Сторінка 1 з 1

Політична партія "Рух нових сил Михайла Саакашвілі"

ПовідомленняДодано: 25 лютого 2015, 15:12
ABG
Політична партія "Партія гармонійного розвитку"
Зареєстрована 27.01.2015, свідоцтво № 264-п.п.
39803, Полтавська обл., м. Комсомольськ, вул. Миру, 20
Басок Олена Михайлівна

Політична партія "Рух нових сил"

ПовідомленняДодано: 06 березня 2017, 17:43
ABG
24.02.2017 змінилась назва.
Нова назва:
Політична партія "Рух нових сил"

28 лютого 2017 р. Саакашвілі повідомив, що Міністерство юстиції України зареєструвало 23 лютого 2017 р. Рух нових сил політичною партією.

RuchNovySyl.JPG
RuchNovySyl.JPG (14.02 Кб) Переглянуто 10079 разів

Re: Політична партія "Рух нових сил"

ПовідомленняДодано: 29 квітня 2017, 20:05
ABG
19 квітня 2017 року було оголошено про об'єднання Руху нових сил з партією «Воля».
http://volya.ua/news/3980

Re: Політична партія "Партія гармонійного розвитку"

ПовідомленняДодано: 11 листопада 2017, 16:25
ABG
11.07.2017 змінилась назва.
Нова назва:
Політична партія "Рух нових сил Михайла Саакашвілі"

РНС_МС.jpg
РНС_МС.jpg (24.73 Кб) Переглянуто 6053 разів

Re: Політична партія "Рух нових сил Михайла Саакашвілі"

ПовідомленняДодано: 11 листопада 2017, 17:01
ABG
Наприкінці травня 2017 року «Рух нових сил» прийняв рішення про перейменування партії на «Рух нових сил Михайла Саакашвілі». Однак, за повідомленням партії, Міністерство юстиції відмовило в реєстрації змін. На думку Михайла Саакашвілі, це спроба Адміністрації президента відтягнути голоси на майбутніх виборах, заплутавши електорат.

Юридичні баталії: що значить скандал навколо «фейк-партії» і Саакашвілі
30 Травень 2017, , Київ

Лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі звинувачує Міністерство юстиції у блокуванні можливості присвоїти цій політичній силі його ім’я. А також вимагає з’ясувати ситуацію навколо «Блоку Міхеїла Саакашвілі» – партії, що не має стосунку до колишнього очільника Одещини. Натомість Мінюст заявляє: Саакашвілі не подав документів для перереєстрації своєї політичної сили, а від участі у судовій тяганині щодо «фейкового блоку» відмовився.

Чергові парламентські вибори в Україні заплановані на 2019 рік, проте політичний простір активізувався уже зараз. З’являються нові партії, перереєстровують та змінюють назви вже існуючі. У випадку з Міхеїлом Саакашвілі, процес не обходиться без акцій протесту та юридичних баталій.

Після того, як колишній грузинський президент Саакашвілі публічно розкритикував Адміністрацію президента України у перешкоджанні реформам, та залишив посаду голови ОДА у листопаді 2016 року, він зосередився на формуванні політичної сили. Спершу велись розмови про союз із позафракційним депутатом Віктором Чумаком у партії «Хвиля», проте цей проект швидко завмер.

Офіційно Міхеїл Саакашвілі назвав своєю партією «Рух нових сил», яку Міністерство юстиції зареєструвало у лютому цього року. Вже у квітні ця політична сила оголосила про об’єднання з партією «Воля», яку представляє депутат Верховної Ради Юрій Дерев’янко.

І от наприкінці травня у «Русі нових сил» вирішили стати «Рухом нових сил Міхеїла Саакашвілі». Проте Міністерство юстиції, за словами лідера цієї політичної сили, відмовляється реєструвати зміни. Під відомством 30 травня зібрались кілька сотень активістів, які з прапорами та барабанами вимагали від Мін’юсту присвоїти партії ім’я Саакашвілі.

Друга причина для обурення однодумців грузинського реформатора – партія-«фейк» «Блок Міхеїла Саакашвілі». Ця політична сила (в ЄДРПОУ за кодом 40272226) була зареєстрована на ім’я Євгена Гофмана, і спершу називалась «Грузинською партією України». Створити її, як стверджує Саакашвілі, дала вказівку Адміністрація президента, а у процесі брали участь заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» Олексій Гончаренко та інший її представник Дмитро Голубов.

З часом політичну силу перейменували у «Блок Міхеїла Саакашвілі», використавши Олега Сушка, який буцімто змінив паспорт та ім’я і став повним однофамільцем Міхеїла Саакашвілі. Сушко вже відомий українцям – раніше він був Дартом Вейдером та у складі «Інтернет партії України» балотувався на виборах міських голів Одеси і Києва, президентських та парламентських виборах 2014 року.

«Фейковий» «Блок Міхеїла Саакашвілі» Мін’юст зареєстрував у лютому 2016 року. І це, за версією справжнього Сакаашвілі, не що інше, як спроба Адміністрації президента відтягнути голоси на майбутніх виборах, заплутавши електорат.

«Все дуже просто. Чому вони це зробили: ми підемо на вибори. І скажімо, отримаємо 40%. Але партія Дарта Вейдера, Порошенка отримає з цих 40% – половину. Тобто 20% піде їм. Тобто стільки ж людей голосуватиме за нас, скільки проти нас. І нашу партію зведуть на нуль», – сказав Саакашвілі.

Щоб закликати відомство розібратись у цій ситуації екс-очільник Одещини, його політичний союзник Юрій Дерев’янко та представник пропрезидентського «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лещенко прийшли на розмову до міністра юстиції Павла Петренка.

На зустрічі Петренко пояснив, що псевдо-Саакашвілі (у минулому – Сушко і Вейдер) дійсно минулого року надав паспорт і нотаріальну згоду на присвоєння партії свого імені. Проте Міністерство юстиції йому у цьому відмовило – бракувало документів. Тоді люди, які стоять за «Блоком Міхеїла Саакашвілі» звернулись до суду, і пройшли уже кілька інстанцій за рік. Зрештою, «Грузинська партія» перетворилась на «Блок Міхеїла Саакашвілі», дійшовши до Вищого адміністративного суду, пояснив Петренко.

Далі між міністром та екс-очільником Одещини відбулась словесна перепалка і штурханина. І решту коментарів щодо своєї позиції міністр юстиції озвучував уже на брифінгу журналістам.

За словами Павла Петренка, Саакашвілі вводить в оману своїх прихильників. Скажімо, «Руху нових сил» і не могли присвоїти його ім’я, адже він не дав на це нотаріальну згоду.

«Я підтверджую це документально, станом на сьогодні, згідно довідки департаменту комунікації і документообігу Міністерства юстиції зазначено: жодних документів партії Саакашвілі «Рух нових сил» щодо зміни назви чи зміни статуту цієї партії у Міністерстві юстиції немає», – каже Петренко.

Що ж стосується «фейкового» «Блоку Міхеїла Саакашвілі» – політичного підтексту тут немає, зазначає міністр юстиції. Екс-очільник Одеської ОДА від початку знав про існування цієї політичної сили, і йому пропонували вступити в процес, брати участь у судових засіданнях, проте він відмовлявся. За словами заступниці Петренка Наталії Севостьянової, Міхеїл Саакашвілі донедавна не планував використовувати своє ім’я для популяризації партії, тому, на її думку, і не вступав у судові баталії.

Не згоден із закидами Міхеїла Саакашвілі і Олексій Гончаренко, якого екс-очільник Одещини звинуватив у створенні «Грузинської партії», що зараз перетворилась на «Блок Міхеїла Саакашвілі». Він називає «анекдотом» закиди про спроби у такий спосіб відтягти електорат екс-президента Грузії в Україні.
https://www.radiosvoboda.org/a/28519030.html

Re: Політична партія "Рух нових сил Михайла Саакашвілі"

ПовідомленняДодано: 12 листопада 2017, 18:19
TheDarkMax2
До речі, він же де-юре Міхеіл.