Знаки розрізення Державної служби спеціального зв’язку

Знаки розрізнення та нарукавні емблеми військових частин Збройних Сил України та інших структур

Знаки розрізення Державної служби спеціального зв’язку

Повідомлення ABG » 14 жовтня 2019, 13:32

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ
03.03.2018 № 132

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
28 березня 2018 р. за № 370/31822

Про затвердження Зразків знаків розрізнення для військовослужбовців та курсантів Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

Відповідно до частини сьомої статті 7 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу", підпункту 75 пункту 4 і пункту 10 Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року № 411, з метою впровадження нових знаків розрізнення для військової форми одягу військовослужбовців та курсантів Держспецзв’язку НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зразки знаків розрізнення для військовослужбовців та курсантів Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, що додаються.

2. Директору Департаменту логістики Адміністрації Держспецзв’язку забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Голова Служби
генерал-лейтенант Л.О. Євдоченко

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0370-18/conv/print

Публікації документа
Офіційний вісник України від 27.04.2018 — 2018 р., № 33, стор. 211, стаття 1185, код акта 89886/2018
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8981
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Знаки розрізення Державної служби спеціального зв’язку

Повідомлення ABG » 14 жовтня 2019, 13:38

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Адміністрації Державної служби
спеціального зв’язку та захисту інформації України
03.03.2018 № 132

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
28 березня 2018 р. за № 370/31822

ЗРАЗКИ
знаків розрізнення для військовослужбовців та курсантів Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України


I. Кокарди та знаки на головні убори

Кокарда на кашкет та шапку зимову повсякденну

Кокарда виготовляється з металу жовтого кольору у вигляді рельєфного прямого рівностороннього хреста з розбіжними кінцями. Сторони хреста поліровані сріблястого кольору з подальшим легким оксидуванням та матовим лакуванням у кольорі "старе срібло". У центрі хреста розташовано круглий рельєфний медальйон із синьої емалі із зубчастим краєм, всередині якого золотий Знак Княжої Держави Володимира Великого. З-під медальйона між сторонами хреста виходять золоті блискавки.

Розмір кокарди 45 х 45 мм. На зворотному боці - клямри для кріплення на кашкет (шапку).

Кокарда.jpg
Кокарда.jpg (6.07 Кб) Переглянуто 2704 разів


Беретний знак

Беретний знак виготовляється з металу жовтого кольору з подальшим легким оксидуванням та матовим лакуванням у кольорі "старе золото" і є колом, в яке вписано чотири діагонально розташовані блискавки та вертикальний ключ. У центрі вміщено малий Державний Герб України.

Беретний знак діаметром 50 мм. На зворотному боці - металеві застібки для прикріплення знака до берета.

Беретний знак розміщують зліва від центру на місці внутрішнього клапана для кріплення беретного знака на відстані 2 мм від верхнього краю оздоблювальної строчки до нижнього краю знака.

Беретний.jpg
Беретний.jpg (5.29 Кб) Переглянуто 2704 разів


Знак на польові головні убори

Знак має форму ромба з обідком. По центру - медальйон, усередині якого малий Державний Герб України (знак є складовою частиною предмета постачання, окремо не замовляється).

Знак польові.jpg
Знак польові.jpg (4.17 Кб) Переглянуто 2704 разів


II. Окремі предмети військової форми одягу та головних уборів

Орнамент на козирок шапки зимової повсякденної та кашкета

Орнамент золотавого кольору металевий або гаптований у вигляді двох зустрічних жовтих гірлянд з дубового листя, зігнутих відповідно до форми краю козирка. На зворотному боці орнаменту - клямри для прикріплення до козирка.

2-1.jpg
2-1.jpg (3.47 Кб) Переглянуто 2704 разів


Гаптована жакардова стрічка на околичці кашкета вищого офіцерського складу

Стрічка на околичці кашкета жакардова, простого переплетення, має прямі паралельні рівнонанесені лінії у вигляді гофр, колір стрічки відповідає кольору кашкета.

На стрічці орнамент у вигляді листя та кетягів калини.

2-2.jpg
2-2.jpg (9.49 Кб) Переглянуто 2704 разів


Позумент на кашкет

Позумент з плетеного шнура золотавого кольору, з’єднаного в кільце і складеного удвоє так, щоб утворилися петлі для кріплення його ґудзиками до кашкета.

2-3.gif
2-3.gif (4.54 Кб) Переглянуто 2704 разів


Ремінець на кашкет рядового та сержантського складу

Ремінець виготовляється із лакованої шкіри або замінника шкіри чорного кольору. Кріпиться до кашкета двома ґудзиками встановленого зразка.

2-4.jpg
2-4.jpg (3.09 Кб) Переглянуто 2704 разів


Ґудзики до обмундирування

Ґудзики до обмундирування металеві або з пластику золотавого або темно-сірого кольору у формі кола 14, 18, 22 мм. Із зовнішнього боку ґудзиків зображено прямий рівносторонній хрест з розбіжними кінцями, сторони якого мають діагональне рельєфне штрихування справа наліво. Посеред хреста круглий медальйон, поверх якого вміщено Знак Княжої Держави Володимира Великого.

Ґудзики на зворотному боці мають ніжку для прикріплення до обмундирування методом пришивання або методом "хольнітен".

2-5.jpg
2-5.jpg (15.37 Кб) Переглянуто 2704 разів


Нарукавний знак розрізнення курсантів за курсами навчання

Нарукавний знак вишито на саржевій тканині. Знак у формі діагональних чотирикутників золотавого кольору з малюнком у вигляді трикутників, що чергуються, всередині яких є півкола. На зворотному боці - клейовий дублерин чорного кольору з текстильною застібкою або без неї. Смуги завширшки 10 мм, відстань між протилежними кінцями - 50 мм, відстань між смугами - 2 мм.

До парадної та повсякденної форми одягу

2-6.jpg
2-6.jpg (24.73 Кб) Переглянуто 2704 разів


До польової форми одягу

2-7.jpg
2-7.jpg (23.37 Кб) Переглянуто 2704 разів


III. Нагрудні знаки

Нагрудний знак належності до Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

Нагрудний знак вишито на тканині або тканий. Знак виготовлено з бавовняної або змішаної вибивної тканини методом машинної вишивки вишивальною ниткою захисного кольору з кантом та літерами відповідно до затвердженого малюнка з подальшим вирізанням по контуру. Фон знаків розрізнення камуфльований, захисний або оливковий. Зворотний бік виробу має текстильну застібку.

Знак кріпиться зліва. Носіння нагрудного знака є обов’язковим. Висота знака - 25 мм, ширина - 130 мм.

3-1.jpg
3-1.jpg (12.9 Кб) Переглянуто 2704 разів


Нагрудний знак прізвища військовослужбовця

Нагрудний знак вишито на тканині або тканий. Знак виготовлено з бавовняної або змішаної вибивної тканини методом машинної вишивки вишивальною ниткою захисного кольору з кантом та літерами відповідно до затвердженого малюнка з подальшим вирізанням по контуру. Фон знаків розрізнення камуфльований, захисний або оливковий. Зворотний бік виробу має текстильну застібку.

Знак кріпиться справа. Носіння нагрудного знака передбачено в усіх випадках, крім виконання завдань за призначенням.

Висота знака - 25 мм, ширина - 130 мм.

3-2.gif
3-2.gif (34.61 Кб) Переглянуто 2704 разів


Нагрудний знак групи крові та резус-фактора

Нагрудний знак вишито на тканині або тканий. Знак виготовлено з бавовняної або змішаної вибивної тканини методом машинної вишивки вишивальною ниткою захисного кольору з кантом та літерами відповідно до затвердженого малюнка з подальшим вирізанням по контуру. Фон знаків розрізнення камуфльований, захисний або оливковий. Зворотний бік виробу має текстильну застібку.

Знак кріпиться справа. Носіння нагрудного знака передбачено під час виконання завдань за призначенням.

Висота знака - 25 мм, ширина - 130 мм.

3-3.gif
3-3.gif (32.79 Кб) Переглянуто 2704 разів


Емблема генерала Держспецзв’язку

Емблема генерала золотавого кольору металева або вишита у вигляді рельєфного зображення перехрещених булав. На зворотному боці - металеві плоскі штифти для кріплення на комір.

Діаметр емблеми - 25 мм.

3-4.jpg
3-4.jpg (4.33 Кб) Переглянуто 2704 разів

Емблеми генерала дозволяється носити тільки генералам на лацкані кітеля.


IV. Знаки розрізнення до погонів

На погонах військовослужбовців розміщуються металеві, пластикові, вишиті чи гаптовані знаки розрізнення "зірка" золотавого або захисного кольору.

Зірка суцільноштампована з металу, пластику, вишита чи гаптована золотавого або захисного кольору у вигляді рівностороннього ромба із зображенням стрілчастого хреста, рельєфного медальйона та дванадцяти малих розбіжних променів. На зворотному боці - штифт або клямри для кріплення до погонів (муфт).

Розмір зірки: для офіцерів і генералів - 18 х 18 мм.

4-1.jpg
4-1.jpg (2.06 Кб) Переглянуто 2704 разів


Знак розрізнення "зубчатка" - для вищого офіцерського складу (генералів), у вигляді пластини із зигзагоподібними краями. На поверхні пластини - барельєфний орнамент з ромбів і стрілчастого хреста, на зворотному боці - штифти або клямри для кріплення до погонів.

Зубчатка суцільноштампована з металу, пластику, вишита чи гаптована золотавого або захисного кольору у вигляді пластини із зигзагоподібними краями. На поверхні пластини - барельєфний орнамент з ромбів та стрілчастого хреста, на зворотному боці - штифти або клямри для кріплення до погонів (муфт).

Розмір зубчатки: 22 х 45 мм.

4-2.jpg
4-2.jpg (6.59 Кб) Переглянуто 2704 разів


Знак розрізнення "плетінка" - для старшого офіцерського складу, у вигляді рельєфного плетеного прямокутника. На зворотному боці - штифти або клямри для кріплення до погонів.

Плетінка суцільноштампована з металу, пластику, вишита чи гаптована золотавого або захисного кольору у вигляді рельєфного плетеного прямокутника. На зворотному боці - штифти або клямри для кріплення до погонів (муфт).

Розмір плетінки: 11 х 45 мм.

4-3.jpg
4-3.jpg (4.01 Кб) Переглянуто 2704 разів


Знак розрізнення "широкий шеврон" - для прапорщиків, у вигляді геометричного орнаменту з ромбами, що чергуються, всередині ромбів - кола. На зворотному боці - штифти або клямри для кріплення до погонів.

Широкий шеврон суцільноштампований з металу, пластику, вишитий чи гаптований золотавого або захисного кольору у вигляді геометричного орнаменту з ромбами, що чергуються, всередині ромбів - кола. На зворотному боці - штифти або клямри для кріплення до погонів (муфт).

Розмір ширини смуги шеврона - 14 мм, відстань між протилежними кінцями - 45 мм. Кут нахилу шеврона - 120о.

4-4.jpg
4-4.jpg (5.05 Кб) Переглянуто 2704 разів


Знак розрізнення "вузький шеврон" - для сержантського та старшинського складу, у вигляді геометричного орнаменту з трикутниками, що чергуються, всередині трикутників - півкола. На зворотному боці -штифти або клямри для кріплення до погонів.

Вузький шеврон суцільноштампований з металу, пластику, вишитий чи гаптований золотавого або захисного кольору у вигляді геометричного орнаменту з трикутниками, що чергуються, всередині трикутників - півкола. На зворотному боці - штифти або клямри для кріплення до погонів (муфт).

Розмір ширини смуги шеврона - 7 мм, відстань між протилежними кінцями - 45 мм. Кут нахилу шеврона - 120о.

4-5.jpg
4-5.jpg (3.72 Кб) Переглянуто 2704 разів


Знак "дугоподібна личка" - для старшинського складу та прапорщиків, у вигляді геометричного орнаменту з трикутниками, що чергуються, всередині трикутників - півкола. На зворотному боці - штифти або клямри для кріплення до погонів.

Дугоподібна личка суцільноштампована з металу, пластику, вишита чи гаптована золотавого або захисного кольору у вигляді геометричного орнаменту з трикутниками, що чергуються, всередині трикутників - півкола. На зворотному боці - штифти або клямри для кріплення до погонів (муфт).

Розмір шеврона: 7 х 45 мм.

4-6.jpg
4-6.jpg (4.83 Кб) Переглянуто 2704 разів


Емблема курсанта навчального закладу Держспецзв’язку на погони

Емблему виготовлено з металу або пластику золотавого кольору у вигляді рельєфного зображення круглого вінка, всередині - розгорнута книга, за якою на центральній осі вміщено зображення меча вістрям угору. На діагоналях емблеми - перехрещені смолоскипи. На зворотному боці - металеві плоскі штифти для кріплення до погонів.

Діаметр емблеми - 25 мм.

4-7.jpg
4-7.jpg (2.95 Кб) Переглянуто 2704 разів


V. Погони

Погони до обмундирування

Використовуються два види погонів:

погон-муфта з камвольної тканини захисного кольору у формі витягнутого прямокутника розміром 50 х 110 мм. На лицьовому боці закріплено знаки розрізнення встановленого зразка;

5-1.gif
5-1.gif (13.39 Кб) Переглянуто 2704 разів


погони з бавовняної або змішаної гладкофарбованої або вибивної (камуфльованої) тканини з текстильною застібкою у формі витягнутого прямокутника розміром 50 х 100 мм. На лицьовому боці закріплено знаки розрізнення захисного кольору.

Порядок розміщення знаків розрізнення на погонах наведено у додатку до цих Зразків.

5-2.jpg
5-2.jpg (13.56 Кб) Переглянуто 2704 разів


VI. Емблема

Емблема на комір кітеля військовослужбовця Держспецзв’язку

Емблема на комір кітеля виготовляється методом лиття під тиском з металу і є золотим вінком з дубового листя, у центрі якого розташовано прямий рівносторонній хрест з розбіжними кінцями. Сторони хреста поліровані сріблястого кольору з подальшим легким оксидуванням та матовим лакуванням у кольорі "старе срібло". У центрі хреста вміщено синій круг із золотим Знаком Княжої Держави Володимира Великого в обрамленні золотого вінка з дубового (праворуч) та калинового (ліворуч) листя. На діагоналях хреста розміщено стилізовані блискавки.

На зворотному боці розміщуються металеві плоскі штифти для кріплення на комір. Емблема діаметром 25 мм.

на комір.jpg
на комір.jpg (5.28 Кб) Переглянуто 2704 разів


VII. Нарукавні знаки

Нарукавний знак військовослужбовців Держспецзв’язку

Нарукавний знак являє собою декоративно-інформаційний елемент оздоблення форменого одягу. Нарукавний знак виготовляється методом машинної вишивки (або жакардового ткацтва) вишивальною ниткою на саржевій тканині захисного кольору відповідно до затвердженого малюнка з подальшим вирізанням по контуру. Нарукавний знак має форму видовженого по вертикалі щита розміром 80 х 70 мм із загостреною нижньою частиною. Краї облямовані смужкою золотого (жовтого) кольору. На захисному тлі розміщено стилізований Знак Княжої Держави Володимира Великого розміром 50 х 65 мм білого кольору з чорною окантовкою.

Тильна сторона виробу ущільнюється клейовим дублерином чорного кольору з текстильною стрічкою для кріплення до обмундирування (або без неї).

знак_ДЗ.gif
знак_ДЗ.gif (11.25 Кб) Переглянуто 2704 разів


Нарукавний знак військовослужбовців Адміністрації Держспецзв’язку, її територіальних органів, закладів, установ і організацій Держспецзв’язку (крім ДержНДІ Спецзв’язку та ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського)

Нарукавний знак із суконної тканини малинового кольору та гуми або гаптований має форму видовженого по вертикалі щита із загостреною нижньою частиною розміром 80 х 70 мм. Краї облямовано смужкою золотого (жовтого) кольору. На малиновому тлі розміщено емблему Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України розміром 59 х 59 мм.

Тильна сторона виробу дублюється клейовим дублерином чорного кольору з текстильною стрічкою для кріплення до обмундирування або без неї.

адм.jpg
адм.jpg (11.02 Кб) Переглянуто 2704 разів


Нарукавні знаки військовослужбовців територіальних підрозділів Держспецзв’язку

Нарукавні знаки із суконної тканини зеленого кольору та гуми або гаптовані мають форму видовженого по вертикалі щита із загостреною нижньою частиною розміром 80 х 70 мм. Краї облямовано смужкою золотого (жовтого) кольору.

На зеленому тлі розміщено емблему Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України розміром 59 х 59 мм із зміненою центральною частиною. Замість синього кола із золотим Знаком Княжої Держави Володимира Великого в обрамленні вінка з дубового та калинового листя у центрі розміщено герб населеного пункту, в якому розташовано територіальний вузол урядового зв’язку (далі - ТВУЗ) Держспецзв’язку, або герб міста - обласного центру на щиті із закругленим нижнім краєм.

Тильна сторона виробу дублюється клейовим дублерином чорного кольору з текстильною стрічкою для кріплення до обмундирування або без неї.

2ТВУЗ.jpg
2ТВУЗ.jpg (8.99 Кб) Переглянуто 2704 разів

2 ТВУЗ Держспецзв’язку

3ТВУЗ.jpg
3ТВУЗ.jpg (8.85 Кб) Переглянуто 2704 разів

3 ТВУЗ Держспецзв’язку

4ТВУЗ.jpg
4ТВУЗ.jpg (8.66 Кб) Переглянуто 2704 разів

4 ТВУЗ Держспецзв’язку

7ТВУЗ.jpg
7ТВУЗ.jpg (9.22 Кб) Переглянуто 2704 разів

7 ТВУЗ Держспецзв’язку

8ТВУЗ.jpg
8ТВУЗ.jpg (8.62 Кб) Переглянуто 2704 разів

8 ТВУЗ Держспецзв’язку

10ТВУЗ.jpg
10ТВУЗ.jpg (9.16 Кб) Переглянуто 2704 разів

10 ТВУЗ Держспецзв’язку

Нарукавний знак військовослужбовців Головного управління та підрозділів урядового фельд’єгерського зв’язку Держспецзв’язку

Нарукавний знак із суконної тканини волошкового кольору та гуми або гаптований має форму видовженого по вертикалі щита із загостреною нижньою частиною розміром 80 х 70 мм. Краї облямовано смужкою золотого (жовтого) кольору.

На волошковому тлі розміщено емблему Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України розміром 59 х 59 мм зі зміненою центральною частиною. Замість синього кола із золотим Знаком Княжої Держави Володимира Великого в обрамленні вінка з дубового та калинового листя у центрі розміщено емблему урядового фельд’єгерського зв’язку (золотий сигнальний ріжок на тлі двох перехрещених блискавок вістрям угору) на щиті блакитного кольору із закругленим нижнім краєм.

Тильна сторона виробу дублюється клейовим дублерином чорного кольору з текстильною стрічкою для кріплення до обмундирування або без неї.

ГУ.jpg
ГУ.jpg (10.6 Кб) Переглянуто 2704 разів


Нарукавний знак військовослужбовців навчального закладу Держспецзв’язку

Нарукавний знак із суконної тканини волошкового кольору та гуми або гаптований має форму видовженого по вертикалі щита із загостреною нижньою частиною розміром 80 х 70 мм. Краї облямовано смужкою золотого (жовтого) кольору.

На волошковому тлі розміщено емблему Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України розміром 59 х 59 мм із зміненою центральною частиною. Замість синього кола із золотим Знаком Княжої Держави Володимира Великого в обрамленні вінка з дубового та калинового листя у центрі розміщено емблему ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського (розгорнута книга білого кольору на тлі двох перехрещених золотих смолоскипів) на щиті блакитного кольору із закругленим нижнім краєм.

Тильна сторона виробу дублюється клейовим дублерином чорного кольору з текстильною стрічкою для кріплення до обмундирування або без неї.

вснз.jpg
вснз.jpg (9.37 Кб) Переглянуто 2704 разів


Нарукавний знак військовослужбовців Державного науково-дослідного інституту спеціального зв’язку та захисту інформації

Нарукавний знак із суконної тканини волошкового кольору та гуми або гаптований має форму видовженого по вертикалі щита із загостреною нижньою частиною розміром 80 х 70 мм. Краї облямовано смужкою золотого (жовтого) кольору.

На волошковому тлі розміщено емблему Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України розміром 59 х 59 мм із зміненою центральною частиною. Замість синього кола із золотим Знаком Княжої Держави Володимира Великого в обрамленні вінка з дубового та калинового листя у центрі розміщено емблему ДержНДІ Спецзв’язку (золотий ключ із блискавками та стилізованими орбітами електронів) на щиті блакитного кольору із закругленим нижнім краєм.

Тильна сторона виробу дублюється клейовим дублерином чорного кольору з текстильною стрічкою для кріплення до обмундирування або без неї.
__________
Примітка.
Нарукавний знак на польову форму одягу військовослужбовців виготовлено з бавовняної або змішаної вибивної тканини методом машинної вишивки вишивальною ниткою захисного кольору відповідно до затвердженого малюнка з подальшим вирізанням по контуру. Фон знаків розрізнення камуфльований.

ДНДІ.jpg
ДНДІ.jpg (10.84 Кб) Переглянуто 2704 разів


VIII. Предмети для повсякденної та польової форми одягу

Нагрудний знак прізвища військовослужбовця до повсякденної форми одягу

Нагрудний знак виготовляється з латуні, є прямокутником. Центральна частина таблички вкрита емаллю чорного кольору, на тлі якого в центрі міститься напис золотавого кольору з прізвищем військовослужбовця.

Нагрудний знак має випуклий бортик золотавого кольору.

Усі зображення рельєфні.

Розмір - 90 х 20 мм, товщина - 1,1±1 мм.

Зворотний бік плоский з двома цанговими затискачами.

Розмір борта - 2 мм, висота літер - 10 мм.

Ширина прізвища не повинна перевищувати 55 мм, якщо кількість літер у прізвищі військовослужбовця перевищує 14 (чотирнадцять) - ширина не повинна перевищувати 75 мм.

прізв.jpg
прізв.jpg (6.81 Кб) Переглянуто 2704 разів


Затискач до краватки

Затискач до краватки металевий золотавого кольору. Затискач виготовляється у двох варіантах - для носіння з правого та лівого боків.

На зворотному боці - фурнітура для утримування краватки.

краватка.gif
краватка.gif (6.14 Кб) Переглянуто 2704 разів


Нарукавний знак "Державний прапор України"

Нарукавний знак вишито на саржевій тканині з подальшим вирізанням по контуру. Кант зеленого кольору.

На зворотному боці дублюється клейовий дублерин чорного кольору з текстильною застібкою для кріплення до обмундирування або без неї. Розмір знака - 30 х 45 мм, ширина канта - 2 мм.

ДП.jpg
ДП.jpg (2.88 Кб) Переглянуто 2704 разів

Директор Департаменту логістики Адміністрації Держспецзв’язку В.М. Мокренко
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8981
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Знаки розрізення Державної служби спеціального зв’язку

Повідомлення ABG » 14 жовтня 2019, 13:45

Додаток
до Зразків знаків розрізнення для військовослужбовців
та курсантів Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

ПОРЯДОК
розміщення знаків розрізнення на погонах


дод1.jpg
дод1.jpg (25.98 Кб) Переглянуто 2704 разів
дод2.jpg
дод2.jpg (24.39 Кб) Переглянуто 2704 разів
дод3.jpg
дод3.jpg (29.02 Кб) Переглянуто 2704 разів
дод4.jpg
дод4.jpg (38.34 Кб) Переглянуто 2704 разів
дод5.jpg
дод5.jpg (28.31 Кб) Переглянуто 2704 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8981
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів


Повернутись в Знаки розрізнення та нарукавні емблеми

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron