Відомчі відзнаки Міністерства соціальної політики

Відзнаки, медалі та почесні звання

Відомчі відзнаки Міністерства соціальної політики

Повідомлення ABG » 17 березня 2013, 16:03

Міністерство соціальної політики України — утворене 9 грудня 2010 року шляхом реорганізації Міністерства праці та соціальної політики України.
Міністерство соціальної політики України (Мінсоцполітики України) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України. Мінсоцполітики України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади з формування та забезпечення реалізації державної політики у сферах:
— зайнятості населення та трудової міграції,
— трудових відносин, соціального захисту населення,
— з питань сім'ї та дітей,
— захисту прав депортованих за національною ознакою осіб, які повернулися в Україну.
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12725
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відомчі відзнаки Міністерства соціальної політики

Повідомлення ABG » 17 березня 2013, 16:05

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
10.02.2012 № 71

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29 лютого 2012 р. за № 339/20652

{Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства соціальної політики № 402 від 04.07.2012}

Про затвердження положень про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства соціальної політики України

Відповідно до Указів Президента України від 18 листопада 1996 року № 1094 „Про відомчі заохочувальні відзнаки”, від 13 лютого 1997 року № 134 „Про Примірне положення про відомчі заохочувальні відзнаки” та з метою реалізації рішення колегії Міністерства соціальної політики України від 27 січня 2012 року (протокол колегії Міністерства соціальної політики України від 27 січня 2012 року № 1) щодо затвердження положень про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства соціальної політики України НАКАЗУЮ:
1. Затвердити такі, що додаються:
1.1 Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства соціальної політики України - нагрудний знак „Знак пошани”.
1.2 Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства соціальної політики України - нагрудний знак „За вислугу”.
1.3 Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства соціальної політики України - нагрудний знак „За сумлінну працю”.
1.4 Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства соціальної політики України - нагрудний знак „За сумлінне батьківство”.
1.5 Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства соціальної політики України - Почесна грамота Міністерства соціальної політики України.
2. Визнати такими, що втратили чинність підпункт 1.2 пункту 1 наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 25 квітня 2007 року № 1304 „Про нагородну діяльність Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту” зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 травня 2007 року за № 526/13793 та Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту „За сумлінне батьківство”, затвердженого наказом Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 25 квітня 2007 року № 1304, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 травня 2007 року за № 527/13794.
3. Управлінню кадрового забезпечення (В. Карастоянова) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Віце-прем’єр-міністр України - Міністр С. Тігіпко

ПОГОДЖЕНО:
Голова Профспілки працівників соціальної сфери України, член колегії В. І. Тьоткін

(http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0339-12)
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12725
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відомчі відзнаки Міністерства соціальної політики

Повідомлення ABG » 17 березня 2013, 16:06

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства соціальної політики України 10.02.2012 № 71

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 лютого 2012 р. за № 339/20652

{Положення втратило чинність на підставі Наказу Міністерства соціальної політики № 402 від 04.07.2012}

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства соціальної політики України - нагрудний знак "Знак пошани"


I. Загальні положення
1.1. Нагрудний знак "Знак пошани" (далі - нагрудний знак) є відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства соціальної політики України.
1.2. Нагрудним знаком нагороджуються працівники Міністерства соціальної політики України (далі - Міністерство), центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Віце-прем’єр-міністра України - Міністра соціальної політики України (далі - Міністра), підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, видатні особисті досягнення, пов’язані із реалізацією державної соціальної політики України, які мають стаж роботи в сфері управління Міністерства не менше ніж двадцять років.
1.3. Нагрудним знаком можуть бути нагороджені інші особи та працівники органів державної влади, підприємств, установ і організацій в тому числі громадських, які внесли значний вклад у забезпечення реалізації державної соціальної політики.
1.4. В окремих випадках за значні особисті досягнення, нагородження можливе без врахування стажу роботи за рішенням Міністра.
1.5. Особа може бути нагороджена нагрудним знаком "Знак пошани" один раз.
II. Порядок представлення до нагородження нагрудним знаком
2.1. Висунення кандидатур для нагородження нагрудним знаком здійснюється відкрито, з обговоренням на зборах трудового колективу, де працює особа, яку представляють до нагородження.
2.2. Подання про нагородження вносять на ім’я Міністра заступники Міністра, керівники структурних підрозділів апарату Міністерства за погодженням із заступником Міністра відповідно до розподілу обов’язків, керівники Міністерства соціальної політики Автономної Республіки Крим, головних управлінь праці та соціального захисту населення обласних, Київської міської, Управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державних адміністрацій, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства, та відповідних органів громадських організацій, визначених їх статутними положеннями.
2.3. У поданні зазначаються заслуги осіб, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження. До подання додаються:
біографічна довідка, засвідчена підписом керівника кадрової служби відповідного органу та скріплена печаткою;
інформація про досягнення, у якій зазначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання щодо нагородження.
2.4. Подання про нагородження нагрудним знаком, які вносяться з нагоди державного, професійного свята, ювілею особи вносяться не пізніше ніж за місяць до відповідної дати.
2.5. Наступне нагородження іншою відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства можливе не раніше, як через три роки після попереднього нагородження.
2.6. Про нагородження нагрудним знаком видається наказ Міністерства.
2.7. У разі порушення вимог цього Положення, подання разом з матеріалами повертається суб’єкту подання.
2.8. Працівникам апарату Міністерства у зв’язку із нагородженням відомчою заохочувальною відзнакою одноразово виплачується премія, розмір якої встановлюється наказом щорічно на поточний рік з урахуванням видатків на преміювання, передбачених в кошторисі апарату Міністерства.
Працівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства, та громадських організацій у зв’язку із нагородженням відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства може виплачуватися премія з урахуванням видатків на преміювання, передбачених в їх кошторисах.
III. Порядок вручення нагрудного знака
3.1. Нагрудний знак вручається в урочистій обстановці Міністром або за його дорученням одним із заступників Міністра, керівниками структурних підрозділів апарату Міністерства, Міністерства соціальної політики Автономної Республіки Крим, головних управлінь праці та соціального захисту населення обласних, Київської міської, Управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державних адміністрацій, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства, та громадських організацій, членом якої є нагороджена особа.
Вручення нагрудного знака доцільно приурочувати до загальнодержавних свят, ювілейних дат тощо.
3.2. Особі, нагородженій нагрудним знаком, видається посвідчення за підписом Міністра. Облік нагороджень нагрудним знаком забезпечує Управління кадрового забезпечення центрального апарату Міністерства.
3.3. В особовій справі та трудовій книжці нагородженого кадрова служба органу державної влади, підприємства, установи, організації де працює нагороджений, здійснює відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу.
IV. Порядок носіння і зберігання нагрудного знака
4.1. Нагрудний знак носять на правому боці грудей і за наявності державних нагород України розміщують нижче них.
4.2. Втрачений нагрудний знак та посвідчення до нього повторно не видаються.

Начальник Управління кадрового забезпечення В. Карастоянова
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12725
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відомчі відзнаки Міністерства соціальної політики

Повідомлення ABG » 17 березня 2013, 16:08

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства соціальної політики України 10.02.2012 № 71

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 лютого 2012 р. за № 340/20653

{Положення втратило чинність на підставі Наказу Міністерства соціальної політики № 402 від 04.07.2012}

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства соціальної політики України - нагрудний знак "За вислугу"


I. Загальні положення
1.1. Нагрудний знак "За вислугу" (далі - нагрудний знак) є відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства соціальної політики України.
1.2. Нагрудним знаком нагороджуються працівники Міністерства соціальної політики України (далі - Міністерство), центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Віце-прем’єр-міністра України - Міністра соціальної політики України (далі - Міністр), підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства, за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу, пов’язану із реалізацією державної соціальної політики України, які мають стаж роботи в сфері управління Міністерства не менше ніж п’ятнадцять років.
1.3. Особа може бути нагороджена нагрудним знаком "За вислугу" один раз.
II. Порядок представлення до нагородження нагрудним знаком
2.1. Висунення кандидатур для нагородження нагрудним знаком здійснюється відкрито.
2.2. Подання про нагородження вносять на ім’я Міністра заступники Міністра, керівники структурних підрозділів апарату Міністерства за погодженням із заступником Міністра відповідно до розподілу обов’язків, керівники Міністерства соціальної політики Автономної Республіки Крим, головних управлінь праці та соціального захисту населення обласних, Київської міської, Управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державних адміністрацій, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства.
2.3. У поданні зазначаються заслуги працівника, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження. До подання додаються:
біографічна довідка, засвідчена підписом керівника кадрової служби відповідного органу та скріплена печаткою;
інформація про трудові досягнення, у якій зазначаються конкретні заслуги осіб, що стали підставою для порушення клопотання щодо нагородження.
2.4. Подання про нагородження нагрудним знаком, які вносяться з нагоди державного, професійного свята, ювілею особи, вносяться не пізніше ніж за місяць до відповідної дати.
2.5. Наступне нагородження іншою відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства можливе не раніше ніж через три роки після попереднього нагородження.
2.6. Про нагородження нагрудним знаком видається наказ Міністерства.
2.7. У разі порушення вимог цього Положення, подання разом з матеріалами повертається суб’єкту подання.
2.8. Працівникам апарату Міністерства у зв’язку із нагородженням відомчою заохочувальною відзнакою одноразово виплачується премія, розмір якої встановлюється наказом щорічно на поточний рік з урахуванням видатків на преміювання, передбачених в кошторисі апарату Міністерства.
Працівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства у зв’язку із нагородженням відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства може виплачуватися премія з урахуванням видатків на преміювання, передбачених в їх кошторисах.
III. Порядок вручення нагрудного знака
3.1. Нагрудний знак вручається в урочистій обстановці Міністром або за його дорученням одним із заступників Міністра, керівниками структурних підрозділів апарату Міністерства, Міністерства соціальної політики Автономної Республіки Крим, головних управлінь праці та соціального захисту населення обласних, Київської міської, Управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державних адміністрацій, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства.
Вручення нагрудного знака доцільно приурочувати до загальнодержавних свят, ювілейних дат тощо.
3.2. Особі, нагородженій нагрудним знаком, видається посвідчення за підписом Міністра. Облік нагороджень нагрудним знаком забезпечує Управління кадрового забезпечення центрального апарату Міністерства.
3.3. В особовій справі та трудовій книжці нагородженого кадрова служба органу державної влади, підприємства, установи, організації де працює нагороджений, здійснює відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу.
IV. Порядок носіння і зберігання нагрудного знака
4.1. Нагрудний знак носять на правому боці грудей і за наявності державних нагород України розміщують нижче них.
4.2. Втрачений нагрудний знак та посвідчення до нього повторно не видаються.

Начальник Управління кадрового забезпечення

В. Карастоянова
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12725
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відомчі відзнаки Міністерства соціальної політики

Повідомлення ABG » 17 березня 2013, 16:09

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства соціальної політики України 10.02.2012 № 71

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29 лютого 2012 р. за № 341/20654

{Положення втратило чинність на підставі Наказу Міністерства соціальної політики № 402 від 04.07.2012}

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства соціальної політики України - нагрудний знак "За сумлінну працю"


I. Загальні положення
1.1. Нагрудний знак "За сумлінну працю" (далі - нагрудний знак) є відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства соціальної політики України.
1.2. Нагрудним знаком нагороджуються працівники Міністерства соціальної політики України (далі - Міністерство), центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Віце-прем’єр-міністра України - Міністра соціальної політики України (далі - Міністр), підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства, за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу пов’язану із реалізацією державної соціальної політики України, які мають стаж роботи в сфері управління Міністерства не менше ніж десять років.
1.3. Особа може бути нагороджена нагрудним знаком "За сумлінну працю" один раз.
II. Порядок представлення до нагородження нагрудним знаком
2.1. Висунення кандидатур для нагородження нагрудним знаком
здійснюється відкрито, з обговоренням на зборах трудового колективу, де працює особа, яку представляють до нагородження.
2.2. Подання про нагородження вносять на ім’я Міністра заступники Міністра, керівники структурних підрозділів апарату Міністерства за погодженням із заступником Міністра відповідно до розподілу обов’язків, керівники Міністерства соціальної політики Автономної Республіки Крим, головних управлінь праці та соціального захисту населення обласних, Київської міської, Управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державних адміністрацій, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства.
2.3. У поданні зазначаються заслуги працівника, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження. До подання додаються:
біографічна довідка, засвідчена підписом керівника кадрової служби відповідного органу та скріплена печаткою;
інформація про трудові досягнення, у якій зазначаються конкретні заслуги осіб, що стали підставою для порушення клопотання щодо нагородження.
2.4. Подання про нагородження нагрудним знаком, які вносяться з нагоди державного, професійного свята, ювілею особи вносяться не пізніше, ніж за місяць до відповідної дати.
2.5. Наступне нагородження іншою відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства можливе не раніше, ніж через три роки після попереднього нагородження.
2.6. Про нагородження нагрудним знаком видається наказ Міністерства.
2.7. У разі порушення вимог цього Положення, подання разом з матеріалами повертається суб’єкту подання.
2.8. Працівникам апарату Міністерства у зв’язку із нагородженням відомчою заохочувальною відзнакою одноразово виплачується премія, розмір якої встановлюється наказом щорічно на поточний рік з урахуванням видатків на преміювання, передбачених в кошторисі апарату Міністерства.
Працівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства у зв’язку із нагородженням відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства може виплачуватися премія з урахуванням видатків на преміювання, передбачених в їх кошторисах.
III. Порядок вручення нагрудного знака
3.1. Нагрудний знак вручається в урочистій обстановці Міністром або за його дорученням одним із заступників Міністра, керівниками структурних підрозділів апарату Міністерства, Міністерства соціальної політики Автономної Республіки Крим, головних управлінь праці та соціального захисту населення обласних, Київської міської, Управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державних адміністрацій, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства.
Вручення нагрудного знака доцільно приурочувати до загальнодержавних свят, ювілейних дат тощо.
3.2. Особі, нагородженій нагрудним знаком, видається посвідчення за підписом Міністра. Облік нагороджень нагрудним знаком забезпечує Управління кадрового забезпечення центрального апарату Міністерства.
3.3. В особовій справі та трудовій книжці нагородженого кадрова служба органу державної влади, підприємства, установи, організації де працює нагороджений, здійснює відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу.
IV. Порядок носіння і зберігання нагрудного знака
4.1. Нагрудний знак носять на правому боці грудей і за наявності державних нагород України розміщують нижче них.
4.2. Втрачений нагрудний знак та посвідчення до нього повторно не видаються.

Начальник Управління кадрового забезпечення В. Карастоянова
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12725
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відомчі відзнаки Міністерства соціальної політики

Повідомлення ABG » 17 березня 2013, 16:11

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства соціальної політики України 10.02.2012 № 71

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 лютого 2012 р. за № 342/20655

{Положення втратило чинність на підставі Наказу Міністерства соціальної політики № 402 від 04.07.2012}

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства соціальної політики України - нагрудний знак "За сумлінне батьківство"


I. Загальні положення
1.1. Нагрудний знак "За сумлінне батьківство" (далі - нагрудний знак) є відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства соціальної політики України.
1.2. Нагрудним знаком нагороджуються матері та батьки (або один з батьків), батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу, опікуни (піклувальники), прийомні батьки за значний внесок у виховання дітей у сім’ї, збереження та розвиток сімейних традицій, підвищення рівня духовних, моральних цінностей й авторитету української родини.
1.3. Особа може бути нагороджена нагрудним знаком "За сумлінне батьківство" один раз.
II. Порядок представлення до нагородження нагрудним знаком
2.1. Висунення кандидатур для нагородження нагрудним знаком здійснюється відкрито.
2.2. Подання про нагородження вносять на ім’я Міністра заступники Міністра, керівники структурних підрозділів апарату Міністерства за погодженням із заступником Міністра відповідно до розподілу обов’язків, керівники Міністерства соціальної політики Автономної Республіки Крим, головних управлінь праці та соціального захисту населення обласних, Київської міської, Управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державних адміністрацій, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономній Республіці Крим, служб у справах дітей, структурних підрозділів сім’ї, молоді та спорту обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства, та відповідних органів громадських організацій, визначених їх статутними положеннями.
2.3. У поданні зазначаються заслуги осіб, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження. До подання додаються:
біографічна довідка, засвідчена підписом керівника суб’єкта подання та скріплена печаткою;
інформація про досягнення, у якій зазначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання щодо нагородження.
2.4. Подання про нагородження нагрудним знаком, які вносяться з нагоди державного, професійного свята, ювілею особи вносяться не пізніше, ніж за місяць до відповідної дати.
2.5. Наступне нагородження іншою відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства можливе не раніше, ніж через три роки після попереднього нагородження.
2.6. Про нагородження нагрудним знаком видається наказ Міністерства.
2.7. У разі порушення вимог цього Положення, подання разом з матеріалами повертається суб’єкту подання.
2.8. Працівникам апарату Міністерства у зв’язку із нагородженням відомчою заохочувальною відзнакою одноразово виплачується премія, розмір якої встановлюється наказом щорічно на поточний рік з урахуванням видатків на преміювання, передбачених в кошторисі апарату Міністерства.
Працівникам органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства, та громадських організацій у зв’язку із нагородженням відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства може виплачуватися премія з урахуванням видатків на преміювання, передбачених в їх кошторисах.
III. Порядок вручення нагрудного знака
3.1. Нагрудний знак вручається в урочистій обстановці Міністром або за його дорученням одним із заступників Міністра, керівниками структурних підрозділів апарату Міністерства, Міністерства соціальної політики Автономної Республіки Крим, головних управлінь праці та соціального захисту населення обласних, Київської міської, Управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державних адміністрацій, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства, та громадських організацій, членом якої є нагороджена особа.
Вручення нагрудного знака доцільно приурочувати до загальнодержавних свят, ювілейних дат тощо.
3.2. Особі, нагородженій нагрудним знаком, видається посвідчення за підписом Міністра. Облік нагороджень нагрудним знаком забезпечує Управління кадрового забезпечення центрального апарату Міністерства.
3.3. В особовій справі та трудовій книжці нагородженого кадрова служба органу державної влади, підприємства, установи, організації де працює нагороджений, здійснює відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу.
IV. Порядок носіння і зберігання нагрудного знака
4.1. Нагрудний знак носять на правому боці грудей і за наявності державних нагород України розміщують нижче них.
4.2. Втрачений нагрудний знак та посвідчення до нього повторно не видаються.

Начальник Управління кадрового забезпечення В. Карастоянова
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12725
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відомчі відзнаки Міністерства соціальної політики

Повідомлення ABG » 17 березня 2013, 16:13

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства соціальної політики України 10.02.2012 № 71

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 лютого 2012 р. за № 343/20656

{Положення втратило чинність на підставі Наказу Міністерства соціальної політики № 402 від 04.07.2012}

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства соціальної політики України - Почесна грамота Міністерства соціальної політики України


I. Загальні положення
1.1. Почесна грамота Міністерства соціальної політики України (далі - Почесна грамота) є відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства соціальної політики України.
1.2. Почесною грамотою нагороджуються працівники Міністерства соціальної політики України (далі - Міністерство), центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Віце-прем’єр-міністра України - Міністра соціальної політики України (далі - Міністр), підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства, за зразкове виконання службових обов’язків пов’язаних із реалізацією державної соціальної політики України, які мають стаж роботи в сфері управління Міністерства не менше ніж п’ять років.
1.3. Почесною грамотою можуть бути нагороджені інші особи та працівники органів державної влади, підприємств, установ і організацій, в тому числі громадських, які внесли значний вклад у забезпечення реалізації державної соціальної політики.
1.4. В окремих випадках за значні особисті досягнення, нагородження можливе без врахування стажу роботи за рішенням Міністра.
1.5. Особи, нагороджені Почесною грамотою, можуть бути представлені до нагородження повторно не раніше ніж через три роки після останнього нагородження.
II. Порядок представлення до нагородження Почесною грамотою
2.1. Висунення кандидатур для нагородження Почесною грамотою здійснюється відкрито, з обговоренням на зборах трудового колективу, де працює особа, яку представляють до нагородження.
2.2. Подання про нагородження вносять на ім’я Міністра заступники Міністра, керівники структурних підрозділів апарату Міністерства за погодженням із заступником Міністра відповідно до розподілу обов’язків, керівники Міністерства соціальної політики Автономної Республіки Крим, головних управлінь праці та соціального захисту населення обласних, Київської міської, Управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державних адміністрацій, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства, та відповідних органів громадських організацій, визначених їх статутними положеннями.
2.3. У поданні зазначаються заслуги осіб, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження. До подання додаються:
біографічна довідка, засвідчена підписом керівника кадрової служби відповідного органу та скріплена печаткою;
інформація про досягнення, у якій зазначаються конкретні заслуги осіб, що стали підставою для порушення клопотання щодо нагородження.
2.4. Подання про нагородження Почесною грамотою, які вносяться з нагоди державного, професійного свята, ювілею особи, вносяться не пізніше, ніж за місяць до відповідної дати.
2.5. Наступне нагородження іншою відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства можливе не раніше, ніж через три роки після попереднього нагородження.
2.6. Про нагородження Почесною грамотою видається наказ Міністерства.
2.7. У разі порушення вимог цього Положення, подання разом з матеріалами повертається суб’єкту подання.
2.8. Працівникам апарату Міністерства у зв’язку із нагородженням відомчою заохочувальною відзнакою одноразово виплачується премія, розмір якої встановлюється наказом щорічно на поточний рік з урахуванням видатків на преміювання, передбачених в кошторисі апарату Міністерства.
Працівникам органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства, та громадських організацій у зв’язку із нагородженням відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства може виплачуватися премія з урахуванням видатків на преміювання, передбачених в їх кошторисах.
III. Порядок вручення Почесної грамоти
3.1. Почесна грамота вручається в урочистій обстановці Міністром або за його дорученням одним із заступників Міністра, керівниками структурних підрозділів апарату Міністерства, Міністерства соціальної політики Автономної Республіки Крим, головних управлінь праці та соціального захисту населення обласних, Київської міської, Управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державних адміністрацій, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства, та громадських організацій, членом якої є нагороджена особа.
Вручення Почесної грамоти доцільно приурочувати до загальнодержавних свят, ювілейних дат тощо.
3.2. Облік нагороджених Почесною грамотою забезпечує Управління кадрового забезпечення центрального апарату Міністерства.
3.3. Втрачена Почесна грамота повторно не видається.
3.4. В особовій справі та трудовій книжці нагородженого кадрова служба органу державної влади, підприємства, установи, організації де працює нагороджений, здійснює відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу.

Начальник Управління кадрового забезпечення В. Карастоянова
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12725
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відомчі відзнаки Міністерства соціальної політики

Повідомлення ABG » 17 березня 2013, 16:15

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
04.07.2012 № 402

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
19 липня 2012 р. за № 1215/21527

Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Мінсоцполітики України від 10 лютого 2012 року № 71

Відповідно до Указу Президента України від 30 травня 2012 року № 365 „Про відомчі заохочувальні відзнаки” НАКАЗУЮ:
1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства соціальної політики України від 10 лютого 2012 року № 71 „Про затвердження положень про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства соціальної політики України”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29 лютого 2012 року за № 339/20652.
2. Управлінню кадрового забезпечення (В. Карастоянова) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату В. Коломійця.

Віце-прем’єр-міністр України - Міністр С. Тігіпко

ПОГОДЖЕНО:
Голова Центральної Ради Профспілки працівників соціальної сфери України В.І. Тьоткін

(http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1215-12/paran2#n2)
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12725
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відомчі відзнаки Міністерства соціальної політики

Повідомлення Mykola Chmyr » 02 вересня 2013, 15:08

"Пореформені" відзнаки міністерства.
Тепер вирішили обмежитися папірцями.

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

01.08.2013 № 469

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
19 серпня 2013 р.
за № 1425/23957

Про затвердження Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства соціальної політики України

Відповідно до статті 2 Указу Президента України від 30 травня 2012 року № 365 "Про відомчі заохочувальні відзнаки" НАКАЗУЮ:

1. Установити такі відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства соціальної політики України:
1.1. Подяка Міністерства соціальної політики України;
1.2. Грамота Міністерства соціальної політики України;
1.3. Почесна грамота Міністерства соціальної політики України.

2. Затвердити Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства соціальної політики України, що додається.

3. Департаменту управління персоналом та організаційно-документального забезпечення (М. Батечко) в установленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Департаменту громадських комунікацій, контролю соціальної справедливості та зв’язків із засобами масової інформації забезпечити розміщення цього наказу на сайті Мінсоцполітики.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату В. Коломійця.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр

Н. Королевська


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
соціальної політики України
01.08.2013 № 469

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
19 серпня 2013 р.
за № 1425/23957

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства соціальної політики України

І. Загальні положення

1.1. Це Положення визначає порядок нагородження відомчими заохочувальними відзнаками Міністерства соціальної політики України (далі - відомчі відзнаки).

1.2. Відомчими відзнаками є Подяка Міністерства соціальної політики України (далі - Подяка) (ескіз та опис наведено у додатках 1, 2), Грамота Міністерства соціальної політики України (далі - Грамота) (ескіз та опис наведено у додатках 3, 4) та Почесна грамота Міністерства соціальної політики України (далі - Почесна грамота) (ескіз та опис наведено у додатках 5, 6).

1.3. Відомчі відзнаки встановлюються з метою заохочення та відзначення працівників апарату Міністерства соціальної політики України, працівників та трудових колективів підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра соціальної політики України (далі - Міністр), за багаторічну тривалу сумлінну працю, високий професіоналізм при виконанні службових обов’язків, зразкові та видатні досягнення, вагомий особистий внесок у справу, пов’язану із реалізацією державної соціальної політики України.

1.4. Нагородження відомчими відзнаками здійснюється послідовно відповідно до їх значущості у такому порядку:

Подяка;
Грамота;
Почесна грамота.

1.5. Гранична кількість відомчих відзнак, якими можуть бути відзначені особи, зазначені у пункті 1.3 цього розділу, протягом календарного року, складає не більше ніж 5500 одиниць.

1.6. Працівники, представлені до нагородження відомчими відзнаками, повинні мати відповідний стаж роботи у сфері соціальної політики України, а саме:
для нагородження Грамотою - не менше ніж один рік;
для нагородження Почесною грамотою - не менше ніж два роки.

ІІ. Порядок представлення до нагородження

2.1. Подання про відзначення відомчими відзнаками вноситься на ім'я Міністра його заступниками, керівниками самостійних структурних підрозділів апарату Міністерства соціальної політики України за погодженням із заступником Міністра (відповідно до розподілу обов’язків), керівниками центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра, керівниками підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України, не пізніше ніж за 30 календарних днів до дня проведення нагородження або визначеної дати.

2.2. У поданні зазначаються прізвище, ім'я та по батькові особи, посада, подія, з нагоди якої пропонується відзначення, заслуги (досягнення) працівника, що стали підставою для порушення клопотання про відзначення.

До подання додається біографічна довідка за формою, наведеною у додатку 1 до Порядку ведення особових справ державних службовців в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 1998 року № 731.

2.3. Рішення про нагородження відомчою відзнакою приймається Міністром та видається відповідний наказ, згідно з яким кадрова служба Міністерства соціальної політики України здійснює належне оформлення відповідних документів.

ІІІ. Порядок вручення відомчих відзнак

3.1. Вручення відомчої відзнаки проводиться в урочистій обстановці Міністром або за його дорученням одним із заступників Міністра, керівниками центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра.
Вручення відомчих відзнак, як правило, приурочується до загальнодержавних та галузевих професійних свят, ювілейних дат тощо.

3.2. Облік і реєстрація осіб, нагороджених відомчими відзнаками, здійснює кадрова служба Міністерства соціальної політики України.

3.3. В особовій справі та трудовій книжці за місцем роботи нагородженого здійснюється запис із зазначенням дати та номера наказу про нагородження відомчою відзнакою.

Заступник директора
Департаменту управління
персоналом та
організаційно-документального
забезпечення - начальник
управління по роботі
з персоналом
І.Ковальова

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1425-13
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 3965
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ

Re: Відомчі відзнаки Міністерства соціальної політики

Повідомлення Mykola Chmyr » 02 вересня 2013, 15:11

Додаток 2
до Положення про відомчі
заохочувальні відзнаки Міністерства
соціальної політики України
(пункт 1.2)

ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки - Подяки Міністерства соціальної політики України

Подяка Міністерства соціальної політики України має вигляд бланка розміром 210х290 мм. Бланк Подяки виконаний у вигляді Державного Прапора України. Подяка оздоблена рамкою білого кольору. У центрі бланка на світлішій частині фону розміщені хвильки білого кольору, у верхній частині бланка розміщується малий Державний Герб України. Під малим Державним Гербом України розміщено текст жовтими літерами - "МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ", під текстом великими жовтими літерами - слово "ПОДЯКА". У нижній лівій частині бланка чорним кольором нанесено напис "Наказ від ________ №_____ ".
Подяка виготовляється с крейдованого паперу щільністю 200 г/см-2.
Приєднані файли
p405812n44.jpg
p405812n44.jpg (247.47 Кб) Переглянуто 22257 разів
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 3965
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ

Re: Відомчі відзнаки Міністерства соціальної політики

Повідомлення Mykola Chmyr » 02 вересня 2013, 15:12

Додаток 4
до Положення про відомчі
заохочувальні відзнаки Міністерства
соціальної політики України
(пункт 1.2)

ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки - Грамоти Міністерства соціальної політики України

Грамота Міністерства соціальної політики України має вигляд бланка розміром 210х290 мм. На світло-блакитному фоні розташована рамка світло-жовтого кольору. У верхній частині бланка розміщується зображення малого Державного Герба України. Під малим Державним гербом України текст жовтими літерами - "МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ", під текстом великими жовтими літерами - слово "Грамота", нижче чорними літерами напис "НАГОРОДЖУЄТЬСЯ". У нижній лівій частині бланка чорним кольором нанесено напис "Наказ від ________ №_____".
Грамота виготовляється с крейдованого паперу щільністю 200 г/см-2.
Приєднані файли
p405812n51-1.jpg
p405812n51-1.jpg (211.8 Кб) Переглянуто 21123 разів
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 3965
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ

Re: Відомчі відзнаки Міністерства соціальної політики

Повідомлення Mykola Chmyr » 02 вересня 2013, 15:13

Додаток 6
до Положення про відомчі
заохочувальні відзнаки Міністерства
соціальної політики України
(пункт 1.2)

ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки - Почесної грамоти Міністерства соціальної політики України

Почесна грамота Міністерства соціальної політики України має вигляд бланка розміром 210х290 мм. На бежевому фоні Почесної грамоти у верхній частині розміщуються малий Державний Герб України. Під малим Державним Гербом України розміщується текст жовтими літерами - "МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ", під текстом - великими жовтими літерами - "ПОЧЕСНА ГРАМОТА", нижче чорними літерами - напис "НАГОРОДЖУЄТЬСЯ".
У нижній лівій частині Почесної грамоти чорним кольором нанесено напис "Наказ від ________ №_____ ".
Почесна грамота виготовляється с крейдованого паперу щільністю 200 г/см-2.
Приєднані файли
p405812n58-2.jpg
p405812n58-2.jpg (214.88 Кб) Переглянуто 21123 разів
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 3965
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ


Повернутись в Відомчі нагороди та відзнаки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість