Сторінка 1 з 1

Почесний нагр. знак НГШ "За досягнення у військовій службі"

ПовідомленняДодано: 28 липня 2014, 09:55
ABG
Почесний нагрудний знак начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України «За досягнення у військовій службі»

docjagnennja_v_clylbi.jpg
docjagnennja_v_clylbi.jpg (5.73 Кб) Переглянуто 4766 разів


Наказ НГШ-ГК ЗСУ від 24.07.06 № 137 (зі змінами від 01.09.11 № 163)

Re: Почесний нагр. знак НГШ "За досягнення у військовій служ

ПовідомленняДодано: 30 липня 2014, 22:16
ABG
Наказом №137 від 24 липня 2006 року встановлено почесний нагрудний знак начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України „За досягнення у військовій службі”.
Цей нагрудний знак має два ступені (І та ІІ ступеня), вищим з яких є нагрудний знак І ступеня.
У положенні про почесний нагрудний знак начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України „За досягнення у військовій службі” зазначається, що нагородження ним здійснюється, як правило, один раз на рік до Дня Збройних Сил України.
Нагрудним знаком ІІ ступеня військовослужбовці Збройних Сил України можуть бути нагороджені за високі показники протягом одного навчального року, а нагрудним знаком І ступеня – протягом двох і більше навчальних років.
Крім того, нагородження може бути здійснено і в інших випадках за рішенням начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України.
Почесний нагрудний знак начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України „За досягнення у військовій службі” І ступеня виготовляється з жовтого металу і має форму кола діаметром 32 міліметри. На лицьовому боці нагрудного знака у центрі розміщено емблему Генерального штабу Збройних Сил України. Сторони хреста емблеми покрито емаллю малинового кольору, медальйон – емаллю синього кольору.
Нагрудний знак ІІ ступеня такий самий, як і нагрудний знак І ступеня, але виготовляється з білого металу. Крім того, на емблемі Генерального штабу ЗС України зображення Знака Княжої Доби Володимира Великого, крил, якоря, мечів, пружки хреста і медальйона – жовтого металу.

(http://www.kmu.gov.ua/control/publish/a ... d=47114068)

За_досягнення.jpg
За_досягнення.jpg (8.81 Кб) Переглянуто 4758 разів