Політична партія "Солідарність жінок України"

Емблеми, лого та прапори політичних партій, блоків та організацій

Політична партія "Солідарність жінок України"

Повідомлення Oskar » 10 червня 2010, 13:35

Політична партія "Солідарність жінок України"
Опис символіки
Емблема політичної партії «Солідарність жінок України» являє собою овал блакитного кольору. Головним елементом емблеми є ластівка чорного кольору із білою грудочкою, що зринає вгору під кутом 45 градусів. Від ластівки відбивається блакитно-жовта тінь. Ластівка поміщується в лівій частині емблеми. Зверху справа на емблемі поміщується великими друкованими літерами чорного кольору напис «СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ». Кожне слово написано окремим рядком, розміщене одне під одним. Слова вирівняні вертикально по кінцевих буквах слів.
Невід’ємною частиною опису емблеми партії «Солідарність жінок України» є кольорове зображення емблеми.
Прапор політичної партії «Солідарність жінок України» являє собою прямокутне полотнище, яке складається з трьох, горизонтально розташованих смуг: жовтого, синього і жовтого кольорів у співвідношенні відповідно 1:4:1 Співвідношення сторін прапора 2:3. У центрі прапора на блакитно-жовтій тіні розміщена ластівка чорного кольору із білою грудочкою, що зринає вгору під кутом 45 градусів. Зверху над ластівкою помішується напис жовтими літерами СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК, знизу УКРАЇНИ.
Зворотній бік полотнища складається з трьох кольорових смуг: жовтої, синьої, жовтої - без емблеми і напису.

Солідарність_жінок.jpg
Солідарність_жінок.jpg (13.31 Кб) Переглянуто 1963 разів
SolodZhinokUa1.jpg
SolodZhinokUa1.jpg (13.04 Кб) Переглянуто 3266 разів
SolodZhinokUa2.jpg
SolodZhinokUa2.jpg (10.63 Кб) Переглянуто 3266 разів
Аватар користувача
Oskar
 
Повідомлення: 1152
З нами з: 21 грудня 2009, 15:54

Re: Політична партія "Солідарність жінок України"

Повідомлення ABG » 15 січня 2016, 18:48

Нова емблема:
Будь-яку сферу нашого життя – чи то соціально-політичну, чи культурну, економічну — символіка наповнює особливим духовним змістом, який важко передати словами. Це є щось сокровенне – те, що завжди з нами, – живить нас енергією та вірою в скрутні часи та допомагає відчути години щастя сповна.
Недарма партія «Солідарність жінок України» обрала собі такий унікальний символ, який притаманний лише українському народу – ластівку. Саме з цією пташкою пов’язано багато прикмет в українській культурі, які живі і дотепер; вона символізує мати, кохану дівчину…а також такі одвічні матерії, як щастя та добро, радість, натхнення. З ластівкою український народ пов’язує становлення людської долі, народження дитини, розвиток людини протягом її життя.
Слід пам’ятати про те, що коли ластівка відлітає з оселі, яку вона облюбувала собі для постійного життя, — слід чекати біди, остерігатися небезпек. Але коли вона обрала Ваш дім – Ви обрані для того, аби бути щасливим в цьому помешканні. Символічно, чи не так?
Ластівка є Божою пташкою, її не можна вбити чи зруйнувати гніздо, образити пташенят – в іншому разі це означає накликати на себе величезне лихо, яке нескоро відступить. Так і жінка – вона до останнього захищає свою родину, своїх діток. Образити її – це образити Україну. Тому з жінкою треба поводитися охайно, обережно, берегти її – і тільки так можна вберегти рідну Україну!
http://www.solidarity.org.ua/party/%D1% ... %BA%D0%B0/

лого-ПСЖУ.jpg
лого-ПСЖУ.jpg (22.45 Кб) Переглянуто 1963 разів
symbols1.jpg
symbols1.jpg (27.12 Кб) Переглянуто 1963 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8266
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів


Повернутись в Емблематика політичних партій і блоків

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 3 гостей