Зона вільної торгівлі з Євросоюзом і зміни назв товарів

Бренди, торгові марки, символи фірм і організацій, клейма

Зона вільної торгівлі з Євросоюзом і зміни назв товарів

Повідомлення ABG » 31 жовтня 2011, 19:26

ЄС компенсує Україні відмову від «шампанського»
30.10.2011
Однією з найбільш обговорюваних на переговорах з Євросоюзом про створення зони вільної торгівлі була тема використання географічних найменувань. У результаті українська сторона домоглася десятирічного перехідного періоду і компенсаційного пакета, над яким нині ще триває робота.
Про це в інтерв'ю повідомив уповноважений уряду України з питань європейської інтеграції Валерій П'ятницький.
«Причому потрібно віддати належне європейцям: вони запустили проект, найняли експертів (переважно в галузі виноробства, але цей досвід повинен бути поширений потім і на інші сфери). Готується своєрідний каталог — на що мають бути виділені кредитні ресурси, на що технічні», — пояснив чиновник.
Він уточнив, що це будуть європейські ресурси: «Потенційно це кредити Європейського інвестиційного банку, ЄБРР. Для підприємств, які хочуть модернізуватися. Буде складено кредитний договір, пов’язаний з модернізацією виробництва, переходом на нові торговельні найменування тощо. Якщо, умовно, ви сьогодні випускаєте шампанське, а завтра вам доведеться перейти на ігристе вино, то формально вам необхідно лише надрукувати нові етикетки».
При цьому В. П'ятницький додав, що «добре б, звичайно, провести дослідження, подивитися, як зміна назви позначиться на споживчому попиті. На це можуть знадобитися ресурси. В інших випадках кошти можуть бути потрібні на поліпшення якості продукції. Тобто кожне підприємство має визначити, на що воно збирається спрямувати свої зусилля і під що хоче одержати ці ресурси. У нас уже є пакетна домовленість».
(http://www.unian.net/ukr/news/news-465358.html)
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 7791
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Повернутись в Товарні знаки та різні лого

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron