Сторінка 1 з 1

Відзнака МО України медаль “Ветеран служби”

ПовідомленняДодано: 26 липня 2014, 20:32
ABG
Затверджено наказом Міністра оборони від 11.03.2013 р. за № 165.

1.14. Відзнакою - медаль "Ветеран служби" - нагороджуються військовослужбовці Збройних Сил України за високі показники у бойовій і професійній підготовці, зразкове виконання військового обов'язку і мають вислугу 25 і більше календарних років.

Особи, які раніше були нагороджені відзнаками Міністерства оборони України - медалями "За сумлінну службу" I, II, III ступенів та "Ветеран військової служби", до нагородження медалями "10 років сумлінної служби", "15 років сумлінної служби", "20 років сумлінної служби" та "Ветеран служби" не подаються.

Протягом календарного року кількість нагороджених не може перевищувати 3500 осіб.

(http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0484-13)

Re: Відзнака МО України медаль “Ветеран служби”

ПовідомленняДодано: 26 липня 2014, 20:46
ABG
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства оборони України
11.03.2013 № 165

ОПИС
медалі "Ветеран служби"


Медаль виготовляється з білого металу і має вигляд кола діаметром 32 мм. На лицьовому боці медалі зображено хрест, утворений чотирма щитами, накладений на схрещені мечі вістрями угору. У центрі хреста зображено малий Державний Герб України на тлі лаврового вінка жовтого металу. Щит малого Державного Герба України покрито емаллю синього кольору. Хрест перевиває стрічка, покрита емаллю білого кольору, з написом "ВЕТЕРАН СЛУЖБИ". Зворотний бік медалі плоский з написом у два рядки: "МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ".

Усі зображення і написи рельєфні. Медаль просічна.

Медаль за допомогою вушка та кільця з'єднується з прямокутною колодкою білого металу, обтягнутою стрічкою. У нижній частині колодки тонка металева фігурна дужка із заокругленим виступом та отвором посередині для сполучення колодки з медаллю. Розмір колодки: висота - 42 мм, ширина - 28 мм. При цьому розмір фігурної дужки: висота - 2 мм, ширина - 30 мм, висота заокругленого виступу - 2 мм. На зворотному боці колодки - прорізи для прикріплення стрічки, а також застібка для прикріплення медалі до одягу.

Стрічка медалі шовкова муарова з поздовжніми смужками: блакитного кольору шириною 9 мм, жовтого - шириною 10 мм, блакитного - шириною 9 мм.

Планка медалі являє собою металеву пластинку, обтягнуту відповідною стрічкою. Розмір планки: висота - 12 мм, ширина - 28 мм.

Директор Департаменту кадрової політики Міністерства оборони України генерал-майор С. Л. Борисюк

Re: Відзнака МО України медаль “Ветеран служби”

ПовідомленняДодано: 26 липня 2014, 20:47
ABG
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства оборони України
11.03.2013 № 165

ЕСКІЗ
медалі "Ветеран служби"


veteran.jpg
veteran.jpg (24.84 Кб) Переглянуто 3067 разів


Директор Департаменту кадрової політики Міністерства оборони України генерал-майор С. Л. Борисюк