Відзнаки Вінницької обласної ради та ОДА

Колари, нагрудні знаки та значки, запроваджені місцевими радами

Відзнаки Вінницької обласної ради та ОДА

Повідомлення ABG » 04 вересня 2015, 14:10

ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА "ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД ВІННИЧЧИНОЮ"

З метою відзначення жителів Вінницької області, громадян інших регіонів України та інших держав за вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини, благодійну, гуманістичну і громадську діяльність, відповідно до пункту 2 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна Рада 5 скликання встановила в області Почесну відзнаку „За заслуги перед Вінниччиною” (рішення 7 сесії обласної Ради 5 скликання від 29 грудня 2006 року №208 „Про встановлення Почесної відзнаки „За заслуги перед Вінниччиною”).
Нагородження Почесною відзнакою „За заслуги перед Вінниччиною” здійснюється до Дня Незалежності України та до ювілейних дат заснування Вінницької області.
Нагородженим вручається Почесна відзнака „За заслуги перед Вінниччиною”, посвідчення до неї та грошова винагорода в сумі 5000 гривень.
Особу може бути нагороджено Почесною відзнакою „За заслуги перед Вінниччиною” один раз.
Висунення особи для нагородження здійснюється гласно за місцем роботи особи, яку представляють до нагородження. Подання про нагородження можуть вносити органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації, трудові колективи, політичні партії та громадські організації не пізніше як за місяць до зазначених дат.
Клопотанням про нагородження є один з таких документів:
- рішення сесії районної, міської (міста обласного значення) ради;
-рішення колегії Головного управління або управління облдержадміністрації;
- рішення колегії обласного управління, відомства у Вінницькій області;
- рішення конференції, пленуму обласного органу політичної партії, громадської організації.

До подання про нагородження додаються такі документи:
- біографічна довідка;
- відомості про трудові досягнення особи, яка представляється до нагородження.

він_засл1.jpg
він_засл1.jpg (29.38 Кб) Переглянуто 6411 разів
він_засл2.jpg
він_засл2.jpg (27.05 Кб) Переглянуто 6411 разів

(http://archive.is/bUc5#selection-553.0-611.79)
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 9641
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Вінницької обласної ради

Повідомлення ABG » 04 вересня 2015, 14:12

УКРАЇНА
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
6 сесія 6 скликання

РІШЕННЯ № 145
15 липня 2011 р.

Про внесення змін до рішення 7 сесії обласної Ради 5 скликання
від 29 грудня 2006 року № 208 „Про встановлення Почесної відзнаки „За заслуги перед Вінниччиною”Відповідно до пункту 2 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії обласної Ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, обласна Рада ВИРІШИЛА:

1. Внести до рішення 7 сесії обласної Ради 5 скликання від 29 грудня 2006 року № 208 „Про встановлення Почесної відзнаки „За заслуги перед Вінниччиною” такі зміни:

1.1. Пункт 9 Положення про Почесну відзнаку „За заслуги перед Вінниччиною” викласти в такій редакції:
9. Клопотання про нагородження Почесною відзнакою „За заслуги перед Вінниччиною” і додані до нього документи розглядаються Комісією з питань нагородження вищезазначеною Почесною відзнакою, яка приймає відповідне рішення за погодженням з постійною комісією обласної Ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики.
На підставі цього рішення Комісії видається розпорядження голови обласної Ради, яке підлягає затвердженню на черговій сесії обласної Ради.

1.2. Пункт 3 Положення про Комісію з питань нагородження Почесною відзнакою „За заслуги перед Вінниччиною” викласти в такій редакції:
3. Комісія розглядає матеріали щодо представлених до нагородження Почесною відзнакою „За заслуги перед Вінниччиною” осіб, заслуховує відповідну інформацію, приймає рішення за погодженням з постійною комісією обласної Ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики.
На підставі цього рішення Комісії видається розпорядження голови обласної Ради, яке підлягає затвердженню на черговій сесії обласної Ради.

1.3. Додаток 3 до рішення викласти в новій редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної Ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики (Ворона А.М.).

Голова обласної Ради С. ТАТУСЯК

(http://www.vinrada.gov.ua/6_sesiya_6.htm)
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 9641
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Вінницької обласної ради

Повідомлення ABG » 04 вересня 2015, 14:29

Розпорядження голови Вінницької обласної Ради№ 215 від 02 листопада 2012 року «Про почесну відзнаку –цінний подарунок Вінницької обласної Ради»

УКРАЇНА
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

02.11.2012 № 215

Про почесну відзнаку-цінний подарунок Вінницької обласної Ради

Відповідно до частаоя 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою відзначення депутатів місцевих рад, посадових осіб місцевого самоврядування, працівників різних галузей господарського комплексу Вінницької області, громадян інших регіонів України та інших держав за вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини, благодійну, громадську діяльність:

1. Встановити почесну відзнаку - цінний подарунок Вінницької Обласної ради.

2. Затвердити Положення про цінний подарунок Вінницької обласної Ради (додається).

З. Розпорядження підлягає затвердженню на черговій сесії обласної Ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради Кревського І. М.

Галова обласної Ради Сергій ТАТУСЯК

УКРАЇНА
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
13 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ № 429
18 грудня 2012 р.

Про розпорядження голови обласної Ради

Відповідно до пунктів 19, 20 частини 1 статті 43, частин 4, 5 статті 60, частин 2, 3 пункту 10 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення 20 сесії обласної Ради 3 скликання від 27 березня 2001 року №360 «Про нову редакцію рішення 5 сесії обласної Ради 3 скликання від 29 квітня 1999 року «Про об'єкти комунальної власності», враховуючи висновки постійних комісій обласної Ради з питань бюджету та з питань регулювання комунальної власності та приватизації, обласна Рада ВИРІШИЛА:

Схвалити і затвердити розпорядження голови обласної Ради, видані в міжсесійний період:
[...]
- № 215 від 02 листопада 2012 року «Про почесну відзнаку – цінний подарунок Вінницької обласної Ради»;
[...]

Голова обласної Ради С. ТАТУСЯК

він1.jpg
він1.jpg (42.15 Кб) Переглянуто 6411 разів
він2.jpg
він2.jpg (21.97 Кб) Переглянуто 6411 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 9641
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Вінницької обласної ради

Повідомлення ABG » 05 лютого 2021, 13:15

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
37 сесія 7 скликання
РІШЕННЯ № 783 від 5 березня 2019 р.
Про внесення змін до рішення 7 сесії обласної Ради 5 скликання від 29 грудня 2006 року № 208 „Про встановлення Почесної відзнаки „За заслуги перед Вінниччиною”
https://vinrada.gov.ua/upload/files/7sk ... es/783.pdf
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 9641
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Вінницької обласної ради та ОДА

Повідомлення Mykola Chmyr » 27 вересня 2021, 12:20

Систему відзнак обласного рівня встановлено на Вінниччині
27 Вересня, 2021
На черговій сесії обласної Ради депутати підтримали проєкт рішення «Про відзнаки обласного рівня». Так, до чинних відзнак додаються: Почесна грамота обласної Ради, Подяка голови обласної Ради та Цінний подарунок голови обласної Ради.

Почесна грамота обласної Ради є відзнакою за значний внесок у зміцнення економічного, промислового та наукового потенціалу, розвиток соціальної й гуманітарної сфер області, територіальних громад, захист державних інтересів, миротворчу, благодійну, громадську діяльність, високий професіоналізм.

Подяка голови обласної Ради є заохоченням за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, досягнення вагомих результатів у забезпеченні соціально-економічного і культурного розвитку області, територіальних громад, захист державних інтересів, миротворчу, благодійну, громадську діяльність.

Цінний подарунок голови обласної Ради є відзнакою за значний внесок в економічний, науково-технічний та соціально-культурний розвиток області, територіальних громад, зміцнення засад місцевого самоврядування, захист державних інтересів, миротворчу, благодійну, громадську діяльність.

Відзнаками обласного рівня можуть бути нагороджені:
– жителі області, інших регіонів України, громадяни інших держав, депутати місцевих рад області, посадові особи органів місцевого самоврядування, працівники підприємств, установ, організацій, закладів, правоохоронних органів, військовослужбовці, представники громадських об’єднань області із нагоди державних, професійних свят, пам’ятних, ювілейних дат тощо.;
– трудові колективи підприємств, установ, організацій; сільські, селищні, міські, районні ради, громадські об’єднання, військові частини, з нагоди державних, професійних свят, пам’ятних, ювілейних дат тощо.

Особи, які нагороджені Почесною грамотою та Цінним подарунком, можуть бути нагороджені та представлені до нагородження повторно не раніше ніж через три роки.

На сесії депутати також внесли зміни до положення про встановлення Почесної відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною». До переліку подавачів додали виконавчі комітети міської, селищної, сільської ради, які увалюють відповідні рішення.

https://today.vn.ua/systemu-vidznak-obl ... nychchyni/
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 1959
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ


Повернутись в Відзнаки органів місцевого самоврядування

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron