Сторінка 1 з 1

Всеукраїнська політична партія "Братство"

ПовідомленняДодано: 20 грудня 2009, 22:33
ABG
Дата реєстрації і номер свідоцтва: 05.08.2004 р. № 99-п.п.

СИМВОЛ БРАТСТВА - КОСТЯНТИНІВСЬКИЙ ХРЕСТ
ЛАБАРУМ (ХРИЗМА)
Монограма Ісуса Христа, складена із двох грецьких букв Х и Р (Xrіstos Pantokrator - Христос Вседержитель), що в написанні утворює хрест. Образ Господа Ісуса Христа.
Найдавніший символ християнства починаючи з апостольських часів. Монограма сходить до слів Апокаліпсиса про “Печатку Бога Живого” (Об’явл. 7:2) і “нового Ймення Переможцеві” (Об’явл. 2:17) - вірному в Царстві Божому.
Осіннім ранком 312 року римському імператорові Костянтину Великому було видіння. Він побачив монограму Христа. Водночас імператор почув Голос із неба, що промовляв: “Цим переможеш”. Ці слова знамениті з того часу. Закоренілий поганин, імператор увірував у Христа, і наказав начертати символ на своїх знаменах-лабарумах. Завдяки цьому битва біля Мільвійського мосту завершилася перемогою Костянтина.
Грецька назва монограми crіsma (помазання, миропомазання) перекладається також як “печатка”. Символ вміщений у лавровому вінку. Також, часто супроводжується літерами Альфа й Омега. Таке вживання сходить до тексту Апокаліпсису: “Я Альфа й Омега, говорить Господь, Бог, Той, Хто є, і Хто був, і Хто має прийти, Вседержитель! (Об’явл. 1:8). Початкова й кінцева літери грецького алфавіту виявляють Божественне достоїнство Ісуса Христа, а їхнє з’єднання з Його ім’ям (хризма) підкреслює Його собезначальне буття з Отцем, Його відношення до світу, як першоджерела всього й кінцевої мети всякого буття.
Лабарум - тайнопис: за відомими формами літер алфавіту приховується образ Розп’яття Втіленого Бога, і можливість для людини змінитися через прилучення до таїн Хреста.
Інша назва хризми – Костянтинівський хрест.
(http://www.bratstvo.info/index.php?go=N ... view&id=87)


BRATSTVO.jpg
BRATSTVO.jpg (17.01 Кб) Переглянуто 3990 разів

Re: Партія "Братство"

ПовідомленняДодано: 15 березня 2010, 22:05
ABG
Прапор "Братства"

bratstvo_p.gif
bratstvo_p.gif (6.61 Кб) Переглянуто 3990 разів