Партія "Реформи і порядок"

Емблеми, лого та прапори політичних партій, блоків та організацій

Партія "Реформи і порядок"

Повідомлення ABG » 19 червня 2010, 13:32

Партія "Реформи і порядок"
Заснована: 1997-10-11
24 жовтня 1997 року Міністерство юстиції України видало свідоцтво про реєстрацію п'ятдесятої партії України - партії "Реформи і Порядок". В Україні народилася послідовна та виважена правоцентристська політична сила.
На установчому з'їзді, що відбувся 11 жовтня цього ж року, понад 200 делегатів з 20 областей України та Автономної республіки Крим обрали головою ПРП народного депутата України, екс-віце-прем'єр-міністра Віктора Пинзеника.
Грудень 1998 року був для партії багатим на доленосні події. Саме в цей період Народний Рух України та партія "Реформи і Порядок" в особах В'ячеслава Чорновола та Віктора Пинзеника підписали заяву про створення спільного блоку. У заяві, зокрема, було зафіксовано домовленість узгоджувати дії партій та спільно формувати виборчий список блоку НРУ та ПРП на наступних парламентських виборах. Факт формування блоку НРУ -ПРП лідери обох партій розцінювали не просто як крок до об'єднання зусиль, а як просування до зародження в суспільстві об'єднуючої ідеології, створення у найближчому майбутньому потужної правоцентристської сили.
Вже наступні півроку довели справедливість цих тверджень. 24 березня 1999 року було підписано спільну заяву ПРП та Демократичної партії України про об'єднання в єдину політичну партію з єдиним Статутом, Програмою та керівним органом, ухвалено рішення про проведення в травні об'єднавчого з'їзду. Під час підготовки до з'їзду на регіональному рівні пройшли чисельні об'єднавчі партійні конференції. До ПРП приєдналась частина Ліберальної партії України. І, нарешті, 25 травня засідання Політичної ради партії "Реформи і Порядок" підтримало рішення представників демократичної частини Народно-Демократичної партії про вступ до лав ПРП.
30 травня у Києві в червоному залі Будинку кіно відбувся четвертий об'єднавчий з'їзд партії "Реформи і Порядок". 238 делегатів від ПРП, 123 учасники від реформаторського крила НДП, 90 представників від Демпартії взяли участь у роботі з'їзду. З'їзд вніс зміни до складу керівних органів партії, затвердив стратегію роботи партії на президентських виборах, прийняв політичну резолюцію "Україна для народу".
9 січня 2002 року партія "Реформи і Порядок" разом із Народним Рухом України, Українським Народним Рухом, Конгресом Українських націоналістів та іншими демократичними партіями (разом - 10 партій) підписала Угоду про створення виборчого блоку Віктора Ющенка "Наша Україна". На парламентських виборах у березні 2002 року блок "Наша Україна" посів перше місце, отримавши 23,57% голосів виборців та створив найбільшу фракцію у Верховній Раді 4-го скликання. У фракції "Наша Україна" ПРП сформувала найбільшу партійну групу, до складу якої увійшло 28 народних депутатів.
Партія "Реформи і Порядок" відстоювала послідовну позицію створення єдиної партії на основі принципів виборчої програми блоку Віктора Ющенка "Наша Україна". Як крок до створення єдиної партії на базі партій-учасниць блоку "Наша Україна" 18 липня 2004 року 8-й з'їзд ПРП ухвалив рішення змінити назву партії, перейменувавши її на "Нашу Україну".
9 липня 2005 року на 9-му з'їзді партії було оголошено про те, що партія "Наша Україна" разом із партією "Батьківщина", Народним Рухом України та Українською народною партією заявляє про необхідність та свою готовність до спільної участі у єдиному блоці на підтримку Президента України Віктора Ющенка під час виборчої кампанії 2006 року. Лідери чотирьох партій звернулися до "Народного Союзу "Наша Україна" з єдино доцільною пропозицією: об'єднатися та перемогти - сформувати єдиний виборчий блок з єдиним виборчим списком для отримання конституційної більшості у наступному складі Верховної Ради.
Виступаючи на з'їзді, лідер партії "Наша Україна" заявив, що майбутній єдиний виборчий блок має будуватися на ідеалах тих політичних сил, які були засновниками блоку "Наша Україна" ще у 2002 році. "Непрощенним гріхом було би роз'єднання Майдану на десятки дрібних струмків. Ми забов'язані знайти шлях до згуртування в єдиний блок навколо Президента Віктора Ющенка для виконання його програми", - наголосив Віктор Пинзеник. За його словами, донині партія "Наша Україна", як і три роки тому, коли створювався блок "Наша Україна", вірить у можливість утворення в Україні єдиної партії демократичного спрямування. Але, вважає Віктор Пинзеник, єдина партія має створюватися на основі партій, які вже мають свою історію, традиції та команду.
8 вересня 2005 року у Верховній Раді було оголошено про створення нового партійного депутатського об'єднання, яке отримало назву "Фракція політичної партії "Реформи і Порядок". До складу фракції увійшло 15 народних депутатів. 8 жовтня 2005 року партійний з'їзд ухвалив рішення повернути партії історичну назву - "Реформи і Порядок".
(http://poli.in.ua/ua/party/33)
Приєднані файли
prplogo.jpeg
prplogo.jpeg (3.51 Кб) Переглянуто 2573 разів
PRP.jpg
PRP.jpg (6.66 Кб) Переглянуто 2573 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8266
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Повернутись в Емблематика політичних партій і блоків

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 4 гостей

cron