Лого Львівського аеропорту

Бренди, торгові марки, символи фірм і організацій, клейма

Лого Львівського аеропорту

Повідомлення ABG » 23 грудня 2011, 11:55

Конкурс логотипів для Львівського аеропорту
08.12.2011
Згідно програми та умов конкурсу до участі запрошуються як автори-дизайнери та колективи авторів, що володіють відповідною кваліфікацією і досвідом виконання подібних дизайнерських робіт так і автори-аматори.
«Ми не хотіли обмежувати коло учасників професійними дизайнерами, адже в першу чергу шукаємо цікаву ідею, що б відповідала нашій основній вимозі - яскраве і виразне образне вирішення логотипу ДП "Міжнародний аеропорт "Львів", яке б несло в собі дух реконструйованого аеропорту, сприяло покращенню його міжнародного іміджу та легко відтворювалося різноманітними засобами друку. Міжнародний аеропорт «Львів» розпочинає новий етап свого розвитку, планує значно збільшити кількість рейсів, пропонувати високі стандарти якості надання послуг та відкрити трансатлантичні сполучення. Ми позиціонуватимемося, як один з кращих європейських та українських аеропортів – і саме такому духу повинен відповідати наш логотип. Оскільки до відкриття нового терміналу та реконструйованої смуги аеропорту Львів залишилося зовсім небагато часу – ми змушені були обмежити прийом робіт до 31 грудня 2011 року. Логотип-переможець конкурсу буде доопрацьовуватися професійними дизайнерами під наглядом автора ідеї. Урочиста церемонія нагородження переможця відбудеться 1 лютого 2012 року. Ми вважаємо, що бути автором логотипу аеропорту саме по собі – дуже почесно, але умовами конкурсу передбачили символічну винагороду. Також переможець матиме заохочувальний приз від авіакомпаній, що здійснюють свої рейси зі Львова» - розповів директор з маркетингу ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» Руслан Сабан.
«Як ми переконалися на прикладі промоційного логотипу міста Львова – вдала візуалізація бренду є важливою складовою туристичної стратегії міста та засобом для його промоції. Аеропорт Львова – це місце першого враження про наше місто, одна із його візитних карток. Львів – це відкрите для світу, дружнє для людей місто - цікаве для подорожуючого середовище, Львів – сучасний і динамічний - саме ці цінності ми пропонуємо враховувати під час розробки логотипу міжнародного аеропорту «Львів». Ми закликаємо талановитих творчих мешканців та гостей міста взяти участь у конкурсі, оголошеному ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» - прокоментував директор департаменту «ЄВРО 2012» львівської міської ради Олег Засадний.

Довідка
Конкурсні проекти приймаються до 31.12.2011 року на електронну скриньку commerce@airport.lviv.ua
Відкритий конкурс з створення логотипу ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" триватиме до 31 грудня 2011 року. До 06 січня 2012 року конкурсне журі відбере найкращу роботу. Урочиста церемонія нагородження переможця відбудеться 1 лютого 2012 року.
Критеріями оцінки конкурсних проектів є оригінальність запропонованої ідеї дизайну логотипу ДП "Міжнародний аеропорт "Львів", відображення суті завдання (відповідність пропозиції дизайну логотипу ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" контексту та духу ДП "Міжнародний аеропорт "Львів"), виразність естетичних якостей дизайну ДП "Міжнародний аеропорт "Львів", можливість відтворення роботи різними методами друку.
(http://uefaeuro2012.lviv.ua/ua/news_air ... rtu/11701/)

Також на сайті аеропорту: http://www.lwo.aero/news/ua/13
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 7792
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Лого Львівського аеропорту (конкурс)

Повідомлення Mykola Chmyr » 01 лютого 2012, 13:06

Ну, ось конкурс і завершився:
У Львові представили новий логотип аеропорту Львів – ФОТО

Сьогодні, 01 лютого 2012 року в “Міжнародному аеропорту “Львів” відбулась прес-конференція та урочисте нагородження переможця відкритого конкурсу зі створення нового логотипу ДП “Міжнародний аеропорт “Львів”.
Переможцю конкурсу Віктору Федюку було вручено кришталевий кубок з зображенням нового логотипу від ДП “МА “Львів”, а також два квитки до Стамбула від авіакомпанії “Турецькі Авіалінії”.
http://www.avianews.com.ua/2012/02/01/logotyp/
Приєднані файли
logo_vl1.jpg
logo_vl1.jpg (20.44 Кб) Переглянуто 2355 разів
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 1793
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ


Повернутись в Товарні знаки та різні лого

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість