Сторінка 1 з 1

Фейкові медалі

ПовідомленняДодано: 13 листопада 2014, 12:34
ABG
Військовослужбовців НГУ, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході країни, масово "нагороджують" брязкальцями від фонду «Золота фортуна»:
В Національній академії Національної гвардії України відзначили День Конституції
28.06.2014
З вітальним словом виступив радник командувача Національної гвардії України, доктор соціологічних наук, полковник запасу Дмитро Акімов...
За сумлінне відношення до виконання військового обов’язку, високий професіоналізм, бездоганну військову дисципліну, досягнення високих показників в службі, праці та з нагоди святкування Дня Конституції України оголошено подяку 17 чоловікам та вручено грамоти – 6 чоловікам. Нагороджено медаллю «Незалежність України» 13 чоловік.
http://avv.gov.ua/?p=10992

Нагородження героїв відзнакою МАРТІС «Золота фортуна».
17.09.2014
В Національній академії Національної гвардії України відбулось нагородження військовослужбовців, які приймають участь в антитерористичній операції на Сході країни відзнаками МАРТІС «Золота фортуна».
Начальник Національної академії генерал-майор Володимир Пеньков та голова Генеральної Дирекції МАРТІС «Золота Фортуна» Дмитро Акімов вручили нагороди і подякували кожному військовослужбовцю за самовіддану і чесну службу.
Так, медаллю 3-го ступеня “Незалежність України” було нагороджено 8 військовослужбовців Національної академії.
«Для нас з вами словосполучення «Незалежність України» - це той стан країни, до якого ми прагнемо, щоб він був збережений. Доленосна подія, що відбулася 24 серпня 1991 року, стала новою точкою відліку у духовному і політичному житті українського народу, який перед усім світом засвідчив курс на демократію та побудову вільного, щасливого, заможного життя на своїй землі. Україна має свою карту і наша задача – діяти так, щоб наша країна не на один гектар не зменшилась. За дорученням командувача Національної гвардії України та керівництва Національної академії нагороди вручені військовослужбовцям, які беруть участь у бойових діях, пораненим бійцям та медичним працівникам», - зазначив голова генеральної дирекції рейтингу "Золота Фортуна", радник командувача Національної гвардії України полковник запасу Дмитро Акімов.
http://vv.gov.ua/news.php?nid=5803

082.jpg
082.jpg (42.71 Кб) Переглянуто 9363 разів

Re: Фейкові медалі

ПовідомленняДодано: 13 листопада 2014, 12:41
ABG
Ось ще:
Військовим у таборі АТЦ вручили медаль "Незалежність України"
28.06.2014
Головний вчений секретар Міжнародної Георгіївської Академії, полковник Дмитро Акімов привітав сьогодні із Днем Конституції бійців у таборі Антитерористичного центру
За дорученням Командувача Національної гвардії України генерал-лейтенанта Степана Полторака він нагородив бійців медаллю «Незалежність України» ІІІ ступеня.
http://espreso.tv/news/2014/06/28/viysk ... t_ukrayiny

В зоні АТО військовослужбовцям Нацгвардії вручили нагороди
11.11.2014
Радник командувача Національної гвардії України полковник Дмитро Акімов разом з начальником управління по роботі з особовим складом ГУ НГУ полковником В’ячеславом Ященком відвідали військовослужбовців Національної гвардії України, які виконують службово-бойові завдання в зоні АТО.
Офіцери Головного управління відвідали блокпости на яких несуть службу гвардійці та нагородили кращих військовослужбовців медалями «Незалежність України».
“Ми вважаємо цю відзнаку дуже символічною, адже для кожного з нас День Незалежності України - це велике державне свято і не випадково медаль «Незалежність України» у своїй назві співпала з назвою державного свята..."
http://vv.gov.ua/news.php?nid=6130&lang=ua


фейкНГУ.jpg
фейкНГУ.jpg (41.57 Кб) Переглянуто 9361 разів

Re: Фейкові медалі

ПовідомленняДодано: 13 листопада 2014, 12:47
ABG
А ось дещо і про колоритного роздавача цих "цяцьок":
«Георгиевская лента»
23.04.2013
Прекрасная песня «Георгиевская лента» была написана в конце прошлого века и за сравнительно небольшой промежуток времени благодаря российским дипломатам разлетелась по многим странам. На Украине и в Белоруссии песня вскоре зазвучала на национальных языках. Так появилась «Георгіївська стрічка» и «Георгиевская стужка». Песня композитора и поэта Дмитрия Акимова полюбилась во многих полках, батальонах и ротах, её исполняют духовые оркестры. Этот клип, в котором за считанные минуты проносятся славные страницы истории нашей Армии, завоевал любовь тысяч патриотов. Дмитрий Акимов — автор многих патриотических песен, хотя немногие из них ещё попали в Интернет. Но стоит обратить внимание на «Белогвардейский вальс», на который в Интернете появилось несколько любительских клипов, смонтированных почитателями творчества композитора, поэта и исполнителя Дмитрия Акимова. На своём канале мы решили разместить этот клип под названием «Георгиевская ленточка», потому что лучшей песни про георгиевскую ленту во славу русского оружия никто ещё не написал.
http://goldenfortune-photo.org/georgiev ... iy-akimov/

Re: Фейкові медалі

ПовідомленняДодано: 13 листопада 2014, 14:01
Ігор90
Ну а чому їх названо "фейковими"? Це просто-напросто патріотичні відзнаки, які дуже схожі на нагороди. І їх завжди в усі часи і в усіх країнах було багато. Згідно з Статутами, може бути розцінене як "цінний подарунок" для військовослужбовців. :lol:

Заохочення, які застосовують до рядових (матросів), сержантів (старшин)

15. До рядових (матросів), сержантів (старшин) застосовуються такі заохочення:

а) оголошення подяки;
б) зняття раніше накладеного дисциплінарного стягнення;
в) надання одного додаткового звільнення з розташування військової частини чи корабля на берег поза чергою військовослужбовцям строкової служби;
г) надання додаткової відпустки військовослужбовцям строкової служби строком до 5 діб;
д) повідомлення батьків або колективу за місцем роботи чи навчання військовослужбовця до його призову на службу про зразкове виконання ним військового обов'язку та про отримані заохочення;
е) нагородження грамотою, цінним подарунком або грошовою премією;

Re: Фейкові медалі

ПовідомленняДодано: 13 листопада 2014, 14:40
Mykola Chmyr
Ігор90 написав:Згідно з Статутами, може бути розцінене як "цінний подарунок" для військовослужбовців.


Сподіваюся, Ви жартуєте.
Цінний подарунок лише тоді є офіційним заохоченням, коли його вручає посадова особа, яка має таке право згідно з Дисциплінарним статутом.
Всякі радники-помічники-консультанти права на це не мають.

Re: Фейкові медалі

ПовідомленняДодано: 24 січня 2015, 22:36
Ігор90
Я так зрозумів це сюди, чи я помиляюсь?

iojTDof3xeE.jpg
iojTDof3xeE.jpg (38.28 Кб) Переглянуто 9214 разів

Re: Фейкові медалі

ПовідомленняДодано: 25 січня 2015, 00:18
Mykola Chmyr
В принципі, так.
Медаль комерційна - кожен може купити і когось нагородити. Або сам себе.
Цікаво, що до показаної медалі додано посвідчення з печаткою ... польової пошти військової частини!