Обговорення проекту герба (7)

Герби, печатки та прапори окремих осіб і родів

Re: Обговорення проекту герба (7)

Повідомлення Славен » 14 квітня 2011, 16:52

Mykola Chmyr написав:
Славен написав:Щодо літер, то вони обведені золотою облямівкою, просто на цьому зображенні це не видно.
Нарахунок кольорів теж повиправляю, хоча бачив герби і з ефектами.

1. Так отож. І в подальшому видно не буде.
2. Є таке діло, але це, як би так висловитися, "понти". Ефекти полюбляють застосовувати підприємці від геральдики, щоб їхні творіння більше подобалися клієнтам.

1. Хм... Ну, може Ви й праві, наразі хочу вислухати всі коментарі, але дякую! ;)
2. :D Не буду сперечатись, так очевидно і є.
Славен
 
Повідомлення: 32
З нами з: 25 березня 2011, 10:38

Re: Обговорення проекту герба (7)

Повідомлення Славен » 14 квітня 2011, 17:10

В мене вже відчуття, що я починаю просто флудити :shock: , але таки чергова версія, прошу вибачення:
Намет лишаю, як є.
Приєднані файли
гарматко1.jpg
гарматко1.jpg (24.48 Кб) Переглянуто 26258 разів
Славен
 
Повідомлення: 32
З нами з: 25 березня 2011, 10:38

Re: Обговорення проекту герба (7)

Повідомлення ABG » 14 квітня 2011, 17:25

Стосовно девізу, то це одне з положень римського права й було б нормально дати його латиною: SUUM CUIQUE.
Якщо ж прив'язуватися до української традиції, то краще не створювати штучно якусь церковно-слов'янську кальку, а дати відомий парафразований варіант цієї сентенції Григорія Сковороди, скоротивши його на одне слово: ВСЯКОМУ – НРАВ І ПРАВА.
Девіз краще таки дати чи золотом, чи сріблом, тоді і з геральдичного боку буде вірно, та й естетично гарніше – не буде так рябіти.
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12718
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Обговорення проекту герба (7)

Повідомлення Славен » 15 квітня 2011, 08:25

Дякую. По решта питаннях зауважень більше немає?
Славен
 
Повідомлення: 32
З нами з: 25 березня 2011, 10:38

Re: Обговорення проекту герба (7)

Повідомлення Славен » 15 квітня 2011, 09:01

Панове, а що скажете, якщо все "золото" замінити на "срібло"? І хрест, і гармату, і облямівку під стіною, а також напис дійсно зробити срібним?
Славен
 
Повідомлення: 32
З нами з: 25 березня 2011, 10:38

Re: Обговорення проекту герба (7)

Повідомлення Mykola Chmyr » 15 квітня 2011, 09:35

Помилки в цьому не буде.
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 3952
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ

Re: Обговорення проекту герба (7)

Повідомлення Славен » 18 квітня 2011, 13:15

Доречі, хочу подилитись посиланням, де опис герба дуже мене вразив, не блазон, а саме додаткові пояснення. Видно людина дуже перейнялась створенням герба. В жодному місці ще не бачив такого глибокого пояснення. Переважно тільки блазон. Мені здається, що такий підхід і є самим вірним.
http://sovet.geraldika.ru/article/20711
Славен
 
Повідомлення: 32
З нами з: 25 березня 2011, 10:38

Re: Обговорення проекту герба (7)

Повідомлення Славен » 19 квітня 2011, 10:59

Панове, таке питаннячко, хто міг би взятись намалювати герб від руки по зразку виконаному у фотошопі? Все ніби добре, але таки дуже по ньому видно, що він якійсь не цілістний - набраний з шаблонів. А хотілось би щоб він дивився, як одна композиція. Скільки це б кошувало?
Славен
 
Повідомлення: 32
З нами з: 25 березня 2011, 10:38

Re: Обговорення проекту герба (7)

Повідомлення Mykola Chmyr » 19 квітня 2011, 12:15

Все буде залежати від того, до кого Ви звернетеся. Для когось і 200 гр нормальна ціна, а хтось навіть за 2000 малювати не візьметься. Також, можливо, певну роль буде грати розмір малюнка і техніка виконання.
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 3952
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ

Re: Обговорення проекту герба (7)

Повідомлення Славен » 19 квітня 2011, 12:52

А маєте кого порадити? 200 грн, це цікава пропозиція! :-) Розмір та виконання такі, які стандартно прийняті у геральдиці.
Славен
 
Повідомлення: 32
З нами з: 25 березня 2011, 10:38

Re: Обговорення проекту герба (7)

Повідомлення Славен » 19 квітня 2011, 15:27

Прошу допомогти з блазоном, перегляньте чи все вірно:

На варязькому/руському щиті зображено зубчастий зверху і знизу увігнутий, обрамлений срібною облямівкою, червлений пояс (кріпосна стіна) в синьому (лазуровому) полі. На стіні - срібна звернена вправо гармата. Над стіною - срібний козак-ангел (в обладунках польських крилатих гусарів) тримає в руці занесену шаблю. Під стіною - срібний восьмикутний православний голгофський хрест.

На щиті - слов'янський простий сталевий шолом з бармицею звернений на ¾ вправо.

Намет лазуровий, підбитий сріблом.

Девіз - СЛУЖЕНИЕ ИСТИНЕ И ДОБРУ - виконаний старослов'янською в'яззю в російській орфографії до реформи 1918 року і написаний срібними літерами по лазуровій стрічці.

Серебро1.jpg
Серебро1.jpg (24.27 Кб) Переглянуто 26292 разів
Славен
 
Повідомлення: 32
З нами з: 25 березня 2011, 10:38

Re: Обговорення проекту герба (7)

Повідомлення Mykola Chmyr » 19 квітня 2011, 16:55

Славен написав:А маєте кого порадити? 200 грн, це цікава пропозиція! :-) Розмір та виконання такі, які стандартно прийняті у геральдиці.

За 200 грн - ні. Цифру було наведено суто для прикладу. Стандартів у розмірах та техніці виконання в геральдиці немає.
Востаннє редагувалось Mykola Chmyr в 19 квітня 2011, 17:02, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 3952
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ

Re: Обговорення проекту герба (7)

Повідомлення Mykola Chmyr » 19 квітня 2011, 16:59

Славен написав:Прошу допомогти з блазоном, перегляньте чи все вірно

Многа букафф. :(
Було б правильно переглянути описи, вміщені у Реєстрі особових символів УГТ, і на цій основі зробити свій.
Ну, і знов фотошопні ефекти в щиті, що неприпустимо.
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 3952
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ

Re: Обговорення проекту герба (7)

Повідомлення ABG » 19 квітня 2011, 17:18

Славен написав:Прошу допомогти з блазоном

Може бути десь так:
"У синьому полі червона мурована балка, зверху зубчата, знизу – вигнута та облямована сріблом, на якій срібна гармата; з балки виходить срібний козак-ангел із крильми та в обладунках, який тримає в руках підняту вгору шаблю; у нижньому полі – срібний голгофський хрест. Щит увінчує повернутий вправо сталевий шишак із бармицею, вкритий синім наметом, підбитим сріблом. Внизу на синій стрічці девіз сріблом: СЛУЖЄНІЄ ИСТИНѢ И ДОБРУ".
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12718
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Обговорення проекту герба (7)

Повідомлення Славен » 20 квітня 2011, 08:23

Mykola Chmyr написав:Ну, і знов фотошопні ефекти в щиті, що неприпустимо.

Для реєстрації в мене є спрощена версія без ефектів.
ABG написав:Може бути десь так:
"У синьому полі червона мурована балка, зверху зубчата, знизу – вигнута та облямована сріблом, на якій срібна гармата; з балки виходить срібний козак-ангел із крильми та в обладунках, який тримає в руках підняту вгору шаблю; у нижньому полі – срібний голгофський хрест. Щит увінчує повернутий вправо сталевий шишак із бармицею, вкритий синім наметом, підбитим сріблом. Внизу на синій стрічці девіз сріблом: СЛУЖЄНІЄ ИСТИНѢ И ДОБРУ".

Дякую, внесу деякі, як на мене, принципові зміни, а основу використаю таку.
Славен
 
Повідомлення: 32
З нами з: 25 березня 2011, 10:38

Re: Обговорення проекту герба (7)

Повідомлення Valery_Elf » 15 квітня 2023, 02:36

Як на мій погляд - сторонньої людини в геральдиці, доцільніше у Вашому гербі замість шолома використати козацьку шапку зі шликом.
Valery_Elf
 
Повідомлення: 17
З нами з: 12 квітня 2023, 06:17

Поперед.

Повернутись в Особові й родові символи

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron