Ліквідація політичних партій

Емблеми, лого та прапори політичних партій, блоків та організацій

Ліквідація політичних партій

Повідомлення ABG » 05 червня 2021, 23:58

Мін'юст вирішив через суд ліквідувати 48 партій
Серед претендентів на ліквідацію – СДПУ, «Пора» та інші
Суспільство — Андрій Стець, 7 лютого 2020 13830
У Мін'юсті стверджують, що існує цілий «тіньовий ринок», на якому купуються і продаються політичні партії
Міністерство юстиції вирішило через суд ліквідувати 48 партій, які не ведуть політичної діяльності. Про це повідомив у своєму Facebook голова відомства Денис Малюська.
За словами міністра, наразі в Україні зареєстровано 349 політичних партій, серед яких майже 48 - не здійснюють жодної діяльності. Він додав, що Мін'юст подав до суду позови про анулювання реєстрації всіх партій, діяльність яких не відповідає вимогам закону.
«Ми подали позови про анулювання реєстрації одночасно всіх партій, діяльність яких на сьогодні не відповідає вимогам закону. А саме – не висунення політичною партією своїх кандидатів на вибори президента України та народних депутатів України протягом 10 років», – заявив Малюська.
У той самий час існує цілий «тіньовий ринок», на якому за значні суми купуються і продаються політичні партії. Зокрема в уряді хочуть ліквідувати наступні політичні сили: Партія ветеранів Афганістану, Соціал-демократична партія України, «Організація українських націоналістів», «Жінки України», Християнсько-демократичний союз, Партія захисників Вітчизни, «Народний блок», «Русь», «Справедливості і розвитку», «Третя українська республіка», «Нова сила», Партія промисловців і підприємців України, «За Україну!», «Трудова Україна», Всеукраїнська партія народної довіри, Національно-демократичне об'єднання «Україна», Народний Рух України за єдність, Всеукраїнська партія духовності і патріотизму, «Екологія та соціальний захист», «Всеукраїнський патріотичний союз», «Третя сила», «Наш дім Україна», Українська партія честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю, «Нова демократія», «Пора», «Україна соборна», Партія праці, «Совість України», Політична партія «Народна програма Вадима Чорного», Ліберально-гуманістична партія «Товариш», Політичне об'єднання «Пряма дія», Партія «Українські соціал-демократи», «Київська Русь», Всеукраїнська козацька партія, «Русичі», Партія козаків України, «Побратими України», «Самоврядна українська держава», Партія захисту прав людини, «Україна понад усе!», «Блок опозиційних сил», «Справа», «Партія економічного відродження України», Партія дітей війни, «Діти війни», Народна партія України, «Наш дім», Партія сильної влади, «Справедлива країна».
Варто зазначити, що принаймні три партії з цього списку – «Народна програма Вадима Чорного», Всеукраїнська козацька партія і «Народна сила» – візьмуть участь у проміжних виборах до Верховної Ради в окрузі №179. Вони відбудуться 15 березня 2020 року.
https://zaxid.net/minyust_virishiv_cher ... y_n1497382
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 9634
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Повернутись в Емблематика політичних партій і блоків

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron