Партія Радикального Прориву

Емблеми, лого та прапори політичних партій, блоків та організацій

Партія Радикального Прориву

Повідомлення Oskar » 10 червня 2010, 13:26

Партія Радикального Прориву
Опис емблеми та прапора
Емблемою Партії Радикального Прориву є зображення жовтого кола всередині якого розташовані чотири перпендикулярно взаємо перехрещені відрізки у вигляді решітки синього кольору - стилізоване зображення крилатого вислову латинською мовою "CUM DEO", що означає "З БОЖОЮ ДОПОМОГОЮ", і розташований зверху на синій стрічці Біблійний вислів латинською мовою "SUUM CUIQUE", що означає "КОЖНОМУ СВОЄ". Внизу емблеми розташовані букви "ПРП", що являється скороченою абревіатурою назви Партії Радикального Прориву.
Елементи символіки відображають принципи Партії, яка у своїй діяльності керується усталеними в суспільстві нормами, і виражають гасло Партії, яке заключає в собі загально признаний моральний принцип.
Це означає, що Партія провадить свою діяльність в інтересах суспільства і в тісній відповідності до загально признаних моральних устоїв.
Прапор Партії Радикального Прориву являє собою прямокутник із зображенням емблеми Партії Радикального Прориву. Полотнище прапору виготовляється із тканини зеленого кольору. Співвідношення довжини до ширини прапора становить 1,4 : 1. В центрі прапора міститься зображення емблеми Партії Радикального Прориву: жовтого кола на зеленому фоні, всередині якого розташовані чотири перпендикулярно взаємо перехрещені відрізки у вигляді решітки синього кольору - стилізоване зображення крилатого виспіву латинською мовою "CUM DEO", що означає "З БОЖОЮ ДОПОМОГОЮ", і розташований зверху на синій стрічці Біблійний вислів латинською мовою "SUUM CUIQUE", що означає "КОЖНОМУ СВОЄ". Внизу емблеми розташовані букви "ПРП", що являється скороченою абревіатурою назви Партії Радикального Прориву.
Елементи символіки відображають принципи Партії, яка у своїй діяльності керується усталеними в суспільстві нормами, і виражають гасло Партії, яке заключає в собі загально признаний моральний принцип.
Це означає, що Партія провадить свою діяльність в інтересах суспільства і в тісній відповідності до загальновизнаних моральних устоїв.

RadykP1.jpg
RadykP1.jpg (11.17 Кб) Переглянуто 2709 разів
RadykP2.jpg
RadykP2.jpg (14.1 Кб) Переглянуто 2709 разів
Аватар користувача
Oskar
 
Повідомлення: 1155
З нами з: 21 грудня 2009, 15:54

Re: Партія Радикального Прориву

Повідомлення ABG » 26 листопада 2011, 17:13

Анульовано свідоцтва п’яти партій
24.11.2011
Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позови Міністерства юстиції та анулював реєстраційне свідоцтво політичної партії.
Свідоцтво анульовано на підставі того, що партія не висувала своїх кандидатів на пост Президента України у 2004, 2010 роках, кандидатів у народні депутати України на чергових виборах до Верховної Ради України у 2002, 2006 роках та на позачергових виборах 2007 року.
Міністр нагадав, що стаття 24 Закону "Про політичні партії в Україні" визначає, що у разі невисування політичною партією своїх кандидатів по виборах Президента України та виборах народних депутатів України протягом десяти років орган, який зареєстрував політичну партію, має звернутися до суду з поданням про анулювання реєстраційного свідоцтва.
http://www.minjust.gov.ua/0/37660)

Дата анулювання свідоцтва: 03.08.2011
Документ-підстава анулювання: Постанова від 09.06.2011 № 2а-4727/11/2670, документ видав: Окружний адміністративний суд міста Києва
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 7812
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів


Повернутись в Емблематика політичних партій і блоків

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron