Що змінити в державній системі нагород (обговорення)

Ордени, медалі та почесні звання

Re: Що змінити в державній системі нагород

Повідомлення Еней » 28 листопада 2014, 21:37

Дійсно я намагався втиснути солдацькі хрести в орденський клас, але тому що я бачу ситуацію так, солдати частіше отримують нагороди за особисту мужність ніж офіцери, офіцерські заслуги полягають дещо в іншому зазвичай. Тут буде наступна ситуація, або будуть притримувати нагородження солдат, щоб не плодити повних кавалерів, або почнуть нагороджувати офіцерів за бойові заслуги іншими орденами, що розбавить значущість ордена. Хотів би почути Вашу думку що до цього.
На рахунок форми хреста, це питання смаку, мені з наших орденів подобаються Ярослав Мудрий, За зслуги і Данило Галицький, тому я вважаю лінію орденів в такому стилі найбільш прийнятною, найгіршим орденом вважаю Богдана Хмельницького.
На рахунок Воєнного хреста, дійсно слід його було б давати разом із статусом УБД, але відійшов від цього з огляду те як цей стаус дають бійцям. На рахунок банта, мені імпонує ідея бантів, але згідний, що можна придумати іншу позначку. Чому я розлілив хрест з бантом і без? Тому що згідно нашого законодавства статус УБД отримають і ті хто був на передовій, і ті хто ніс службу в тилу. Чому не вирішив змінити колір чи форму нагороди? Бо після отримання статусу і хреста солдат який ніс службу в тилу може потім опинитись на передовій, не обов'язково в Україні, можливо в якій миротворчій місії наприклад, і простим доповненням можна показати що солдат був на передовій.
Еней
 
Повідомлення: 42
З нами з: 27 листопада 2014, 18:07
Звідки: Рівне

Re: Що змінити в державній системі нагород

Повідомлення Еней » 28 листопада 2014, 22:00

Медаль за поранення я подивився, я уявляв її дещо оригінальнішою, там два девізи, девіз "Поранений і не переможений" я теж планував використати, трохи здивувало співпадіння думок, але я знаю звідки "ноги ростуть" у девіза, тому розумію чому співпало :) Калину варто використати, це символічно, але але може якось інакше, незнаю, а от тризуб в центрі медалі далеко не новина, повторюється неодноразово :(
Я теж розглядав можливість спільної для всіх причетних до цих подій, але хто не брав участі у боях, але розділивши Воєнний хрест, подумав, що є державні нагороди якими можна нагородити не бойові заслуги, а от волонтерський рух це безпрецедентне явище нашого суспільства, яке фактично врятувало країну, і це заслуговує окремої державної нагороди. На рахунок дизайну і девізу в мене є деякі думки, викладу пізніше.
Еней
 
Повідомлення: 42
З нами з: 27 листопада 2014, 18:07
Звідки: Рівне

Re: Що змінити в державній системі нагород

Повідомлення Еней » 03 грудня 2014, 12:53

Так я уявляю орден "Архистратига Михаїла", стрічку може зробити однотонною, малинового кольору (колір асоціюється з українським козацтвом). Обдумавши зауваження по степенях пропоную наступне: 4 ступінь срібна, 3-я позолота (на колодці), 2-а на шиї, 1-а на стрічці через плече з зіркою. Чому я пропоную стрічку через плече? По аналогії з вищим цивільним орденом (Ярослава Мудрого), так як це має бути вищий військовий орден. Для об'єктивності нагороджень має бути створена орденська комісія (не подумав про неї відразу, бо це не характерно для нашої системи).

a1wSitE8_XA.jpg
a1wSitE8_XA.jpg (33.94 Кб) Переглянуто 25133 разів
Еней
 
Повідомлення: 42
З нами з: 27 листопада 2014, 18:07
Звідки: Рівне

Re: Що змінити в державній системі нагород

Повідомлення SHPARIVNYK.UA » 03 грудня 2014, 19:20

Еней написав: ...критерієм має бути перебування в зоні бойових дій 30 днів, або участь хоча б в одному бою...


За 30 діб перебування і одразу державну нагороду?
За декілька ротацій ця нагорода буде дискредитована повністю.
Якщо вже йти цим шляхом, то краще створити відзнаку на зразок планки з прописаною кількістью діб перебування на передовій.
Наприклад так.

Планки.jpg
Планки.jpg (48.79 Кб) Переглянуто 25128 разів
SHPARIVNYK.UA
 
Повідомлення: 209
З нами з: 06 січня 2011, 00:51
Звідки: Полтава

Re: Що змінити в державній системі нагород

Повідомлення Еней » 03 грудня 2014, 19:51

30 днів ще треба пережити, навіть в тилу служба не мед, і в будь-який момент тил може стати фронтом. Якщо давати нагороду по факту отримання статусу УБД, то учасників отримують, приміром, і ті хто їздив з Президентом в зону АТО вручати нагороди, і т.д., таким чином нагорода не стане ознакою заслуг у війні. І взагалі це загальна нагорода має бути, як скажем "Хрест Комбатанта" у Франції.
Еней
 
Повідомлення: 42
З нами з: 27 листопада 2014, 18:07
Звідки: Рівне

Re: Що змінити в державній системі нагород

Повідомлення SHPARIVNYK.UA » 04 грудня 2014, 06:57

Статус УБД дає право на пільги, а що за собою нестиме така комбатанська нагорода?
SHPARIVNYK.UA
 
Повідомлення: 209
З нами з: 06 січня 2011, 00:51
Звідки: Полтава

Re: Що змінити в державній системі нагород

Повідомлення Еней » 04 грудня 2014, 11:52

Я згідний, що нагороду слідувало б давати зі статусом, я вже про це писав, але виходячи з реалій зі статусом, пропоную такий варіант, та й з часом якщо почнуть давати стататус усім учасникам, то так воно і вийде, що всі хто матиме комбатанську нагороду будуть мати і статус, а мінімальний строк в 30 днів дасть можливість не вручати державну нагороду тим хто на один день приїхав показатись на камеру, щоб отримати статус. Для чого комбатанська нагорода? Для того, щоб бійці які захищали країну мінімально мали дві державні нагороди: комбатанську і пам'ятну (думаю буде після закінчення цих подій). Але зараз я чекаю Ваших думок на рахунок запропонованого мною ордена Архистратига Михаїла.
Еней
 
Повідомлення: 42
З нами з: 27 листопада 2014, 18:07
Звідки: Рівне

Re: Що змінити в державній системі нагород

Повідомлення SHPARIVNYK.UA » 04 грудня 2014, 18:55

Для початку такий орден в Україні вже існує, і про його існування слід пам'ятати при створенні графічного образа щоб не було дуже однаково.

Архистратиг Михайло.jpg
Архистратиг Михайло.jpg (45.39 Кб) Переглянуто 25397 разів
Востаннє редагувалось SHPARIVNYK.UA в 04 грудня 2014, 19:05, всього редагувалось 1 раз.
SHPARIVNYK.UA
 
Повідомлення: 209
З нами з: 06 січня 2011, 00:51
Звідки: Полтава

Re: Що змінити в державній системі нагород

Повідомлення SHPARIVNYK.UA » 04 грудня 2014, 19:03

До речі ось дещо з їхніх нагород.

o_2s.jpg
o_2s.jpg (28.98 Кб) Переглянуто 25396 разів
Архистратиг Михайло 4.jpg
Архистратиг Михайло 4.jpg (47.68 Кб) Переглянуто 25396 разів
Архистратиг Михайло 2.jpg
Архистратиг Михайло 2.jpg (46.54 Кб) Переглянуто 25396 разів
SHPARIVNYK.UA
 
Повідомлення: 209
З нами з: 06 січня 2011, 00:51
Звідки: Полтава

Re: Що змінити в державній системі нагород

Повідомлення Еней » 04 грудня 2014, 23:01

Мій ескіз по-моєму не схожий з їх знаками, і взагалі не бачу потреби рахуватися з цією організацією в даному випадку. Аналогічна організація існує в Польщі під назвою "Орден Св. Станіслава", доречі теж зарегістрована в міністерстві юстиції України, де так само виписують за гроші одне одному дипломи на титул і вручають орденські знаки, і вважають себе цвітом нації. Я вважаю наш цвіт нації знаходиться на сході, і їх потрібно гідно нагородити. І взагалі, якщо брати до уваги всі громадські, козацькі і ветеранські нагороди, то ніяких нагород заснувати вже неможливо буде, бо у них уже існують і Архистратиг Михаїл і Георгій Побідоносець, і Микола Чудотворець і всі можливі медалі.
Еней
 
Повідомлення: 42
З нами з: 27 листопада 2014, 18:07
Звідки: Рівне

Re: Що змінити в державній системі нагород

Повідомлення Владислав » 04 грудня 2014, 23:14

SHPARIVNYK.UA написав:До речі ось дещо з їхніх нагород.


Ну, в цьому випадку слово "нагороди" правильніше брати в лапки. :lol:
Втім, схожості з подібними цяцьками справді варто уникати, бо кури засміють! :mrgreen:
Аватар користувача
Владислав
 
Повідомлення: 149
З нами з: 16 грудня 2013, 21:17

Re: Що змінити в державній системі нагород

Повідомлення Ігор90 » 05 грудня 2014, 10:56

А чия це така нагорода? Виглядає дуже непогано.
Аватар користувача
Ігор90
 
Повідомлення: 546
З нами з: 28 червня 2010, 21:52
Звідки: Запоріжжя

Re: Що змінити в державній системі нагород

Повідомлення Еней » 05 грудня 2014, 11:15

Ви про яку нагороду?
Еней
 
Повідомлення: 42
З нами з: 27 листопада 2014, 18:07
Звідки: Рівне

Re: Що змінити в державній системі нагород

Повідомлення Владислав » 05 грудня 2014, 18:45

Ігор90 написав:А чия це така нагорода? Виглядає дуже непогано.


"Дивись, мій сину, - це жидомасони!.." (с) Лесь Подерев'янський :D
http://orden-mihaila.org.ua/index.phtml ... 1176170376
Аватар користувача
Владислав
 
Повідомлення: 149
З нами з: 16 грудня 2013, 21:17

Re: Що змінити в державній системі нагород

Повідомлення SVKM de L » 05 грудня 2014, 20:16

Владислав написав:"Дивись, мій сину, - це жидомасони!.." (с) Лесь Подерев'янський :D
http://orden-mihaila.org.ua/index.phtml ... 1176170376

О, знайоме обличчя! Наш журналіст, широко відомий у вузьких колах, як-то кажуть :) А Ви про якихось жидомасонів...)
З повагою,
член УГТ Сергій Шелудько
http://www.heraldry.at.ua
Аватар користувача
SVKM de L
 
Повідомлення: 205
З нами з: 19 грудня 2009, 19:51
Звідки: Одеса

Re: Що змінити в державній системі нагород

Повідомлення Ігор90 » 05 грудня 2014, 20:36

Владислав написав:
Ігор90 написав:А чия це така нагорода? Виглядає дуже непогано.


"Дивись, мій сину, - це жидомасони!.." (с) Лесь Подерев'янський :D
http://orden-mihaila.org.ua/index.phtml ... 1176170376


Ухти...а цо то є? Вони справжні? Чи це за таке собі - за гроші видається?
Ось знайшов ще паралельну організацію - http://www.rycar.org/j/index.php?option ... &Itemid=20

Його Сіятельство граф Котович Микола Олександрович Кавалер Рицарів Христа


Шановні колеги! Псевдоордени та їх "лицарів" варто обговорювати в окремій темі. А цю тему присвячено ДЕРЖАВНИМ нагородам. Прошу не засмічувати.
Аватар користувача
Ігор90
 
Повідомлення: 546
З нами з: 28 червня 2010, 21:52
Звідки: Запоріжжя

Поперед.Далі

Повернутись в Державні нагороди та відзнаки президента

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей