Лого легкових автомобілів «Богдан»

Бренди, торгові марки, символи фірм і організацій, клейма

Лого легкових автомобілів «Богдан»

Повідомлення ABG » 30 травня 2010, 20:36

Легкові автомобілі «Богдан» отримали нову емблему
28.05.2010
Легкові автомобілі «Богдан» отримали нову емблему. Її будуть використані для легкових автомобілів, які реалізовуються на зовнішніх ринках, а також для автомобіля Bogdan 2310 розрахованого і на внутрішній ринок України.
За словами Бориса Ткаленко, директора компанії «Богдан Індустрія» (відповідає за експорт легкових авто), поява нового товарного знака обумовлена в першу чергу, необхідністю розмежування продуктів експортного портфеля корпорації в сприйнятті потенційними покупцями.
«Стилізована гетьманська булава (головний товарний знак корпорації) асоціюється з автобусами« Богдан », які вже завоювали лідерські позиції як на внутрішньому ринку України, так і на експортних ринках. Легкові авто – новий продукт в експортному портфелі компанії» - резюмував пан Ткаленко.
Новий товарний знак являє собою літеру «В» виконанну у вигляді парусника з повними вітрилами, попутного вітру. У новому логотипі використовуються два кольори: срібний і зелений. Срібний колір – символ досконалості, а зелений – росту та оновлення.
На експортні ринках автомобілі з новим товарним знаком з`являться вже найближчим часом. Ті клієнти, які вже придбали легкові автомобілі «Богдан» при бажанні зможуть безкоштовно замінити старий товарний знак на новий у найближчого дилера.
(http://auto.portal.lviv.ua/news/2010/05/28/175212.html)
Приєднані файли
Bohdan.jpg
Bohdan.jpg (10.38 Кб) Переглянуто 2265 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 7792
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Повернутись в Товарні знаки та різні лого

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей