Сторінка 1 з 1

Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Громада"

ПовідомленняДодано: 19 червня 2010, 19:49
ABG
Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Громада"
Сучасне «Всеукраїнське об'єднання «Громада» організаційно оформилось на всеукраїнському рівні на установчому з'їзді 12 грудня 1993 року. Зареєстровано Міністерством юстиції як політичне об'єднання 22 березня 1994 року. На цьому з'їзді прийнято Програму і Статут об'єднання, обрано голову «Громади», Політико-економічну раду, інші керівні органи. Головною метою сучасної «Громади» визначалося відновлення традицій діяльності своїх попередників, які започаткували інтелектуальний український політичний рух.
Переломним етапом у діяльності «Громади» став її IIIз'їзд, який відбувся 27 вересня 1997 року. Саме тоді було ухвалено «Інтегральну Програма відродження і розвитку України», а Головою партії «Громада» був обраний П. І. Лазаренко.
(http://hromada.org.ua/index.php?option= ... &Itemid=29)

Re: Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Громада"

ПовідомленняДодано: 19 червня 2010, 19:53
ABG
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Опис нової емблеми (розпізнавального знака) партії
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Громада" відповідно до її Статуту має власну емблему (розпізнавальний знак), виконану у вигляді зображення птаха Фенікса, що символізує мету партії – національне відродження України.
У загальному сприйнятті емблема має форму кола, у центрі знаходиться зображення птаха Фенікса, зовнішнім обрамленням якого зліва направо центровим способом розміщується повне найменування партії.
Емблема партії виконується у 2-х варіантах: а) кольоровому на синьому полі зображено птах Фенікс червоно-жовтого кольорів, обрамлений повним найменуванням партії;
б) чорно-білому – на білому полі зображено птах Фенікс чорно-білого кольорів, обрамлений повним найменуванням партії.
Опис нового прапора партії
Партія Всеукраїнське об’єднання "Громада" відповідно до її Статуту має прапор у вигляді прямокутника розміром 1300x1000 мм. Прапор виконується у кольоровому зображенні: на синьому фоні у центрі полотнища розміщується емблема партії у кольоровому варіанті. Полотнище прапора з трьох боків обрамлене золоченою бахромою.