Сторінка 1 з 1

Почесний нагрудний знак НГШ "За самовіддану працю в ЗСУ"

ПовідомленняДодано: 28 липня 2014, 09:47
ABG
Почесний нагрудний знак начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України «За самовіддану працю у Збройних Силах України»

samoviddana_work.jpg
samoviddana_work.jpg (3.35 Кб) Переглянуто 4591 разів


Наказ НГШ-ГК ЗСУ від 31.08.05 № 128

Re: Почесний нагрудний знак НГШ "За самовіддану працю в ЗСУ"

ПовідомленняДодано: 30 липня 2014, 22:48
ABG
Новий почесний нагрудний знак “За самовіддану працю у ЗСУ”
27/10/2005
Начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Кириченко своїм наказом запровадив почесний нагрудний знак “За самовіддану працю у Збройних Силах України”, яким нагороджуватимуться працівники збройних сил України.
Як зазначається у Положенні про почесний нагрудний знак начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України “За самовіддану працю у Збройних Силах України”, нагородження ним здійснюється з нагоди державних та професійних свят, ювілеїв військових частин і установ, особистих ювілеїв та при звільненні тощо.
Почесний знак “За самовіддану працю у Збройних Силах України” має вигляд медалі з жовтого металу і має форму кола. На лицьовому боці нагрудного знака у центрі на тлі променів, що розходяться, розміщено щит із зображенням хреста. У центрі хреста на круглому медальйоні - знак Княжої держави Володимира Великого. На зворотному боці напис “За самовіддану працю”.
Висунення кандидатур на нагородження здійснюється у колективах за місцем роботи осіб з додержанням принципів відкритості, гласності та прозорості.

(http://ua.comments.ua/politics/33563-Zy ... esniy.html)

Re: Почесний нагрудний знак НГШ "За самовіддану працю в ЗСУ"

ПовідомленняДодано: 04 лютого 2015, 05:24
SHPARIVNYK.UA
Додам фото реверсу