ІПАК "Україна" СК Вінніпег (Канада)

Емблеми та лого спортивних заходів, федерацій і клубів

ІПАК "Україна" СК Вінніпег (Канада)

Повідомлення ABG » 20 серпня 2017, 14:15

Institute Prosvita Athletic Club Soccer Club
ІСТОРІЯ ІПАК-УКРАЇНА

Спорт завжди займав важливе місце в житті Інституту Просвіта, ще в 20-х роках там діяли такі спортивні орзанізації як Українська Гімнастична Асоціація “Січ” та Канадійсько-Український Атлетичний Клуб. Декілька років після цього , а саме в 1932 році було створено Інститут Просвіта Атлетичний Клуб (ІПАК). В цей час ІПАК включав в себе бейсбольну, хокейну та волейбольну команди, які з перемінним успіхом виступали в першостях Вініпега. В 1950 році власник Margaret Rose Tearooms Stanley Zedd, який опікувався футбольною командою, запропонував Інституту Просвіта бути спонсорами цієї команди. Так як основну масу футболістів команди Margaret Rose Rovers складали українці, Просвіта радо погодилась включити її до складу ІПАКу. Отже команда ІПАК Rovers виграла the Greater Winnipeg Junior Soccer Championship у 1952 році.

У 1972 році нове керівництво ІПАК Rovers, за пропозицією пана Кухарського прийняло рішення перейменувати команду на ІПАК-УКРАЇНА. Нова назва більше чітко відображала етнічну приналежність команди до української громади. До речі в цей час існувала велика кількісь команд з етнічною приналежністю (Germania, Romania, Croatia та інші). В 1976 році при ІПАКу -Україна було створено другу команду “Львів”, яка виступала в чемпіонаті. Та згодом від цієї ідеї довелось відмовитись і кращі футболісти з другої команди підсилили ІПАК-УКРАЇНУ.

В 1991 році ІПАК-УКРАЇНА поповнили українці, які емігрували в Канаду з Польщі та України. За рахунок цих підсилень каманда заграла значно краще в чемпіонаті Вініпегу. Нажаль це тривало недовго і в другій половині 90-х ІПАК-УКРАЇНА припинив свої виступи в чемпіонаті на відкритому полі. Правда команда продовжувала виступати в змаганнях з indoor soccer.

Та всеж ІПАК-УКРАЇНА відродився у 2005 році коли Славомир Вапляк, Ярослав Охримович та Борис Легкар за підтримку довгорічного голови ІПАКу звернулись до управи Просвіти з пропозицією відновити команда. Ця ідея була підтримана управою і в цьому році ІПАК-УКРАЇНА почав виступати в 2-й дивізії MMSL. Так почалась нова сторінка в житті української команди з Норд Енд.

https://ipacukraine.wordpress.com/the-h ... c-ukraine/

IPAC.jpg
стара емблема
IPAC.jpg (25.27 Кб) Переглянуто 1579 разів
IPAC Ukraine Soccer_Club.jpg
нова емблема
IPAC Ukraine Soccer_Club.jpg (16.94 Кб) Переглянуто 1580 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8649
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Повернутись в Спортивні емблеми

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron