Символ Дня пам'яті захисників України

Емблеми, лого та бренди України

Символ Дня пам'яті захисників України

Повідомлення ABG » 13 серпня 2020, 11:23

Уряд затвердив соняшник символом Дня пам'яті захисників України
Вікторія Хожаінова
5 серпня 2020
Кабінет міністрів визначив соняшник символом Дня пам'яті захисників України, який відзначається 29 серпня. Також уряд встановив список заходів на цей день цьогоріч.
Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 5 серпня.
Згідно із проєктом розпорядження, державні службовці на День пам'яті захисників зобов'язані цього дня носити як елемент одягу зображення соняшника в місцях проведення заходів.
Крім того, на могилах захисників мають встановлюватися копії державного прапора, а телеканали — обмежувати трансляцію розважального контенту.
https://suspilne.media/53249-urad-vstan ... -do-svata/

Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

29 серпня 2014 року під час виходу сил АТО з оточення під Іловайськом російське керівництво порушило домовленості і ворожі збройні сили впритул розстріляли з важкого озброєння колони українських військових. Таке віроломне вбивство кваліфікується міжнародним гуманітарним правом як воєнний злочин. Тоді полягло 366 українських воїнів, 429 зазнали поранень, 158 зникли безвісти, 300 опинилися в полоні.

Смертельний для наших захисників “зелений коридор” пролягав через поля із соняшниками. Саме під ними сотні українців поклали в боротьбі з ворогом свої життя на вівтар свободи, гинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Тож символом Дня пам’яті захисників України стала квітка соняха.
https://uinp.gov.ua/informaciyni-materi ... t-ukrayiny


29 серпня.jpg
29 серпня.jpg (26.56 Кб) Переглянуто 2014 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12700
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Символ Дня пам'яті захисників України

Повідомлення ABG » 13 серпня 2020, 11:24

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 5 серпня 2020 р. № 965-р
Київ

Про заходи з відзначення у 2020 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

1. Затвердити план заходів з відзначення у 2020 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, що додається.

2. Обласним та Київській міській держадміністраціям розробити і затвердити до 15 серпня 2020 р. регіональні плани заходів з відзначення у 2020 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністраціям:

забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, з урахуванням проведення протиепідемічних заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

подати до 10 жовтня 2020 р. Міністерству у справах ветеранів інформацію про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для її узагальнення та подання до 25 жовтня Кабінетові Міністрів України.

Прем'єр-міністр України Д.ШМИГАЛЬ
Інд. 73

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/965 ... D1%80#Text
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12700
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Символ Дня пам'яті захисників України

Повідомлення ABG » 13 серпня 2020, 11:28

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 5 серпня 2020 р. № 965-р

ПЛАН заходів з відзначення у 2020 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

1. Забезпечити:

...3) проведення:
...Всеукраїнської акції пам’яті “Сонях”.
Мінветеранів, Український інститут національної пам’яті, МКІП, Держкомтелерадіо, Міноборони, МВС, ПАТ “НСТУ” (за згодою), обласні та Київська міська держадміністрації, громадські об’єднання (за згодою).
28-31 серпня;

...5) приспущення Державного Прапора України на адміністративних будівлях органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій, у військових частинах та на кораблях.
Центральні органи виконавчої влади, обласні та Київська міська держадміністрації.
29 серпня;

...8) встановлення зменшених копій державного прапора на могилах захисників України та могилах тимчасово невстановлених загиблих захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Обласні та Київська міська держадміністрації, Міноборони, МВС, Мінветеранів, МКІП, Національна гвардія, МОЗ, ДСНС, МЗС, Адміністрація Держприкордонслужби, Український інститут національної пам’яті, Держкомтелерадіо, ПАТ “НСТУ” (за згодою), СБУ (за згодою), заклади освіти (за згодою), громадські об’єднання (за згодою).
29 серпня;...
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12700
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів


Повернутись в Емблематика та бренди України

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість