Сторінка 1 з 1

Відзнака МОУ Почесна грамота Міністерства оборони України

ПовідомленняДодано: 26 липня 2014, 20:36
ABG
Затверджено наказом Міністра оборони від 11.03.2013 р. за № 165.

1.5. Відзнакою - Почесна грамота Міністерства оборони України - нагороджуються військовослужбовці та працівники Збройних Сил України за значний особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України, високі особисті досягнення у службовій діяльності, відмінні особисті показники у бойовій підготовці, а також командири тих військових частин (підрозділів), які за підсумками навчального року оцінені на "відмінно", зразкове виконання військового (службового) обов'язку та які вже були нагороджені Грамотою Міністерства оборони України, але не раніше ніж через рік після нагородження нею.

Особу може бути нагороджено Почесною грамотою один раз за весь період проходження військової служби (праці) в Збройних Силах України.

Протягом календарного року кількість нагороджених не може перевищувати 1000 осіб.

(http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0484-13)

Re: Відзнака МОУ Почесна грамота Міністерства оборони Україн

ПовідомленняДодано: 26 липня 2014, 21:03
ABG
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства оборони України
11.03.2013 № 165

ОПИС
Почесної грамоти Міністерства оборони України


Почесна грамота виготовляється з високоякісного паперу і має форму прямокутника розміром 297 х 420 мм (формат А3), складеного в один згин.

Зовнішня сторона Почесної грамоти являє собою площину з гранітним візерунком темно-синього кольору, обрамлену рамкою жовтого кольору. Рамка утворена геометричним орнаментом, обабіч якого паралельні лінії. В кутах рамки розетки.

На лицьовому боці зовнішньої сторони Почесної грамоти зображено малий Державний Герб України. Нижче розміщено написи "МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ" та "ПОЧЕСНА ГРАМОТА" літерами жовтого кольору.

Ліва внутрішня частина Почесної грамоти являє собою площину з перетіканням від світло-блакитного до світло-жовтого кольору, обрамлену рамкою жовтого кольору на тлі гранітного візерунка темно-синього кольору. Рамка утворена геометричним орнаментом, обабіч якого паралельні лінії. Посередині площини розміщено зображення фасаду будівлі Міністерства оборони України жовтого кольору.

Права внутрішня частина Почесної грамоти являє собою площину з перетіканням від світло-блакитного до світло-жовтого кольору, обрамлену такою самою рамкою, як і ліва частина. У верхній частині площини зображено малий Державний Герб України, обабіч якого фонове зображення фігурних стрічок з двох рівновеликих смуг (верхня - синього, нижня - жовтого кольору). Нижче розміщено напис "НАГОРОДЖУЄТЬСЯ" літерами жовтого кольору. У нижній частині площини може розміщуватись напис з номером і датою наказу Міністра оборони України про нагородження Почесною грамотою. Літери та цифри напису - чорного кольору.

Директор Департаменту кадрової політики Міністерства оборони України генерал-майор С. Л. Борисюк

Re: Відзнака МОУ Почесна грамота Міністерства оборони Україн

ПовідомленняДодано: 26 липня 2014, 21:04
ABG
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства оборони України
11.03.2013 № 165

ЕСКІЗ
Почесної грамоти Міністерства оборони України


poch_hram.jpg
poch_hram.jpg (39.5 Кб) Переглянуто 2828 разів


Директор Департаменту кадрової політики Міністерства оборони України генерал-майор С. Л. Борисюк