Айдентика до 30-ї річниці Незалежності України

Емблеми, лого та бренди України

Айдентика до 30-ї річниці Незалежності України

Повідомлення ABG » 03 червня 2021, 23:06

МКІП презентує айдентику до святкування 30-ї річниці Незалежності України
24 Травня 2021
Цього року в Україні особливо відзначатимуть 30-річчя Незалежності України. До Дня незалежності за координації Міністерства культури та інформаційної політики України була підготовлена концепція єдиної візуальної символіки свята. В її основі покладена ідея бачення Незалежності як мрії, досягнення якої прагнули багато поколінь українців.

Графічна візуалізація комплексу образів реалізована у вигляді калейдоскопічних квіткових орнаментів, які формуються із зображень, фотографій, символів, та стають основою динамічної айдентики, що розквітає, як сама країна. Айдентика розроблена креативною агенцією “Провід”.

"Ти у мене єдина" – основний лейтмотив проекту. Це слоган, який є певним універсальним зверненням до країни, квітки, Незалежності, нації.

Квітка – образ, що розкриває ідею держави. Вона росте та квітне, поєднуючи у собі розмаїття символів. Квітка є одним з найдавніших символів в орнаментально-знаковій культурі України. Її походження прослідковується ще з епохи енеоліту, а різні інтерпретації цього зображення зустрічаються в місцевих орнаментах по всій Україні. Квітка є центральним елементом Петриківського розпису. Це і є зрозумілим та універсальним символом для усіх, що об'єднує країну. Тож, до Дня Незалежності була створена власна версія цього сакрального зображення: квітка, яка буде формуватися образами сучасних досягнень.

«Незалежність закладена у кров українців. І у XV, і у XX столітті, і набагато раніше. Наразі це вже кредо, що міцно вписане у нашу ДНК. Скільки б не було спроб зламати нашу волю – цей наратив незмінний. До ювілейної дати – 30-річчя з Дня Незалежності необхідно виважено підійти як до підготовки заходів, так і до створення айдентики. Адже айдентика — спосіб візуально відобразити, що ми всі різні. Але незважаючи ні на що: єдині, самостійні та унікальні», зауважив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

Крім того, кожна область України матиме свою унікальну квітку-логотип з графічними елементами та кольоровою гамою прапорів цього регіону, а також квіти-символи сфер діяльності, як то: медицина, будівництво, наука, цифрові технології, виробництво. Додатково передбачена спрощена форма логотипу для використання на маленьких форматах, а також для друкованих або вишитих логотипах.
https://mkip.gov.ua/news/5471.html?fbcl ... PFGC-VWOVE

30_років.jpg
30_років.jpg (25.2 Кб) Переглянуто 3699 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12699
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Айдентика до 30-ї річниці Незалежності України

Повідомлення ABG » 03 червня 2021, 23:12

Житомирська область

Zhytomyrska.jpg
Zhytomyrska.jpg (26.26 Кб) Переглянуто 3699 разів

https://fex.net/uk/s/5r3lnsz

Наразі виготовили інформаційні продукти, що містять описи, дизайн-макети, експозиційні макети, логотипи, графічно-шрифтові частини зображень, зображення візуальної системи, використання логотипів. Розробка проєкту обійшлася у понад 300 тисяч грн. На виході кожен регіон України отримав свій персональний символ.
https://rai.ua/novyny/ivano-frankivska- ... alezhnosti
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12699
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів


Повернутись в Емблематика та бренди України

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість