Сторінка 1 з 1

Експортний бренд України

ПовідомленняДодано: 18 вересня 2018, 16:09
ABG
Україна за європейські гроші створила свій експортний бренд
Бренд Trade with Ukraine дасть змогу українським експортерам представляти Україну за допомогою єдиної візуальної концепції
Економіка — Володимир Пиріг, 18.09.2018

Україна за 50 тис. євро створила свій експортний бренд
Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів у вівторок, 18 вересня, у Києві представив експортний бренд України під гаслом Trade with Ukraine. Розробку бренду профінансував Європейський Союз, виділивши на це 50 тисяч євро, повідомив керуючий директор Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) у секторі фінансових установ Франсіс Маліж.

«Тепер українську продукцію можна буде впізнати значно простіше – ми розробили експортний бренд, що базується на бренді Ukraine Now, який затвердив уряд України... Експортний бренд України створює стійкий емоційний та візуальний зв'язок між різними галузями та секторами економіки, щоб об’єднати різні за асортиментом товари і послуги під єдиною візуальною концепцією та стилістикою», – сказав Кубів, якого процитував «Укрінформ».

Як розповів керівник програм співробітництва Представництва Європейського Союзу в Україні Штефан Шльойнінг, експортний бренд України допоможе українським виробникам використати в повному обсязі унікальні можливості, що запропоновані в рамках Угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄС. Він створений в рамках проекту EU4Business і орієнтований, головним чином, на малі й середні підприємства, повідомив «Офіс з просування експорту».

«Ми знаємо, що участь у міжнародних виставках та ярмарках може мати вирішальне значення для успіху експортної діяльності; і наявність потужного експортного бренду відіграватиме важливу роль у позиціонуванні українського бізнесу на міжнародних ринках», – пояснив головну мету експортного бренду Штефан Шльойнінг.

Вже у листопаді цього року українські експортери, об’єднані експортним брендом, представлятимуть досягнення та експортні можливості України на China International Import EXPO 2018, наймасштабніший міжнародній експортній виставці світу.

Експортну пропозицію України представлятимуть харчова промисловість, галузь інформаційно-комунікаційних технологій, креативна галузь, машинобудування, аерокосмічна та авіаційна галузі і сектор туризму.

Для детальнішого ознайомлення з експортним брендом України можна переглянути його бренд-бук та виставковий бренд-бук.
https://zaxid.net/news/


експ.jpg
експ.jpg (16.35 Кб) Переглянуто 2247 разів

Re: Експортний бренд України

ПовідомленняДодано: 18 вересня 2018, 16:10
ABG
Експортний бренд-бук

Виставковий бренд-бук

017.jpg
017.jpg (48.77 Кб) Переглянуто 2247 разів