Новий логотип прав людини

Бренди, торгові марки, символи фірм і організацій, клейма

Новий логотип прав людини

Повідомлення ABG » 23 грудня 2011, 11:50

Новий логотип прав людини

Логотип прав людини – у Нью-Йорку відбулася презентація логотипу, який здобув перемогу в конкурсі із понад 1500 надісланих пропозицій із 190 країн світу
Відтепер права людини мають свій символ. 23 вересня 2011 року ініціатива „Логотип прав людини” під час проведення Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку представила переможця всесвітнього он-лайн конкурсу. Організатори ініціативи звернулися із закликом по всьому світу надсилати пропозиції для логотипу і взяти участь у голосуванні. Резонанс був вражаючим: журі із видатних особистостей спільно з Інтернет-спільнотою обрало логотип-переможець із понад 15 000 пропозицій. Відтепер новим логотипом миру як безплатним витвором „відкритого доступу” може скористатися кожен на сайті: www.humanrightslogo.net
Автор переможного проекту – Предраґ Штакіч із Сербії. Ідея прийшла в голову 32-річному вільнонайманому спеціалісту з графічного дизайну, коли він прочитав текст Загальної декларації прав людини. „У преамбулі сказано, що права людини є основою майбутнього світу, в якому пануватимуть свобода, справедливість і загальний мир. Саме цю думку я і втілив у життя, створивши із двох універсальних символів – руки і голуба – новий”. Переможець конкурсу вважає, що жоден символ не в стані змінити світ. „І цей теж. Але логотип – це символ, навколо якого об’єднуються люди, які у свою чергу здатні змінити світ”.
Ініціатива виходить з того, що новий логотип отримає широку підтримку, бо створений людьми для людей і ними ж обраний. Він покликаний стати уособленням мирної боротьби за права людини у всьому світі.
Всесвітній конкурс „Логотип прав людини” розпочався 3 травня 2011 року. Із 15 тисяч 396 пропозицій для логотипу, надісланих лише протягом трьох місяців учасниками із 190 країн, авторитетне журі із активістів правозахисного руху та дизайнерів відібрало 10 найкращих, після чого люди з усього світу протягом трьох тижнів шляхом відкритого голосування в Інтернеті віддали свої голоси першій десятці та обрали логотип-переможець.
(http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kie ... inner.html)
Приєднані файли
prava_lyudyny.JPG
prava_lyudyny.JPG (22.65 Кб) Переглянуто 2088 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 7792
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Повернутись в Товарні знаки та різні лого

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron