Пам'яті Михайла Ємельянова

Пам'яті про колег присвячується

Пам'яті Михайла Ємельянова

Повідомлення ABG » 23 серпня 2019, 07:23

Ємельянов.jpg
Ємельянов.jpg (26.84 Кб) Переглянуто 11268 разів
Пішов з життя відомий в Україні та на Одещині спеціаліст з територіальної та муніципальної символіки, член Українського геральдичного товариства Михайло Ємельянов
21-08-2019

16 серпня 2019 року пішов у вічність відомий в Україні та на Одещині спеціаліст з територіальної та муніципальної символіки, член Українського геральдичного товариства Михайло Володимирович Ємельянов.

Михайло Володимирович був одним з ініціаторів створення Геральдичної колегії при Одеській обласній раді, багаторічним експертом-консультантом для сільських, селищних та міських рад Одещини, у яких виникало бажання створити місцеву символіку. Його досвідом у геральдиці скористалися 18 районів, більше 50 сіл та селищ Одеської області, герби та прапори яких були затверджені Геральдичною колегією при Одеській обласній раді як такі, що відповідають українській геральдичній традиції та рекомендаціям Українського геральдичного товариства. Серед найбільш видатних проектів створення місцевої символіки, що успішно завершилися за його безпосередньої активної участі, слід вважати символіку (герб, прапор та корогву) Одеської області та символіку територіальної громади міста Одеса, за роботу над якою його було нагороджено Почесною відзнакою Одеського міського голови «За заслуги перед містом».

Михайло Володимирович приділив також значну увагу науковому забезпеченню роботи зі створення гербів та прапорів, що проводиться органами місцевого самоврядування Одещини. За його ініціативи були підготовлені та у 2006 році надруковані Методичні рекомендації для органів місцевого самоврядування щодо складання територіальної та муніципальної символіки (герби та прапори), які з того часу успішно використовували усі місцеві ради під час підготовки проектів для розгляду Геральдичною колегією при Одеській обласній раді. У тісній співпраці з істориком Калмаканом І.К. була підготовлена та у 1996 році видана «Історія герба Одеси: минуле та теперішнє. 1798-1995 рр.»

За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну громадянську позицію та з нагоди 19 річниці Незалежності України Ємельянова М.В. було нагороджено цінним подарунком Одеської обласної ради – наручним годинником.

Світла Вам пам’ять, Михайле Володимировичу.

http://oblrada.odessa.gov.ua/blog/pisho ... emelyanov/
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 11915
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Повернутись в In memoriam

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron