Герб королівства Єрусалимського

Символи країн Азії та Океанії

Герб королівства Єрусалимського

Повідомлення Iris » 15 грудня 2010, 19:26

Підкажіть, чому герб королівства Єрусалімського за винятком коліру тотжній з гербом Грузії. Тільки й різниці, що у Грузії хрести червоні, а у королівства Єрусалимського золоті?
Iris
 
Повідомлення: 6
З нами з: 08 грудня 2010, 19:17

Re: Герб королівства Єрусалимського

Повідомлення ABG » 15 грудня 2010, 22:24

Ви мабуть маєте на увазі прапор Грузії, а не герб.
Те, що подібні елементи зустрічаються на різних символах, іноді навіть без будь-якого зв’язку, не є чимось дивним.
Поява Єрусалимського хреста пов’язана з кінцем Першого хрестового походу (1099 р.). У Грузії 5 хрестів зустрічаються ще на храмах з VI ст., а приблизно з XIII ст. відомі на прапорі Грузинського царства.
Так чи інакше, але для обох символів (і єрусалимського, і грузинського) співпадає одна з версій про їх зміст: великий хрест уособлює Ісуса Христа, а 4 малі – чотирьох євангелістів.
Приєднані файли
3-1[1].jpeg
3-1[1].jpeg (10.76 Кб) Переглянуто 6384 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12733
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Герб королівства Єрусалимського

Повідомлення Iris » 16 грудня 2010, 10:03

Дякую за швидку відповідь. Ви дійсно правильно мене зрозуміли, що я маю на увазі грузинський прапор. Згадкою, про "шосте сторіччя", Ви також позбавили мене сумнівів, стосовно того, що це могло бути спадковим від Єрусалимського королівства у Грузії, через одного з королів, який був одночасно царем Грузії, здається василевсом Візантії і який-сь ще мав гучний титул у Арменії здається хтось з Камнінів пізніх. Щиро вдячна.
Iris
 
Повідомлення: 6
З нами з: 08 грудня 2010, 19:17


Повернутись в Азія та Океанія

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей