Пам’ятний знак "Захиснику України"

Заохочувальні відзнаки Міністерства оборони України, інші нагороди та нагрудні знаки

Пам’ятний знак "Захиснику України"

Повідомлення Ігор90 » 02 грудня 2015, 21:17

Ще щось схоже.

1974.jpg
1974.jpg (52.95 Кб) Переглянуто 11337 разів


Министерство обороны наградило бойцов в зоне АТО памятными знаками, на которых изображены российский основной боевой танк Т-90 "Владимир" и фигура с российской винтовкой ВСС "Винторез". Об этом сообщает руководитель Волонтерского объединения “Народный тыл” Роман Синицын в Facebook.

Отметим, что ни танк Т-90, ни винтовка "Винторез" не находятся на вооружении украинской армии.

"Солдаты из зоны АТО просят передать уважаемому заместителю министра, что они его шутку с этим значком оценили, и просят опубликовать фото, чтобы поржали и остальные", - написал Синицын.
Зображення Зображення
Аватар користувача
Ігор90
 
Повідомлення: 555
З нами з: 28 червня 2010, 21:52
Звідки: Запоріжжя

Re: Відзнаки МО України для заохочення військовослужбовців

Повідомлення SHPARIVNYK.UA » 03 грудня 2015, 05:24

Міноборони нагородило бійців АТО медалями із зображенням російського танка і снайперської гвинтівки
Олена Ярмолюк 02 грудня 2015, 19:06
Міністерство оборони України нагородило воїнів АТО пам'ятними знаками, на яких зображені бойовий танк Т-90 «Володимир» і солдат зі спеціальною снайперською гвинтівкою «Вінторєз», які є на озброєнні в Росії. Українська армія таких танків і гвинтівок не має.
Про це повідомляє у соцмережі керівник Волонтерського об'єднання «Народний Фронт» Роман Синіцин, новину передає «Преса України».
«Заступник міністра оборони Гусєв Юрій Веніамінович нагородив бійців в зоні АТО «пам'ятними знаками», на яких солдати відразу упізнали російський основний бойовий танк Т-90 «Володимир» (не стоїть на озброєнні в українській армії) і фігуру з російською гвинтівкою ВСС «Вінторєз» (не прийнята на озброєння української армії)», - пише Синіцин.
Волонтер зазначає, що бійці на передовій розцінили ці «пам'ятні знаки» як якийсь жарт.
«Солдати із зони АТО просять передати шановному заступнику міністра, що вони його жарт із цим значком оцінили, і просять опублікувати фото, щоб поржали і інші», - додає він.

http://uapress.info/uk/news/show/107822

Полторак щодо медалі «ЗУ» виправдовується, а МОУ спростовує і звинувачує ЗМІ
Георгий Майский 03 грудня 2015, 03:25
Епопея з пам'ятним нагрудним знаком не закінчилася, як заявив на своїй сторінці в соцмережах Юрій Бутусов, йому зателефонував міністр оборони Степан Полторак і сказав, що поставив завдання виготовити пам'ятний знак, щоб нагородити всіх гідних на передовій. Міністр був дуже засмучений негативним резонансом, погодившись, що комісія АП з нагородження була проти, і тоді він запропонував їй подати свій варіант пам'ятного знака. А поки вирішили запустити представлений варіант. Хотіли як можна швидше нагородити усіх, кого ще не встигли відзначити.
Новину повідомляє «Преса України».
«З приводу скандалу навколо медалі «Захиснику України» зателефонував міністр оборони Степан Полторак. Він сказав, що поставив завдання виготовити пам'ятний знак, щоб нагородити всіх гідних на передовій. І дуже засмучений, що резонанс негативний. Так, комісія по нагородженню була проти, і міністр запропонував їй подати свій варіант пам'ятного знака. А поки вирішили запустити представлений варіант - хотіли як можна швидше нагородити усіх, кого ще не встигли відзначити», - повідомив головред «Цензор НЕТ».
Він також додав, що пам'ятні знаки від міністра - це насправді правильна ідея, тому що видача ордена настільки непередбачувана через нашу неефективну бюрократію, що відзнаки міністра - це одна з форм обійти єгипетську піраміду погоджень.
«Мені здалося, що міністр говорив щиро. Намір правильний. Юрій Гусєв і Олексій Ліперіді відразу ж з тиражем медалей полетіли в АТО щоб їх роздати. Потрібні такі пам'ятні знаки? Безумовно. Для багатьох бійців відзнаки міністра, які видаються з меншими бюрократичними перепонами, ніж ордена - це єдина можливість отримати офіційну держнагороду. Тому сподіваюся, що будуть зроблені правильні висновки, внесені зміни в ескіз, і як можна швидше видачу відзнак продовжать», - висловив надію Юрій Бутусов.
Але він також вважає, що питання щодо зображення, яке розіслали по соцмережам воїни однією з шанованих частин ЗСУ, також має право на життя. Так як, вже пора затвердити таку прозору процедуру і такий склад геральдичних структур, який унеможливить будь-які подвійні тлумачення за будь-яких деталей. Адже це державна нагорода, і до неї має бути особливе, уважне ставлення.
Крім того, Юрій Бутусов розмістив на своїй сторінці в соцмережах і офіційний коментар міністерства оборони України.
Відповідь МО така, подаємо без скорочень і правок:
«Інформація щодо зображення на Пам’ятному Нагрудному Знаку «Захисник Вітчизни» (хоча на медалі і нагородних документах напис «Захиснику України» - П. У.) іноземної символіки не відповідає дійсності.
Керівництво Міністерства оборони України категорично спростовує інформацію, яка була оприлюднена в ЗМІ щодо нібито зображення на Пам’ятному Нагрудному Знаку «Захисник Вітчизни» символіки Російської Федерації.
Роз’яснюємо громадськості наступну інформацію. Зазначений Пам’ятний Нагрудний Знак був виготовлений з нагоди святкування Дня Збройних сил України. На Знаку – державна символіка країни: Державний Прапор України, Знак Міністерства оборони України, також зображено вишитий рушник, як символ міцної української родини.
На Пам’ятному Нагрудному Знаку вміщено збірний образ мужнього воїна - захисника Вітчизни. Також на Пам’ятному Нагрудному Знаку зображено танк Т -72 із характерними ознаками: катками, гусеницею, корпусом, а також 125 мм танковою гарматою, як відомо, танк Т-72 перебуває на оснащенні Збройних сил України. Поруч із танком зображено військовослужбовця Збройних сил України військ спеціального призначення, який екіпірований та одягнутий у форму зразка Збройних сил України, у руках військовослужбовця зброя, що перебуває на озброєнні у підрозділах спеціального призначення та розвідки українського вітчизняного відомства.
Військовослужбовці Міноборони обурені наклепницькими публікаціями, що тиражуються останнім часом у деяких ЗМІ щодо нібито зображення на Знаку символіки Росії. Така інформація розміщується напередодні свята з метою дискредитації ЗСУ, паплюження авторитету керівництва оборонного відомства та деморалізації особового складу. Ініціатори розміщення та розповсюдження наклепницьких публікацій діють з метою підриву довіри суспільства до Збройних сил України».
Далі Юрій Бутусов повідомляє, що відповідь МО відповідає на поставлене ним у попередньому блозі питання про те, що там зображено, але породжує наступне питання.
«А навіщо нам розміщувати на медалях зображення, що допускають подвійне тлумачення? Так, у нас є трохи Т-72 на озброєнні, але основний танк Т-64, на ньому всі воюють. Так, у нас є на складі кілька «вінторєзов», але до них немає патронів, їх не застосовують, тому що патрони робить тільки РФ. Чому не «Калашников»? І навіщо писати про «наклепницькі публікації ЗМІ», якщо підстави для шуму є? Чи Не простіше просто роз'яснити нормальною мовою ситуацію, і благородний мотив, і неминучість якихось недоглядів, і просто поправити так, щоб всі були задоволені?», - резонно зауважив головред «Цензор НЕТ».
І повинен вам сказати, не погодиться з ним важко. Крім того, тут же один із знайомих Бутусова написав на його сторінці в соцмережах, що зазвичай він не лається, але тут його скажемо м'якше, без гострих слівець, зачепило, якщо зі снайперською спеціальною гвинтівкою МО ще відмазалося, то ... танк ... Т-90 і в відмазках своїх обіс...сь.
«Як говорив полковник Бортніков «я ж танкіст і профілі танків знаю» на вежі намальована штора-1/1 і підкрилок передній гумовий, та й не контакт на бортах намальований, а релікт, і зовсім не в катках справа», - підкреслив з упевненістю автор, запевняючи, що кому, як не йому танкістові це знати.
Так в МО все заперечують, хоча і безглуздо виглядає саме пояснення. У нас є вінторєз, тільки патронів немає, бо з ним наші і не ходять, а патрони в РФ. Ну і Т-72, якось аж надто дивно виглядає ставити на медаль...
В юриспруденції цей прийом МО називається об'єктивне вмененіє, у нас його розвинув Вишинський, а МО сім прийомчиком користується. І чим більше виправдовуєшся, тим більше винен...
«Наклепницькі публікації», «приниження авторитету керівництва оборонного відомства та деморалізація особового складу», «з метою підриву довіри суспільства» - відверто, якась совкова лобуда, і писав її відповідний писака. Є якась неточність - виправте, вибачтесь, а люди покритикують, зрозуміють і забудуть...
Хотіли як краще, а вийшло, як завжди…
Нагадаємо, раніше «Преса України» повідомляла, що заступник міністра оборони Юрій Гусєв нагородив бійців в зоні АТО пам'ятними нагрудними знаками, на яких військові одразу впізнали російський основний бойовий танк Т-90 «Владімір», який не стоїть на озброєнні в українській армії, а також фігуру військового з російською снайперською спеціальною гвинтівкою «Вінторєз», яка також не прийнята на озброєння української армії.
Військові однієї з частин збройних сил України у зоні АТО отримали пам'ятні нагрудні знаки від Міністерства оборони України, які їм вручив заступник міністра оборони Юрій Гусєв. Детально розглянувши медалі, бійців просто емоції переповнили. Вони були вражені побаченим, розгледівши на пам'ятних нагрудних знаках російський основний бойовий танк Т-90 «Владімір», який не стоїть на озброєнні у ЗСУ, а також фігуру військового з російською снайперською спеціальною гвинтівкою «Вінторєз», яка теж не прийнята на озброєння ЗСУ.
Тому не дивно, що військові з зони АТО звернулися до редактора «Цензор НЕТ» Юрія Бутусова з проханням передати шановному заступнику міністра, що вони його жарт з цією медаллю оцінили, і просять опублікувати фото, щоб поржали і інші.
Хто ж зображений на цій медалі Міноборони «Захиснику України»?
Як пише на своїй сторінці в соцмережах Юрій Бутусов, на його думку, зображення на медалі - це явно не відповідальність Гусєва, хоча заступник міністра оборони повинен усвідомлювати і знати, що саме він роздає.
Однак у той же час, пише Бутусов, що з іншого боку зброю на медалі може нагадувати і АК з глушником, але все-таки подібність з «Вінторєзом» найбільш очевидна. Він констатує, що досить часто «Вінторєзи» миготіли на фото і відео в ході вторгнення російських військ у Криму та на Донбасі. До речі, це зброя російського спецназу, так званих знаменитих «зелених чоловічків».
Однак, дійсно для нас це привід для обурень і дискусій, а уявіть собі відчуття того, хто отримав цю сепарську нагороду, пройшовши всі кола пекла... Просто немає слів...
Якщо відверто, то хотілося б поглянути прямо в очі розробникам, або як це правильно називається тим, хто затвердив ці відзнаки прямо в очі...

http://uapress.info/uk/news/show/107875
SHPARIVNYK.UA
 
Повідомлення: 209
З нами з: 06 січня 2011, 00:51
Звідки: Полтава

Re: "Пам’ятний знак "За воїнську доблесть"

Повідомлення Mykola Chmyr » 03 грудня 2015, 10:38

Угу.
З сувенірної медалі за 80 грн.
Приєднані файли
f001.jpg
f001.jpg (37.69 Кб) Переглянуто 11350 разів
гарант.jpg
гарант.jpg (47.49 Кб) Переглянуто 11350 разів
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 1879
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ

Re: "Пам’ятний знак "За воїнську доблесть"

Повідомлення TheDarkMax2 » 03 грудня 2015, 12:00

До речі, "пам'ятний" звучить, як "ювілейний". Та і яка "пам'ятна" нагорода за доблесть?!
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1128
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Пам’ятний знак "Захиснику України"

Повідомлення ABG » 03 грудня 2015, 12:21

А Міністерство оборони пручається:
Інформація щодо зображення на Пам’ятному Нагрудному Знаку «Захисник України» іноземної символіки не відповідає дійсності
2.12.2015 в 23:43
Керівництво Міністерства оборони України категорично спростовує інформацію, яка була оприлюднена в ЗМІ щодо нібито зображення на Пам’ятному Нагрудному Знаку «Захисник України» символіки Російської Федерації.
Роз’яснюємо громадськості наступну інформацію. Зазначений Пам’ятний Нагрудний Знак був виготовлений з нагоди святкування Дня Збройних Сил України. На Знаку — державна символіка країни: Державний Прапор України, Знак Міністерства оборони України, також зображено вишитий рушник, як символ міцної української родини.
На Пам’ятному Нагрудному Знаку вміщено збірний образ мужнього воїна — захисника України. Також на Пам’ятному Нагрудному Знаку зображено танк Т −72 із характерними ознаками: катками, гусеницею, корпусом, а також 125 мм танковою гарматою, як відомо, танк Т-72 перебуває на оснащенні Збройних Сил України. Поруч із танком зображено військовослужбовця Збройних Сил України військ спеціального призначення, який екіпірований та одягнутий у форму зразка Збройних Сил України, у руках військовослужбовця зброя, що перебуває на озброєнні у підрозділах спеціального призначення та розвідки українського вітчизняного відомства.
Військовослужбовці Міноборони обурені наклепницькими публікаціями, що тиражуються останнім часом у деяких ЗМІ щодо нібито зображення на Знаку символіки Росії. Така інформація розміщується напередодні свята з метою дискредитації ЗСУ, паплюження авторитету керівництва оборонного відомства та деморалізації особового складу. Ініціатори розміщення та розповсюдження наклепницьких публікацій діють з метою підриву довіри суспільства до Збройних Сил України.
http://www.mil.gov.ua/news/2015/12/02/i ... ti--16248/
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 9125
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Пам’ятний знак "Захиснику України"

Повідомлення ABG » 03 грудня 2015, 12:37

Як у Міноборони сорому набралися з "нагородою" для вояків АТО
02.12.2015, 20:25
Заступник міністра оборони Юрій Гусєв нагородив бійців у зоні АТО "пам'ятними знаками", на яких солдати зразу пізнали російський основний бойовий танк Т-90 "Володимир" (не стоїть на озброєнні в українській армії) і фігуру з російською гвинтівкою ВСС "Гвинторіз" (не прийнята на озброєння української армії).
Солдати із зони АТО просять передати шановному заступникові міністра, що вони його жарт із цим значком оцінили, і просять опублікувати фото, щоб пореготала й решта.
P. S. Розмовляв з Юрієм Гусєвим – зрозуміло, що його вини в цьому мало. Нагородили тим, що дав нагородний відділ. Зійшлись на тому, що виконавців треба "распять" або "разшесть". Далі буде...
Роман СІНІЦИН
http://uainfo.org/blognews/1449079946-y ... yakiv.html
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 9125
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Пам’ятний знак "Захиснику України"

Повідомлення ABG » 03 грудня 2015, 12:40

До теми: http://censor.net.ua/news/363459/morpeh ... prosloyika

І для порівняння, шукаємо "відмінності":
Зображення
5827.jpg
5827.jpg (41.75 Кб) Переглянуто 11322 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 9125
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Пам’ятний знак "Захиснику України"

Повідомлення TheDarkMax2 » 03 грудня 2015, 13:19

На медалі кота не вистачає, який дякує за те, що не кіт. :D
А от рішення з вишиваним тлом красиве.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1128
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Пам’ятний знак "Захиснику України"

Повідомлення Еней » 25 січня 2016, 22:14

Після скандалу нагородження медаллю припинили чи вони продовжуються?
Еней
 
Повідомлення: 42
З нами з: 27 листопада 2014, 18:07
Звідки: Рівне


Повернутись в Нагородні та інші нагрудні знаки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron