Відзнаки Волинської обласної ради

Колари, нагрудні знаки та значки, запроваджені місцевими радами

Відзнаки Волинської обласної ради

Повідомлення ABG » 25 листопада 2012, 15:42

На http://volynrada.gov.ua/awards/zvannya- ... nin-volini :
Затверджено рішенням обласної ради від 18.08.2000 №13/23

Положення про присвоєння звання "Почесний громадянин Волині"
зі змінами від 29.03.2005 № 19/43, 23.12.2008 № 25/5

Звання "Почесний громадянин Волині" є вищою ознакою вдячності мешканців області і присвоюється особам, які мають видатні заслуги, а також зробили значний особистий внесок в розвиток народного господарства області, її науки, освіти, охорони здоров'я, культури та спорту, чия виробнича, науково-просвітницька та громадська діяльність одержала визнання.
1. Звання "Почесний громадянин Волині" є вищою ознакою вдячності мешканців області і присвоюється особам, які мають видатні заслуги, а також зробили значний особистий внесок в розвиток народного господарства області, її науки, освіти, охорони здоров'я, культури та спорту, чия виробнича, науково-просвітницька та громадська діяльність одержала визнання.
2. Подання про присвоєння звання "Почесний громадянин Волині" вноситься на розгляд ради головою обласної ради.
3. Клопотання про присвоєння звання "Почесний громадянин Волині" подають міські, районні ради, обласна та районні державні адміністрації, постійні комісії обласної ради.
Подані кандидатури попередньо обговорюються в профільних постійних комісіях обласної ради.
4. Присвоєння звання "Почесний громадянин Волині" проводиться за рішенням обласної ради на підставі подання голови обласної ради до Дня незалежності України.
5. Звання присвоюється, як правило, мешканцям Волинської області і, як виняток, може бути присвоєно жителям інших регіонів України, а також інших країн.
6. Одночасно з пропозиціями про присвоєння звання "Почесний громадянин Волині" подаються такі документи:
- подання;
- відомості про виробничі, наукові та інші досягнення особи, якій присвоюється звання.
7. Облік і реєстрацію осіб, яким присвоєно звання "Почесний громадянин Волині", веде виконавчий апарат обласної ради.
У трудовій книжці особи, якій присвоєно звання "Почесний громадянин Волині", може робитися відповідний запис (якщо ця особа - мешканець області чи інших регіонів України)
8. "Присвоєння звання "Почесний громадянин Волині" передбачає преміювання – одноразову матеріальну виплату у розмірі 5 (п’яти) тисяч гривень, що здійснюється за рахунок коштів обласною бюджету, передбачених у кошторисних призначеннях обласної ради по кодах функціональної класифікації 250404 "Інші видатки" та економічної класифікації 1343 "Інші поточні трансферти населенню")".
9. Почесному громадянину Волині вручається посвідчення, знак та стрічка з написом "Почесний громадянин Волині" як правило на сесії обласної ради головою обласної ради або його заступником.
10. Кількість осіб, яким присвоюється звання "Почесний громадянин Волині", не може перевищувати двох у рік.
11. Позбавлення звання "Почесний громадянин Волині" можливе лише обласною радою в разі вчинення особою навмисного злочину, при наявності вироку суду, який набрав законної сили, або інших дій, що не дають морального права носити це звання.
Приєднані файли
volyn_hromad.JPG
volyn_hromad.JPG (9.11 Кб) Переглянуто 2578 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8655
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Повернутись в Відзнаки органів місцевого самоврядування

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron