Відзнаки Міністерства охорони навколишнього середовища

Відзнаки, медалі та почесні звання

Відзнаки Міністерства охорони навколишнього середовища

Повідомлення ABG » 04 січня 2011, 16:17

Наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища України
від 13 липня 2009 року N 374

Про встановлення відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства охорони навколишнього природного середовища

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 4 серпня 2009 р. за N 725/16741
Відповідно до Указів Президента України від 18.11.96 N 1094 "Про відомчі заохочувальні відзнаки" та від 13.02.97 N 134 "Про Примірне положення про відомчі заохочувальні відзнаки", з метою заохочення працівників природоохоронних органів, органів державної влади, вчених та громадян, які сприяли реалізації державної політики в галузі заповідної справи, за особистий вагомий внесок у розвиток та зміцнення природно-заповідного фонду України НАКАЗУЮ:
1. Установити відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства охорони навколишнього природного середовища - нагрудний знак "Почесний працівник заповідної справи України".
2. Затвердити (додаються):
Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства охорони навколишнього природного середовища - нагрудний знак "Почесний працівник заповідної справи України";
Опис відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства охорони навколишнього природного середовища - нагрудного знака "Почесний працівник заповідної справи України";
Малюнок відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства охорони навколишнього природного середовища - нагрудного знака "Почесний працівник заповідної справи України";
Зразок посвідчення до відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства охорони навколишнього природного середовища - нагрудного знака "Почесний працівник заповідної справи України".
3. Державній службі заповідної справи (Гриник П. І.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України у встановленому порядку.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Мовчана М. М.
5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр Г. Філіпчук
ПОГОДЖЕНО: Голова ППО працівників апарату Мінприроди Н. В. Кузьменко


ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 13 липня 2009 р. N 374
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 4 серпня 2009 р. за N 725/16741
ПОЛОЖЕННЯ про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства охорони навколишнього природного середовища - нагрудний знак "Почесний працівник заповідної справи України"
1. Нагрудний знак "Почесний працівник заповідної справи України" є відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства охорони навколишнього природного середовища України (далі - нагрудний знак), яка встановлюється для заохочення працівників природоохоронних органів, органів державної влади, наукових установ та громадян, які сприяли реалізації державної політики в галузі заповідної справи.
2. Нагородження нагрудним знаком здійснюється наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища.
2.1. Висунення кандидатури до нагородження здійснюється територіальними органами Міністерства охорони навколишнього природного середовища, підрозділами Державної служби заповідної справи, а також за місцем роботи особи, яку представляють до нагородження. До подання про нагородження відзнакою на ім'я начальника Державної служби заповідної справи подаються нагородний лист; завірений протокол засідання трудового колективу, на якому було прийняте рішення про висунення кандидатури до нагородження нагрудним знаком; копія паспорта кандидатури до нагородження нагрудним знаком; відомості про особистий внесок у розвиток заповідної справи за підписом керівника підприємства, установи, організації, засвідченим печаткою відповідної установи.
2.2. Подання про нагородження відзнакою, що подається з нагоди державних, професійних свят, ювілеїв, інших урочистих заходів, направляється на розгляд не пізніше ніж за два місяці до відповідної дати (дня урочистого заходу).
2.3. У поданні зазначаються досягнення, що стали підставою для висунення кандидатури для нагородження. Подання про нагородження нагрудним знаком опрацьовується Державною службою заповідної справи. Після опрацювання подання про нагородження розглядається колегією Мінприроди.
3. Про нагородження нагрудним знаком видається наказ Мінприроди.
4. Нагородженому нагрудним знаком видається посвідчення.
5. Вручення нагрудного знака та посвідчення до нього проводиться в урочистій обстановці Міністром охорони навколишнього природного середовища або за його дорученням членами колегії Мінприроди.
6. Про вручення відзнаки складається протокол, який зберігається в Державній службі заповідної справи.
7. Зберігання нагрудних знаків і бланків посвідчень до них, контроль за їх врученням покладається на Державну службу заповідної справи.
8. Нагрудний знак "Почесний працівник заповідної справи України" носиться з правого боку грудей і розміщується нижче знаків державних нагород України.
9. Утрачені нагрудний знак і посвідчення до нього повторно не видаються.

Заступник начальника Державної служби заповідної справи І. ІваненкоЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України
від 13 липня 2009 р. N 374
ОПИС відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства охорони навколишнього природного середовища - нагрудного знака "Почесний працівник заповідної справи України"
Відомча заохочувальна відзнака Міністерства охорони навколишнього природного середовища України - нагрудний знак "Почесний працівник заповідної справи України" виготовляється із жовтого металу і має форму овального медальйона, у центрі якого розміщено стилізоване зображення земної кулі із схематичним зображенням території України із синьої емалі. Поле медальйона розділено на чотири частини: у верхній лівій частині вміщено зображення сірої чаплі та білої лілеї на зеленому і блакитному тлі; у правій верхній частині вміщено зображення гір, ялинок та ведмедя з жовтого металу; у лівій нижній частині вміщено зображення сірого дельфіна на синьому полі із золотими хвилями; у правій нижній частині вміщено зображення скіфської "баби" і ковили з жовтого металу на блакитному тлі.
У верхній частині нагрудного знака розміщено зображення Державного Герба України на тлі стрічки кольорів Державного Прапора України, у нижній частині - білу емалеву стрічку з написом "Почесний працівник заповідної справи України". Медальйон обрамлено вінком із лаврового і дубового листя.
Усі зображення рельєфні, напис - з жовтого металу.
Розмір нагрудного знака: довжина - 43 мм, ширина - 38 мм.
На зворотному боці нагрудного знака є застібка для прикріплення знака до одягу.

Заступник начальника Державної служби заповідної справи І. Іваненко

(http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/l ... 16741.html)

MinOxorony.gif
MinOxorony.gif (39.05 Кб) Переглянуто 2354 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8584
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Повернутись в Відомчі нагороди та відзнаки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей