Червоний прапор

Прапори, знамена, штандарти, хоругви

Червоний прапор

Повідомлення ABG » 26 червня 2010, 09:53

Парламент України відмовився офіційно визнати червоний прапор Прапором Перемоги. Прапор, піднятий над Рейхстагом, визнали російським символом
17.02.2010
Верховна Рада відмовилася ухвалити проект закону про внесення змін до Закону України “Про увічнення перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років” (про порядок офіційного використання автентичних копій Прапора Перемоги).
Про це “Новому Регіону” розповів член ЦК Компартії України Юрій Соломатін.
“Цілком зрозуміло, як чекала його прийняття ветеранська громадськість, весь народ України. Адже у братській Білорусі Прапор Перемоги в якості державного символу Перемоги затверджено Указом Президента РБ ще в 1996 році, в Росії 7 травня 2007 року був прийнятий Федеральний Закон” Про Прапора Перемоги”, а в сусідній маленькій ПМР такий закон був прийнятий парламентом у листопаді 2009 року. У 2009 році Україною прокотилася хвиля постанов місцевих міських та районних Рад про визнання Прапора Перемоги як символу на місцевому рівні“, - пояснив Соломатін.
Однак, за його словами, ще 9 вересня 2009 Головне науково-експертне Управління ВР України видало Висновок на проект цього Закону, в якому стверджується, що у зв’язку з тим, що Прапор Перемоги є власністю РФ як правопремніци СРСР, - то незалежно Україна навіть до автентичним копій цього символу Перемоги відношення не має, і пропозиція про використання їх є сумнівним.

(http://www.promes.org/uk/s08/3254.html)
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8784
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Червоний прапор

Повідомлення Oskar » 06 квітня 2011, 11:10

На http://zaxid.net/newsua/2011/4/5/194539/:
Львівська обласна рада – проти червоних прапорів на 9 травня
05.04.2011
Львівська обласна рада прийняла заяву «Радянські міфи потрібно знищувати» щодо недопущення вивішування червоних радянських прапорів на всіх адміністративних будівлях 9 травня. Відповідне рішення було прийнято 5 квітня під час депутатами Львівської обласної ради на сесії. За проголосував 71 депутат.
Заяву, яку зачитав керівник фракції НРУ у Львівській облраді Андрій Корнат, скеровано до Житомирської обласної, Одеської і Севастопольської міських рад (які вирішили вивішувати радянський прапор) та кожному народному депутату України.
У заяві зазначено, що облрада глибоко стурбована законодавчою ініціативою групи народних депутатів на чолі з комуністом Петром Цибенком, що втілилась у проект Закону України "Про внесення змін до Закону України „Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги). Якщо Верховна Рада проголосує за цей документ, то червоний радянський прапор отримає офіційний статус і 9 травня 2011 року може з'явитися на всіх адміністративних будівлях України.
«Крім того, Житомирська обласна, а також Одеська і Севастопольська міські ради вже прийняли рішення про вивішування в цей день червоних прапорів.
Львівська обласна рада вважає такі ініціативи змовою колишніх радянських бюрократів, котрі, маскуючись під українських депутатів та чиновників, та на догоду Росії роблять все для повернення тоталітарних символів неіснуючої держави в сучасну Україну», – зазначено в заяві.
Замість того, як йдеться в заяві, щоб вшанувати пам'ять 10 млн українців, полеглих в часи Другої світової війни, центральна влада і окремі органи місцевого самоврядування знову планують організувати бучні відзначення 9 травня, в день так званої перемоги у міфічній ВВВ (“Великій Вітчизняній Війні”). Сам термін “ВВВ”, в найкращих традиціях совкової пропаганди, повернув в сучасні українські підручники з історії одіозний міністр-україножер Табачник.
«В цей день не маємо жодного морального права говорити про перемогу. Адже документально засвідчено, що українці зазнали найбільших втрат в роки війни. Також, вже давно ні для кого не секрет, що значна частина вояків червоної армії йшли у бій не за Сталіна, чи за Радянський Союз, а через безжалісний вогонь у спини від загонів НКВД. Опинившись між двома ворожими імперіями українці допомогли перемогти гітлерівські війська, проте власний рух за незалежність був жорстоко придушений Сталіном.
Львівська обласна рада вимагає від центральної влади припинити поширення та увічнення радянських міфів про ВВВ і 9 травня. В Україні 21 століття вже не слід жити у світі комуністичної пропаганди про 9 травня. Хоча і сьогодні, нащадки колишніх чекістів та їх поплічників, що на 20 році незалежності досі є українськими чиновниками і депутатами, змушують українців відзначати святковими заходами цей день, ще й на додачу з копією прапора держави найбільшого ворога нашої нації», – відзначено в заяві.
Львівська обласна рада також звертається до кожного народного депутата України із закликом не підтримати проект Закону України "Про внесення змін до Закону України „Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги). Комуністичний режим СРСР потребує публічного судового процесу за всі свої злочини проти людства, за геноцид українців, за 80-річний кривавий терор у Центрально-Східній Європі. І почати цей процес ми повинні зі знищення радянських міфів.
Аватар користувача
Oskar
 
Повідомлення: 1152
З нами з: 21 грудня 2009, 15:54

Re: Червоний прапор

Повідомлення ABG » 12 квітня 2011, 10:48

Тернопіль заборонив червоні прапори
09.04.2011
Тернопільська міська рада заборонила розміщення радянської символіки на державних установах і комунальних підприємствах міста.
Відповідне рішення було ухвалене 8 квітня на сьомій сесії Тернопільської міської ради.
"Українці повинні відзначати свята без символіки неіснуючої країни. Вшановувати пам‘ять загиблих, класти квіти до пам‘ятників можна з українськими прапорами, а не з червоними прапорами імперії, яка призвела до загибелі мільйонів українців", - сказав, коментуючи це рішення, міський голова Сергій Надал.
Як відомо, раніше Житомирська обласна рада, Одеська та Севастопольська міськради схвалили використання копій "Прапора Перемоги" під час заходів із вшанування пам`яті про Перемогу у Великій Вітчизняній війні.
Кілька днів тому Львівська облрада звернулася до ВР і згаданих вище місцевих рад із заявою про неприпустимість вивішення червоних прапорів на адміністративних будівлях.
У березні 2011 року група нардепів на чолі з комуністом Петром Цибенком зареєструвала у ВР проект закону "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років". Документ зобов'язує органи влади та інші державні установи вивішувати на 9 травня "Прапор Перемоги"

(http://www.istpravda.com.ua/short/2011/04/9/35020/)
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8784
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Червоний прапор

Повідомлення ABG » 22 квітня 2011, 09:54

Ось який прапор Рада пропонує вивішувати на День Перемоги
23.03.2011
Дев'ятого травня, в День Перемоги, на будинках органів влади та інших установ по всій Україні можуть з'явитися червоні прапори СРСР.
Це випливає із законопроекту "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років", зареєстрованому у Верховній Раді групою депутатів на чолі з комуністом Петром Цибенком, повідомляє "Україна Молода".
У проекті йдеться про те, що однією з форм ушанування розгрому фашистської Німеччини має стати "офіційний підйом у День Перемоги копій Прапора Перемоги на будинках (щоглах, флагштоках) поряд із Державним прапором [України]".
Минулого року комуністи теж реєстрували відповідний проект у Верховній Раді - напередодні 65-річчя Перемоги. Автори скопіювали текст з аналогічного закону, який діє у Росії. Для ухвалення рішення не вистачило трохи більше десятка голосів ("за" голосували ПР, КПУ і Блок Литвина).
Варто наголосити, що йдеться не про "канонічний" прапор СРСР, а про штурмовий прапор 150-ї стрілецької дивізії, здійнятий 1 травня 1945 року над будівлею Рейхстагу в Берліні (Німеччина) радянськими військовими, одним із яких був офіцер-українець.
Нагадаємо, що 6 травня 2005 року президент України Віктор Ющенко присвоїв лейтенанту Олексію Бересту "за бойову відвагу у війні 1941-1945 років, особисту мужність і героїзм, виявлені в Берлінській операції та встановленні Прапора Перемоги над рейхстагом" звання Героя України.
Прапор Перемоги - це виготовлений у воєнно-польових умовах імпровізований Державний прапор СРСР, який являє собою прикріплене до ратища одношарове прямокутне червоне полотнище розміром 82 см на 188 см, на лицьовому боці якого вгорі біля ратища зображені срібні п'ятикутна зірка, серп і молот.

peremoha.jpg
peremoha.jpg (41.48 Кб) Переглянуто 20204 разів

На іншій частині полотнища додано напис: "150 стр. ордена Кутузова II ст. Идрицк. див. 79 C.К. 3 У. А. 1 Б. Ф." (150-та стрілецька ордена Кутузова ІІ ступеня Ідрицька дивізія 79-го стрілецького корпусу 3-ої ударної армії 1-го Білоруського фронту).
(http://www.istpravda.com.ua/short/2011/03/23/32875/)
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8784
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Червоний прапор

Повідомлення ABG » 22 квітня 2011, 09:56

РАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА ВИВІШУВАТИ ЧЕРВОНІ ПРАПОРИ НА 9 ТРАВНЯ
21.04.2011
Верховна Рада зобов'язала вивішувати разом із державним українським прапором червоний прапор на свято 9 травня.
За відповідний законопроект проголосували 260 осіб, повідомляє УП.
Червоний прапор трактується в законі, як "символ перемоги радянського народу, його армії та флоту над фашистською Німеччиною у роки Великої вітчизняної війни".
Згiдно iз законом, зовнiшнiй вигляд копiй прапора Перемоги має вiдповiдати вигляду штурмового прапора 150-го ордена Кутузова другого ступеня Iдрицької стрiлецької дивiзiї.
Нагадаємо, що 6 травня 2005 року президент України Віктор Ющенко присвоїв лейтенанту Олексію Бересту "за бойову відвагу у війні 1941-1945 років, особисту мужність і героїзм, виявлені в Берлінській операції та встановленні Прапора Перемоги над рейхстагом" звання Героя України.
Депутати від БЮТ та НУНС після оголошення розгляду цього питання вимагали перерву. Однак головуючий на засіданні перший віце-спікер комуніст Адам Мартинюк відмовив це робити, зазначивши, що у залі немає керівництва фракцій.
Перед голосуванням у залі стався конфлікт між представниками опозиції і більшості. Опозиція закликала не голосувати за законопроект, оточивши трибуну.
Депутати від НУНС Ярослав Кендзьор, Ксенiя Ляпiна, Роман Ткач розгорнули нацiональний прапор.
У свою чергу автор постанови про прапор Перемоги, комуніст Євген Царьков розгорнув копiю прапора, який використовували вiйська Радянської армiї пiд час Великої Вiтчизняної вiйни.
Також депутат від НУНС Андрій Парубій заявив, цим законом будуть "зневажені наші батьки, які були убиті більшовиками, які йшли під червоним прапором".
"Цей прапор не може висіти на наших будівлях. Ви хочете посіяти розкол в суспільстві. Це завдання Кремля, це завдання комуністів, це завдання Партії регіонів, щоб 9 травня посварити ветеранів і українських патріотів", - заявив він.

(http://www.istpravda.com.ua/short/2011/04/21/36767/)
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8784
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Червоний прапор

Повідомлення ABG » 22 квітня 2011, 09:58

Глава УГКЦ: рішення парламенту про червоні прапори - невдале
21.04.2011
Святкуючи перемогу над одним людиноненависницьким режимом, підносячи символіку іншого такого самого, - невдале рішення.
Таку думку висловив Глава Української Греко-католицької церкви Блаженніший Святослав (ШЕВЧУК) журналістам.
За його словами, якщо Верховна Рада ухвалює рішення святкувати День Перемоги на офіційному рівні з червоним прапором, як символом перемоги над фашизмом, таке рішення задовольнить якусь одну частину суспільства, а іншу, більшу – образить.
На думку глави УГКЦ, якщо Верховна Рада бажає чути голос усього українського суспільства, вона цього не робитиме. «Зокрема, саме тому, що такого типу символіка пов’язана з тоталітарними особами. Як на мене, можна шукати здоровіші розв’язки, аби об’єднати українське суспільство, нікого не зневажаючи», – сказав він.
Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до Закону України „Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років” (щодо порядку офіційного використання копій прапора перемоги).
За таке рішення проголосувало 260 з 375 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі, проти - 52.
Законом передбачено, що “Прапор Перемоги є символом перемоги радянського народу та його армії і флоту над фашистською Німеччиною в роки Великої Вітчизняної війни. Зовнішній вигляд копій Прапора Перемоги має відповідати вигляду штурмового прапору 150-ої ордена Кутузова II ступеня Ідрицької стрілецької дивізії”.

(http://www.unian.net/ukr/news/news-432338.html)
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8784
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Червоний прапор

Повідомлення ABG » 22 квітня 2011, 10:08

Рада зобов’язала піднімати червоний прапор на День Перемоги
22.04.2011
Червоний радянський прапор отримав офіційний статус і 9 травня 2011 року буде вивішений на адміністративних будівлях України.
Верховна Рада прийняла закон «Про внесення змін до закону України „Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років“ (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги)".
Прийняття закону супроводжувалося протестами депутатів від опозиції і частковим блокуванням трибуни.
Відповідно до закону, «Прапор Перемоги є символом перемоги радянського народу і його армії і флоту над фашистською Німеччиною в роки Великої Вітчизняної війни. Зовнішній вигляд копій Прапора Перемоги має відповідати виду штурмового прапора сто п'ятидесятого ордена Кутузова II ступеня Ідріцької стрілецької дивізії».
Закон визначає порядок використання копій Прапора Перемоги. Згідно з ним, червоний прапор використовується:
- біля Вічного вогню, могил Невідомого солдата і Невідомого матроса;
- під час урочистих заходів, присвячених Дню Перемоги, що здійснюються органами державної влади, органами місцевого самоврядування, організаціями, громадськими об'єднаннями, покладання вінків до Могили Невідомого Солдата в Києві та інших пам'ятників Великої Вітчизняної війни 1941 — 1945 на День Перемоги та інші дні, пов'язані з подіями Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років — Дні звільнення та Дні оборони населених пунктів від німецько-фашистських загарбників;
- офіційний піднімається на День Перемоги на будинках (щоглах, флагштоках) поряд із Державним прапором України;
Проект закону «Про внесення змін до закону України „Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років“ (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги)" зареєстровано у Верховній Раді 24 лютого групою депутатів від фракцій КПУ, Партії регіонів і Блоку Литвина.

(http://news.dt.ua/articles/79960)
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8784
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Червоний прапор

Повідомлення ABG » 22 квітня 2011, 11:55

"Зовнішній вигляд копій Прапора Перемоги має відповідати виду штурмового прапора сто п'ятидесятого ордена Кутузова II ступеня Іріцької стрілецької дивізії".

З цього випливає, що будь-який інший червоний прапор (у т. ч. – й колишнього СРСР) є "поза законом".
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8784
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Червоний прапор

Повідомлення Mykola Chmyr » 22 квітня 2011, 13:06

Ух, хтось грошей заробить на виготовленні прапорів!
На жаль, відповідність червоних прапорів офіційно затвердженому зразку ніхто не перевірятиме і повивішують все червоне, що знайдуть. :(
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 1864
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ

Re: Червоний прапор

Повідомлення Балимба » 22 квітня 2011, 13:53

Червоний радянський прапор отримав офіційний статус і 9 травня 2011 року буде вивішений на адміністративних будівлях України.

А що дальше? Колгоспи, ГУЛАГИ?
Аватар користувача
Балимба
 
Повідомлення: 125
З нами з: 21 грудня 2009, 21:39

Re: Червоний прапор

Повідомлення Oskar » 22 квітня 2011, 16:41

На http://www.bratstvo.info/bratstvo-text-23797.html:
Зірви червону ганчірку – врятуй Україну!
12.04.2011
Символіка червоного прапора «перемоги», що його 9 травня збираються підняти над ще не переможеною Україною очевидна. Коли його підняли над Рейхстагом це означало, що Німеччина окупована. Те саме – окупацію, це означатиме і для України, коли червоний прапор 9 травня піднімуть над українськими державними установами.
Щоб підняти прапор над Рейхстагом, Німеччину спочатку довелося перемогти. В Україні достатньо було перемоги Януковича. Після встановлення червоного прапору (з «гакенкройцем» чи зіркою) над держустановами окупованих країн там починало діяти Гестапо чи НКВД.
В Україні НКВД почало діяти до встановлення червоного прапора, про що свідчать репресії над українськими активістами. Саме ці репресії мали підготувати в Україні ґрунт для капітуляції перед Москвою. Млява реакція українців, які не захистили перших борців, дала знак Януковичу – менеджеру з продажу України, що торгам ніщо не загрожує.
Червоний прапор – це тест на незалежність України. Коли ми, через властиве нам жлобство, дозволимо прапорам висіти хоч би один день 9 травня, це означатиме кінець навіть тієї формальної незалежності, якою ми користувалися досі.
У самій Росії червону ганчірку розглядають як експортний товар, (колись за червоний «кумач» та почесні халати в туземців відбирали їх рідну землю). Напереддень «свята» частини російського війська отримали нові – більш благопристойні бойові прапори з помаранчевими хрестами. Під цими прапорами вони прийдуть в Україну.
Позаяк ми не сподіваємося, що українці спроможні себе захистити, то закликаємо мешканців окремих регіонів України вивішувати польські, румунські, чеські або угорські, турецькі, також – білоруські прапори. Вони теж частково червоні.

Зображення
Востаннє редагувалось Oskar в 22 квітня 2011, 16:49, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Oskar
 
Повідомлення: 1152
З нами з: 21 грудня 2009, 15:54

Re: Червоний прапор

Повідомлення Oskar » 22 квітня 2011, 16:42

На http://politiko.ua/blogpost59454:
Долучайся до акції „Хто зірве більше червоних ганчірок”
22.04.2011
Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до Закону України „Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років” (щодо порядку офіційного використання копій прапора перемоги).
За дане рішення проголосувало 260 манкуртів тушок з 375 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.
Проти даного рішення проголосувало 52 народні депутати.
Виконуємо Закон України - вивішуємо прапори нашої, майбутньої Української перемоги!
Тобто, 9 травня вивішуємо скорботний червоний прапор напівчорним)) і поруч державний прапор України. І молимось за нашу з Богом перемогу над фашистами Кремля та їх гауляйтерами і п’ятої колоною.
Паралельно змагаємось „Хто зірве більше червоних ганчірок”)
Акція у Фейсбуці – долучайтеся: http://www.facebook.com/event.php?eid=204372369596251.


7218.jpg
7218.jpg (38.83 Кб) Переглянуто 20381 разів
Аватар користувача
Oskar
 
Повідомлення: 1152
З нами з: 21 грудня 2009, 15:54

Re: Червоний прапор

Повідомлення Oskar » 22 квітня 2011, 16:48

На http://ukranews.com/uk/news/ukraine/2011/04/17/41701:
В Одесу привезли 15-метровий червоний прапор, який пронесуть вулицями Львова 9 травня (фото)
2011-04-17
В Одесу привезли 15-метровий червоний прапор, який пронесуть вулицями Львова 9 травня.
Прапор привезли із Криму. Фото із сайту Новий регіон
16 квітня, в Одесі на Алеї Слави в парку Шевченка активісти партії "Родина" прийняли 15-метровий червоний прапор з рук представників партії "Русское Единство".
Зі слів координатора всеукраїнської акції "Дорогами перемоги", голови Сімферопольської міськорганізації партії "Русское Единство" Сергія Юхіна, 9 травня активісти двох партій пронесуть прапор вулицями Львова.
"Це акція "Дорогами перемоги", на Прапорі Перемоги розписалися сімферопольці, а сьогодні - одесити. Після Одеси прапор поїде в Київ, а 9 травня - у Львів, де ми плануємо пронести його центральними вулицями на Марсове поле і згодом передати ветеранській організації Львова", - зазначив Юхін.
Разом з цим він вважає, що націоналістичних провокацій під час акції у Львові не буде, а у разі їх виникнення активісти двох партій зможуть їм протистояти. "Ми не боїмося, нас достатня кількість, і за нами справедливість і закон України "Про увічнення пам'яті святкування Дня Перемоги", - підкреслив Юхін.
З його слів, відповідно до останньої інформації, понад 800 осіб виявили бажання взяти участь в акції, однак поїдуть не всі. Зараз проводиться відбір тих людей, які будуть ідеологічно підготовлені.
"Ми вперше їдемо до них (Львів) відстоювати свої ідеали, а то вони постійно до нас їдуть і говорять, що нам робити, які пам'ятники ставити. Але, я повторюю, ця акція покаже, наскільки жителі Львова підтримують націоналістів", - голова Одеської міськорганізації партії "Родина" Григорій Кваснюк.
До акції також приєдналася одеська громадська організація "Дозор".
Нагадаємо, раніше "Русское Единство" заявило про намір 9 травня пройти урочистою ходою головними вулицями Львова до Пагорба слави, щоб покласти там квіти.
Міський голова Львова Андрій Садовий назвав намір цієї партії провокацією. "Але всім потрібно пам'ятати, що під час цієї страшної війни сотні тисяч жителів Західної України загинули і від рук Червоної Армії, і радянських спецслужб", - підкреслив він, додавши, що урочисті святкування цих подій викликають у нього неоднозначні почуття.
У свою чергу активісти ВО "Свобода" пообіцяли не допустити марш у Львові. Вони мають намір звернутися в суд, щоб заборонити його, а у разі якщо суд відмовиться, активісти партії готові перекрити в'їзд у місто.
Аватар користувача
Oskar
 
Повідомлення: 1152
З нами з: 21 грудня 2009, 15:54

Re: Червоний прапор

Повідомлення Oskar » 22 квітня 2011, 16:48

На http://ukranews.com/uk/news/ukraine/2011/04/15/41628:
Свободівці пообіцяли не допустити марш "Русского единства" у Львові
2011-04-15
Активісти ВО "Свобода" пообіцяли перекрити в'їзд до міста. Фото з сайту ВО "Свобода"
ВО "Свобода" обіцяє не допустити, щоб активісти організації "Русское единство" провели марш з нагоди Дня перемоги 9 травня у Львові. Про це у коментарі Zaxid.net повідомив заступник голови Львівської міської організації партії з молодіжних питань, голова ЛМГО "Студентська Свобода" Василь Молдован.
"Ми не плануємо чинити жодних протиправних дій, але зробимо все, щоб вони не змогли пройти маршем по нашому бандерівському місту", - запевнив він.
З його слів, активісти мають намір звернутися до суду, щоб заборонити марш, а у разі якщо суд відмовиться, активісти партії готові перекрити в'їзд до міста. "Вважаємо це неприпустимим. Нехай вони собі роблять у себе в Криму марші - ми ще на це можемо закрити очі, але коли вони посягають на давні наші святині", - зазначив Молдован.
Він додав, що у Львові ніхто не святкує День перемоги, оскільки для них "це день жалоби".
На питання про те, чи слід очікувати в такому разі сутичок, Молдован сказав, що виключати їх не можна, але запевнив, що його однопартійці не вчинять "жодних протиправних дій".
Нагадаємо, раніше політична партія "Русское единство" заявила про намір 9 травня пройти урочистою ходою головними вулицями Львова до Пагорба слави, щоб покласти там квіти.
Міський голова Львова Андрій Садовий назвав намір "Русского единства" провокацією. "Але всім потрібно пам'ятати, що під час цієї страшної війни сотні тисяч жителів Західної України загинули і від рук Червоної Армії, і радянських спецслужб", - підкреслив він, додавши, що урочисті святкування цих подій викликають у нього неоднозначні почуття.
Аватар користувача
Oskar
 
Повідомлення: 1152
З нами з: 21 грудня 2009, 15:54

Re: Червоний прапор

Повідомлення Oskar » 22 квітня 2011, 17:03

На http://maidan.org.ua/south/news/1303040564.html:
Провокація під червоним прапором триває
17-04-2011
Ініційована партією "Русское единство" акція на ознаменування Дня перемоги після старту в кримській столиці була продовжена в Одесі. Тут 16 квітня її підхопила така ж само проросійська партія "Родина", очолювана Ігорем Марковим - місцевим сміттєбароном, власником товариства з обмеженою відповідальністю "Союз", що займається вивозом побутових відходів. Зібравши на Алеї слави з десяток однопартійців та кількох ветеранів війни, учасники цього політичного шоу розгорнули привезене кримчанами п'ятнадцятиметрове червоне полотнище і зробили на ньому написи з побажаннями колишнім фронтовикам. Одесити це відверто українофобське видовище, де не було жодного державного прапора, проігнорували. Масовою цю акцію не назвеш, бо разом із колоною хлопців-прапороносців, правоохоронцями та представниками ЗМІ й півсотні осіб не набралося.
Марафон акції "Русского единства" далі пройде через Київ, Харків та інші обласні центри, а фінішує у Львові, де її не чекають із розпростертими обіймами. Львівська облрада ухвалила заяву "Радянські міфи потрібно знищувати" про недопущення червоних прапорів на всіх адміністративних будівлях 9 травня. Її підтримали і депутати міськради, зауваживши, що радянські прапори символізують вбивства й репресії мільйонів українців. Адже в Україні набагато більше людей було замордовано під червоними прапорами аніж під гітлерівськими. ВО "Свобода" заявила, що коли суд не заборонить марш із нагоди Дня перемоги у Львові, то її активісти перекриють в'їзд до міста і не впустять провокаторів з "Русского единства". Не змінили свого ставлення до червоних прапорів галичани й після того, як Віктор Янукович назвав "поганим" рішення облради про скасування радянської символіки. Вони переконані, що затія "Русского единства" – це провокація, спланована й керована московськими політтехнологами.
Це знайшло своє підтвердження і під час проведення акції в Одесі, де представники партії "Родина" визначили її мету як можливість посилити розкол між Заходом і Сходом, збурити суспільство. Вони закликали завдати удару "по неонацистських і фашистських проявах" у Галичині, а пронести червоний прапор вулицями Львова назвали справою своєї честі. В Одесі оголошено запис добровольців на поїздку до Львова. В усіх можливих зіткненнях, а провокатори мріють про влаштування справжньої бійки, натхненники акції, вже зараз покладають відповідальність на "тягнибоківців", всіляко поливаючи їх брудом.
9 травня у Львові, як і минулого року, буде вивішено державні прапори з жалобною стрічкою. Вона символізуватиме не лише пам’ять про загиблих українців, але й усіх невинно убієнних у Другій Світовій війні.
Сергій Горицвіт

Ця 15-метрова червона ганчірка не має нічого спільного з т. зв. "прапором Перемоги":
Прапор Перемоги - це виготовлений у воєнно-польових умовах імпровізований Державний прапор СРСР, який являє собою прикріплене до ратища одношарове прямокутне червоне полотнище розміром 82 см на 188 см, на лицьовому боці якого вгорі біля ратища зображені срібні п'ятикутна зірка, серп і молот.

Мало того, що він мусить мати конкретний напис і розмір, то його ще й треба почепити на якесь ратище! :lol:
Аватар користувача
Oskar
 
Повідомлення: 1152
З нами з: 21 грудня 2009, 15:54

Re: Червоний прапор

Повідомлення Krutyvus » 22 квітня 2011, 20:11

Зображення
:twisted:
Робота займає час відведений на неї.
Аватар користувача
Krutyvus
 
Повідомлення: 814
З нами з: 19 грудня 2009, 19:18

Далі

Повернутись в Вексилологія

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron