Українська консервативна партія

Емблеми, лого та прапори політичних партій, блоків та організацій

Українська консервативна партія

Повідомлення ABG » 20 грудня 2009, 19:44

В основі емблеми Української Консервативної партії є класичний козацький хрест. Архетиповою основою цього знаку є трипільський оберіг. Він символізує замкнення, закриття чотирьох доріг перед ворогами (саме цю функцію виконувало в суспільстві українське козацтво).

Фаланги хреста мають розширення від сакрального центру, яким виступає знак Тризубу. Це означає що для українців відкриті дороги в світ. Коло навколо хреста – замикання енергії українського етносу навколо національного суспільства. Емблема вцілому нагадує гельський хрест, який є одним із символів консерваторів Європи.

Колір емблеми – малиновий (ще – козацької китайки, кольору застиглої крові). Вживання цього кольору веде своє походження від багряниці – кольору царської гідності, державницького мислення. А ще він символізує усі жертви, покладені на олтар державності князівськими дружинами, козацькими полками, воїнами УПА. Козацька булава – найдревніший у світі символ суспільності. Веде свій початок із Золотого віку людства, коли булава уособлювала планету, яку утримували у збалансованості та гармонії воля сакральних царів, які в одній особі поєднували духовну та державну владу. Піз-ніше булава була розділена на «скіпетр і державу», які були символом влади імператорів. В Україні – булава символізувала владу Гетьмана, який, по-суті, теж зберігав пережитки духов-ної та світської влади. Пірнач – символ князівських воєвод та полковницької влади в часи козацькі. Символізує безпосереднє державне правління. Зорієнтований чітко по сторонах світу, що означає те ж саме, що і козацький хрест.

(http://ukrvybir.com/index.php?go=Content&id=6)
Приєднані файли
УКП-лого.gif
УКП-лого.gif (10.36 Кб) Переглянуто 2398 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 7717
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Повернутись в Емблематика політичних партій і блоків

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей