Державна виконавча служба

Емблеми, лого та прапори органів державної влади; бренд Держави

Державна виконавча служба

Повідомлення Mykola Chmyr » 14 березня 2013, 16:58

Для Державної виконавчої служби України розробили власні геральдичні знаки – емблему та прапор

13.02.2013

Кабінет Міністрів рекомендуватиме Президентові України затвердити своїм Указом символіку новоствореного центрального органу виконавчої влади – Державної виконавчої служби України. Відповідні рекомендації були ухвалені 13 лютого на засіданні Кабінету Міністрів.
Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, символіку Державної виконавчої служби пропонується заснувати як її офіційні відмітні символи. Зокрема, передбачається, що Служба матиме власні геральдичні знаки – емблему та прапор.
Символи використовуватимуться у вигляді знаків розрізнення на форменому одязі державних виконавців, транспортних засобах Державної виконавчої служби. Крім того, можуть використовуватися на відомчих заохочувальних відзнаках тощо.
Пропонується, щоб емблема Державної виконавчої служби являла собою щит сірого кольору з жовтим фігурним обрамленням. У середині щита зображатимуться лікторські фасції, які покладені на ваги, що символізуватиме право Держави досягати виконання судових рішень. У центрі емблеми - малий Державний Герб України.
Прапор Державної виконавчої служби являтиме собою прямокутне полотнище темно-синього кольору. У центрі полотнища - зображення емблеми Державної виконавчої служби України. У верхній та нижній частинах полотнища - дві жовті смуги.
Як відомо, Державну виконавчу службу України було утворено у зв’язку з прийняттям Указу Президента України від 09.12.2010 № 1085/2010 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади». На Службу покладено функції з організації примусового виконання рішень судів та інших органів. Державна виконавча служба входить до системи органів юстиції, її діяльність контролюється та координується Кабінетом Міністрів через Міністра юстиції України.

http://www.minjust.gov.ua/news/42949
Приєднані файли
4567.jpg
4567.jpg (29.3 Кб) Переглянуто 2368 разів
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 1864
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ

Повернутись в Емблематика органів влади та України загалом

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron