Сторінка 1 з 1

Відзнаки Полтавської обласної ради та ОДА

ПовідомленняДодано: 17 березня 2015, 05:26
SHPARIVNYK.UA
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішенням п’ятої сесії
двадцять третього скликання
від «12» лютого 1999 року

Зі змінами, внесеними
рішеннями шістнадцятої сесії двадцять третього
скликання від 15.02.2001р., четвертої сесії
четвертого скликання від 24.12.2002р. та
вісімнадцятої сесії четвертого скликання від 23.03.2005р.

ПОЛОЖЕННЯ
про Почесну Грамоту обласної ради


1. Почесною Грамотою обласної ради нагороджуються:

депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування за активну участь у громадському житті, вагомий внесок у виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст;

громадяни України за особисті заслуги у розбудові демократичної держави, в економічній, гуманітарній, науково-технічній та соціально-культурній сферах, активну громадську, благодійну, милосердну діяльність на благо держави та своїх співвітчизників, за мужність і відвагу, виявлені при врятуванні людей і матеріальних цінностей, ліквідації наслідків стихійного лиха, за високі показники у бойовій підготовці;

іноземних громадян за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування в області.

2. Представлення до нагородження Почесною Грамотою обласної ради проводиться за ініціативою голови обласної ради, заступника голови обласної ради, постійних комісій та президії обласної ради, депутатів обласної ради та за поданням місцевих рад.

Обґрунтоване клопотання про нагородження Почесною Грамотою подається органами місцевого самоврядування до обласної ради за 30 днів до конкретної дати (ювілею, професійного свята, іншого заходу).

3. Нагородження Почесною Грамотою обласної ради проводиться за розпорядженням голови обласної ради.

4. Вручення Почесної Грамоти обласної ради проводиться в обстановці урочистості і широкої гласності в обласній раді, міських, районних, селищних, сільських радах, у трудових колективах. Військовослужбовцям, як правило, Почесна Грамота вручається у військових частинах.

Почесну Грамоту обласної ради разом з нагрудним знаком вручають голова обласної ради, заступник голови обласної ради, а також голови міст обласного значення та голови районних рад.

5. Знак Почесної Грамоти обласної ради носять на правій стороні грудей.

6. У трудовій книжці особи, удостоєної відзнаки, робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера розпорядження.

Для військовослужбовців робиться відповідний запис в облікових документах.

7. Нагородженому почесною Грамотою обласної ради за особливий внесок у розвиток місцевого самоврядування та в зв’язку з ювілеєм або з іншими визначними подіями може вручатися іменний годинник голови обласної ради.

8. Нагородження Почесною Грамотою протягом поточного скликання обласної ради може бути проведене лише один раз.



ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішенням п’ятої сесії
двадцять третього скликання
від «12» лютого 1999 року

З доповненням, внесеним рішенням
десятої сесії четвертого скликання від 24.12.2003р.

ПОЛОЖЕННЯ
про Подяку обласної ради


Подяка обласної ради оголошується особам за їх активну участь у громадському житті області, сумлінне виконання доручень керівництва обласної ради по організаційному, правовому, інформаційному, матеріально-технічному забезпеченню діяльності ради, її постійних комісій, депутатів, за сприяння взаємодії обласної ради з територіальними громадами, місцевими органами виконавчої влади, органами та посадовими особами місцевого самоврядування, трудовим і творчим колективам за вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток області, досягнення високих виробничих показників.

Представлення до оголошення Подяки проводиться за ініціативою керівництва обласної ради, її президії, постійних комісій, депутатів обласної ради за 30 календарних днів до конкретної дати (ювілею, професійного свята, іншого заходу).

Подяка оголошується за розпорядження голови обласної ради.

Оголошення Подяки обласної ради проводиться в обстановці урочистості і широкої гласності в обласній раді, міських, районних, селищних, сільських радах, у трудових колективах.

Посвідчення «Подяка» вручають голова обласної ради, заступник голови обласної ради, голови районних рад, міські, селищні та сільські голови.

У трудовій книжці особи, що удостоєна Подяки, робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера відповідного розпорядження.

Подяка може виноситься неодноразово.



ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішенням десятої сесії обласної ради
четвертого скликання від «24» грудня 2003 року

ПОЛОЖЕННЯ
про Грамоту обласної ради


1. Грамота обласної ради є відзнакою обласної ради за заслуги перед полтавською громадою. Грамота обласної ради це нижча нагорода відносно Почесної Грамоти обласної ради і вища відносно Подяки обласної ради.

2. Грамотою обласної ради нагороджується: депутата місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування і виконавчої влади, громадяни України за особисті заслуги в економічній, гуманітарній, науково-технічній та соціально-культурній сферах, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну громадську діяльність, високі показники у бойовій підготовці та інше.

3. Представлення до нагородження Грамотою обласної ради проводиться за ініціативою голови обласної ради, заступника голови обласної ради, постійних комісій обласної ради, депутатів обласної ради та за поданням місцевих рад. Обґрунтоване клопотання про нагородження Грамотою обласної ради подається до обласної ради за 30 днів до конкретної дати (ювілею, професійного свята, іншого заходу).

4. Нагородження Грамотою обласної ради проводиться за розпорядженням голови обласної ради.

5. Вручення Грамоти обласної ради проводиться в обстановці урочистості і широкої гласності головою обласної ради, заступником голови обласної ради, головами постійних комісій обласної ради, а також головами міст обласного значення та головами районних рад.

6. Нагородження Грамотою протягом поточного скликання обласної ради може бути проведене лише один раз.


2.jpg
2.jpg (44.4 Кб) Переглянуто 6576 разів

Re: Відзнаки Полтавської обласної ради

ПовідомленняДодано: 01 лютого 2021, 21:05
ABG
Положення про відзнаки обласної ради
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення пленарного засідання двадцятої сесії обласної ради сьомого скликання
12 липня 2018 № 769

ПОЛОЖЕННЯ
про Почесну Грамоту обласної ради, Грамоту обласної ради та Подяку обласної ради


1. Почесною Грамотою обласної ради та Грамотою обласної ради нагороджуються:

- депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування за активну участь у громадському житті, вагомий особистий внесок у виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст;

- громадяни України та працівники органів виконавчої влади за заслуги у розбудові демократичної держави та особисті заслуги в економічній, гуманітарній, науково-технічній та соціально-культурній сферах, активну громадську, благодійну, волонтерську діяльність на благо держави та своїх співвітчизників, за високі показники у бойовій підготовці.

2. Подяка обласної ради оголошується:

- громадянам України, депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування за їх активну участь у громадському житті області, сумлінне виконання доручень керівництва обласної ради по організаційному, правовому, інформаційному, матеріально-технічному забезпеченню діяльності ради, її постійних комісій, депутатів, за сприяння взаємодії обласної ради з територіальними громадами, місцевими органами виконавчої влади, органами та посадовими особами місцевого самоврядування;

- трудовим і творчим колективам за внесок у соціально-економічний та культурний розвиток області, досягнення високих виробничих показників.

3. Можуть бути нагороджені Почесною Грамотою обласної ради, Грамотою обласної ради та може бути оголошена Подяка обласної ради іноземним громадянам та особам без громадянства за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування області, зміцнення та розширення економічного, науково-технічного і культурного співробітництва Полтавщини.

4. Почесна Грамота обласної ради є вищою нагородою відносно Грамоти обласної ради.

Грамота обласної ради є вищою нагородою відносно Подяки обласної ради.

5. Нагородженим Почесною Грамотою обласної ради фізичним особам вручається нагрудний знак відповідного зразка, який носять на грудях зліва.

6. Особу може бути представлено до нагородження Почесною Грамотою обласної ради один раз.

Особу може бути представлено до нагородження Грамотою обласної ради один раз протягом поточного скликання.

До нагородження Почесною Грамотою обласної ради можуть бути представлені особи, які попередньо нагороджувались Грамотою обласної ради.

Особи, можуть представлятися до нагородження Почесною Грамотою обласної ради, як правило не раніше, ніж через один рік після нагородження Грамотою обласної ради. У виняткових випадках, враховуючи вагомі заслуги особи перед Полтавською громадою, мужність і відвагу, виявлені при врятуванні людей і матеріальних цінностей, ліквідації наслідків стихійного лиха, захисті суверенітету та територіальної цілісності держави, за рішенням голови обласної ради, постійних комісій обласної ради та президії обласної ради, нагородження Почесною Грамотою обласної ради може здійснюватися без попереднього нагородження Грамотою обласної ради.

Подяка обласної ради може оголошуватися неодноразово.

7. Представлення до нагородження Почесною Грамотою обласної ради, Грамотою обласної ради та оголошення Подяки обласної ради проводиться:

- відповідно до рекомендацій постійних комісій та президії обласної ради;

- за відповідним клопотанням депутатів обласної ради;

- за відповідним клопотанням органів місцевого самоврядування Полтавської області.

8. Клопотання про нагородження Почесною Грамотою обласної ради, Грамотою обласної ради та оголошення Подяки обласної ради подається на ім’я голови обласної ради з наступними документами:

- копія рішення сесії районної, міської ради у випадку клопотання відповідним органом місцевого самоврядування Полтавської області про нагородження Почесною Грамотою обласної ради;

- характеристика із зазначенням конкретних виробничих, наукових та інших досягнень особи згідно з пунктом 1 та 2 даного Положення,оформлена належним чином або інший документ, в якому зазначено заслуги особи, яка представляється до нагородження;

- погодження профільного департаменту Полтавської обласної державної адміністрації у випадку нагородження працівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Полтавської області.

Рекомендувати суб’єктам подання у клопотанні про нагородження зазначати про гарантії фінансового заохочення.

Для трудових та творчих колективів подається характеристика, яка містить відомості про повну назву підприємства, установи чи організації, кількість працюючих, стислий перелік трудових, наукових, творчих досягнень колективу, що пропонується до нагородження, із зазначенням дати, до якої приурочується нагода.

Клопотання щодо нагородження Почесною Грамотою обласної ради, Грамотою обласної ради та оголошення Подяки обласної ради подається до обласної ради за 30 днів до конкретної дати (ювілею, професійного свята, іншого заходу).

9. Документи, зазначені в пункті 8 цього Положення, внесені з порушенням вимог цього Положення, повертаються посадовій особі чи органу, який вніс клопотання про нагородження.

10. Нагородження Почесною Грамотою обласної ради, Грамотою обласної ради та Подякою обласної ради проводиться за розпорядженням, яке оприлюднюється на офіційному сайті обласної ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Витяг з розпорядження голови обласної ради про нагородження надається разом з нагороджуваними відзнаками (Почесною Грамотою обласної ради, Грамотою обласної ради та Подякою обласної ради). Трудовим колективам витяг з розпорядження голови обласної ради про нагородження надається за потреби.

11. Вручення Почесної Грамоти обласної ради разом з нагрудним знаком до неї, Грамоти обласної ради та Подяки обласної ради проводиться головою обласної ради, першим заступником голови обласної ради, заступником голови обласної ради, депутатами обласної ради, а також головами міст обласного значення та головами районних рад в обстановці урочистості і широкої гласності в Полтавській обласній раді, міських, районних, селищних, сільських радах, у трудових колективах. Військовослужбовцям, як правило, Почесна Грамота обласної ради, Грамота обласної ради, Подяка обласної ради вручається у військових частинах.

12. У трудовій книжці особи, удостоєної Почесної Грамоти обласної ради, Грамоти обласної ради та Подяки обласної ради, робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера розпорядження.

13. За особливий внесок у розвиток місцевого самоврядування, благодійну, громадську діяльність, вагомі особисті заслуги, виявлені під час захисту життя та здоров’я, прав і свобод громадян, інтересів держави, та у зв’язку з ювілеєм або з іншими визначними подіями може вручатися іменний годинник голови обласної ради.



ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення пленарного засідання двадцятої сесії обласної ради сьомого скликання
12 липня 2018 № 769

ОПИС
Почесної Грамоти обласної ради


Почесна Грамота обласної ради складається з папки і вкладки.

Папка має форму прямокутника розміром 319х440 мм, складеного в один згин по лінії довгої сторони. На лицьовому боці обкладинки вгорі міститься тиснене фарбою золотистого кольору зображення Герба Полтавської області, в центрі – слова «Полтавська обласна рада Почесна Грамота».

Папка виготовляється з твердого картону, її зовнішній бік обтягнутий баладеком синього кольору. Всередині папки у місці її згину закріплено синьо-жовту стрічку кольорів Державного Прапора України (співвідношення синього кольору до жовтого – 1:1) для вкладки.

Вкладка має форму прямокутника розміром 300х419 мм, складеного в один згин по лінії довгої сторони.

Ліва внутрішня частина вкладки являє собою площину білого кольору.

У верхній площині лівої внутрішньої частини вкладки розташований Герб Полтавської області, у нижній – написи фарбою синього кольору: «В Україні визнається і гарантується місцеве самоврядування»; «стаття 7 Конституція України».

Права внутрішня частина вкладки являє собою площину білого кольору із зображенням малого Державного Герба України всередині вкладки.

Угорі розташовуються написи фарбою синього кольору:

«Полтавська обласна рада»; «ПОЧЕСНА ГРАМОТА».

Почесна Грамота скріплюється підписом голови обласної ради та гербовою печаткою обласної ради і вручається разом з нагрудним знаком.




ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення пленарного засідання двадцятої сесії обласної ради сьомого скликання
12 липня 2018 № 769

ОПИС
нагрудного знака до Почесної Грамоти обласної ради


Нагрудний знак до Почесної Грамоти обласної ради має загальний розмір 79х38,5 мм. Нагрудний знак складається з фігурного медальйону розміром 41,2х38,5 мм, товщиною 1,7 мм, який виготовлено з латуні Л-63 методом штампування та вкрито шаром гальвонічної позолоти. На медальйон накладено восьмипроменеву зірку білого кольору діаметром 38 мм, товщиною 1,8 мм, яка виготовлена з латуні Л-63 методом штампування. На зірку накладено медальйон діаметром 26 мм, товщиною 2 мм, який виготовлено з латуні Л-63 методом штампування та вкрито шаром гальвонічної позолоти.

У центрі медальйону, на зеленому фоні, в обрамленні двох колосків пшениці розташовано текст «ПОЧЕСНА ГРАМОТА», виготовлений методом штампування, висота літер 2,8 мм, по колу розташовано напис «ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА РАДА», виготовлений методом штампування, висота літер 2,4 мм. Всі деталі між собою кріпляться за допомогою штифта.

Медаль за допомогою кільця кріпиться до колодки, яка має розмір
36,5х29 мм, товщиною 1,8 мм. Колодка виготовлена з латуні Л-63 методом штампування та вкрита шаром позолоти. У верхній частині колодки розташовано жовтий козацький хрест, виготовлений методом штампування на синьому фоні. У нижній частині колодки розташовані елементи позолоченого лаврового вінку, виготовленого методом штампування. На зворотному боці колодки розміщено булавку розміром 19 мм з місцем для пайки та заглушкою.

Нагрудний знак укомплектований оксамитовим футляром з вертикальним відкриттям на шарнірі, розміром 71х94х32 мм. Колір
футляру – темно-синій. Всередині футляра нижня частина тверда, вислана оксамитом темно-синього кольору. Тканинний шлейф між двома створками футляру з цупкої, атласної тканини. Верхня частина футляру зсередини вислана цупкою, атласною тканиною білого кольору.

https://oblrada-pl.gov.ua/index.php?opt ... &Itemid=59

Re: Відзнаки Полтавської обласної ради

ПовідомленняДодано: 01 лютого 2021, 21:06
ABG
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення пленарного засідання двадцятої сесії обласної ради сьомого скликання
12 липня 2018 № 769

ОПИС
Грамоти обласної ради


Грамота обласної ради складається з папки і вкладки.

Папка має форму прямокутника розміром 319х440 мм, складеного в один згин по лінії довгої сторони. На лицьовому боці обкладинки вгорі міститься тиснене фарбою золотистого кольору зображення Герба Полтавської області, в центрі – слова «Полтавська обласна рада Грамота».

Папка виготовляється з твердого картону, її зовнішній бік обтягнутий баладеком зеленого кольору. Всередині папки у місці її згину закріплено синьо-жовту стрічку кольорів Державного Прапора України (співвідношення синього кольору до жовтого – 1:1) для вкладки.

Вкладка має форму прямокутника розміром 300х419 мм, складеного в один згин по лінії довгої сторони.

Ліва внутрішня частина вкладки являє собою площину білого кольору.

У верхній площині лівої внутрішньої частини вкладки розташований Герб Полтавської області, у нижній – написи фарбою світло-коричневого кольору: «В Україні визнається і гарантується місцеве самоврядування»; «стаття 7 Конституція України».

Права внутрішня частина вкладки являє собою площину білого кольору із зображенням малого Державного Герба України всередині вкладки.

Угорі розташовуються написи фарбою світло-коричневого кольору:

«Полтавська обласна рада»; «ГРАМОТА».

Грамота скріплюється підписом голови обласної ради та гербовою печаткою обласної ради.



ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення пленарного засідання двадцятої сесії обласної ради сьомого скликання
12 липня 2018 № 769

ОПИС
Подяки обласної ради


Подяка обласної ради складається з вкладки, яка має форму прямокутника розміром 297х210 мм.

Вкладка являє собою площину білого кольору, обрамлену зверху та знизу світло-блакитним, жовтим та синім кольорами відповідно.

У верхній площині вкладки розташоване зображення Герба Полтавської області. Під ним розташований напис фарбою світло-блакитного кольору:

«Полтавська обласна рада» та напис фарбою золотистого кольору: «ПОДЯКА».

Re: Відзнаки Полтавської обласної ради

ПовідомленняДодано: 01 лютого 2021, 21:07
ABG
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення пленарного засідання двадцятої сесії обласної ради сьомого скликання
12 липня 2018 № 769

ПОЛОЖЕННЯ
про почесну відзнаку – Нагрудний знак Полтавської обласної ради «За вірність народу України»


1. Почесною відзнакою – Нагрудним знаком Полтавської обласної ради «За вірність народу України» нагороджуються військовослужбовці та працівники Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, військовослужбовці військових прокуратур, особи рядового та начальницького складу підрозділів оперативного забезпечення зон проведення антитерористичної операції ДФС, поліцейські, особи рядового, начальницького складу, військовослужбовці, працівники МВС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, ДСНС, Державної кримінально-виконавчої служби, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, як правило, громадяни України проживаючі на території Полтавської області, які проявили героїзм, мужність і відвагу, високий патріотизм, ініціативність при виконанні військового (службового), громадянського обов’язку, досягли високих показників у бойовій і професійній підготовці.

2. Нагрудний знак Полтавської обласної ради «За вірність народу України» має два ступені:

Нагрудний знак Полтавської обласної ради «За вірність народу України» І ступеня;

Нагрудний знак Полтавської обласної ради «За вірність народу України» ІІ ступеня.

Вищим ступенем Нагрудного знаку є І ступінь.

3. Нагрудним знаком Полтавської обласної ради «За вірність народу України» І ступеня нагороджуються військовослужбовці та працівники Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, військовослужбовці військових прокуратур, особи рядового та начальницького складу підрозділів оперативного забезпечення зон проведення антитерористичної операції ДФС, поліцейські, особи рядового, начальницького складу, військовослужбовці, працівники МВС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, ДСНС, Державної кримінально-виконавчої служби, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, та інші громадяни які проявили героїзм, мужність і відвагу, високий патріотизм, ініціативність при виконанні військового (службового), громадянського обов’язку, досягли високих показників у бойовій і професійній підготовці виключно за особисту мужність і відвагу, героїзм, сміливі і самовіддані дії, виявлені в бойових операціях, самовіддані дії в стані ризику для життя або в разі отримання поранення.

Нагородження відзнакою може бути здійснено посмертно.

4. Нагрудним знаком Полтавської обласної ради «За вірність народу України» ІІ ступеня нагороджуються військовослужбовці та працівники Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, військовослужбовці військових прокуратур, особи рядового та начальницького складу підрозділів оперативного забезпечення зон проведення антитерористичної операції ДФС, поліцейські, особи рядового, начальницького складу, військовослужбовці, працівники МВС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, ДСНС, Державної кримінально-виконавчої служби, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, та інші громадяни які проявили героїзм, мужність і відвагу, високий патріотизм, ініціативність при виконанні військового (службового), громадянського обов’язку, досягли високих показників у бойовій і професійній підготовці за досягнення високих показників у службі та бойовій підготовці, виявлені при виконанні службового, військового, громадянського обов’язку.

5. Нагороди встановлюються рішенням обласної ради, у відповідності до геральдичних стандартів, мають особливий статус та не потребують державної реєстрації.

6. Нагородження Нагрудним знаком «За вірність народу України» здійснюється за розпорядженням голови обласної ради.

7. Представлення до нагородження Нагрудним знаком «За вірність народу України» проводиться за обґрунтованим поданням до голови обласної ради депутатами обласної ради, керівництвом військових частин Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, установ та організацій, органів місцевого самоврядування, громадських організацій Полтавської області.

8. За дорученням голови обласної ради подання, пов’язане з представленням до нагород та заохочень,попередньо розглядається на засіданні постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

9. Подання на ім’я голови обласної ради повинне містити коротку характеристику конкретних заслуг особи, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження.

10. Головним і визначальним критерієм при цьому мають бути наявність достатніх показників, заслуг, високих здобутків у бойовій, службовій, професійній та громадській діяльності.

11. Вручення Нагрудного знаку «За вірність народу України» проводиться головою обласної ради, обласної державної адміністрації, їх заступниками, депутатами обласної ради, в обстановці урочистості і широкої гласності.

12. Повторне нагородження Нагрудним знаком «За вірність народу України» одного й того ж ступеню не проводиться.

13. Нагородженому Нагрудним знаком «За вірність народу України» вручаються Нагрудний знак і посвідчення до нього.

14. Нагрудний знак «За вірність народу України» носять на лівому боці грудей після державних нагород та відомчих заохочувальних відзнак України.

15. Інформація про вручення нагороди вноситься в особову справу нагородженого, його трудову книжку із зазначенням дати і номера розпорядження голови обласної ради.

16. З метою забезпечення контролю за врученням Нагрудного знаку в обласній раді ведеться журнал обліку вручених відзнак і посвідчень. Посвідчення та Нагрудний знак має порядковий номер.

17. Інформація про нагородження Нагрудним знаком «За вірність народу України» висвітлюється на сайті Полтавської обласної ради та в засобах масової інформації в установленому порядку.

18. Нагрудний знак «За вірність народу України» та посвідчення до нього є відзнакою обласної ради.

Re: Відзнаки Полтавської обласної ради

ПовідомленняДодано: 01 лютого 2021, 21:09
ABG
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення пленарного засідання двадцятої сесії обласної ради сьомого скликання
12 липня 2018 № 769

ОПИС
Нагрудного знаку «За вірність народу України» I ступеня


Нагрудний знак I ступеня, виготовлений з латуні Л-63 методом штампування, вкритий шаром гальвонічної позолоти і має форму хреста. Загальний розмір хреста 40х40 мм. Хрест (латунь Л-63 з шаром позолоти) рельєфний, покладено на сині діагональні промені, за формою, по загальному контуру, наближену до квадрату, габаритні розміри – 32х32 мм. Промені василькового кольору, з золотавими краплями по центральним, діагональним променям з чотирьох сторін (виготовлено методом штампування). На лицьовому боці знаку, накладка в формі кола, діаметром 26,5 мм, у верхній половині якого зображено золотий лавровий вінок діаметром 23мм, по центру вгорі золота римська цифра «І», нижня половина кола прикрита золотавою стрічкою, діаметром 26,6 мм з написом «За вірність народу України», по колу. У центрі на фоні кола із василькової емалі розташований золотистий тризуб. Накладка виконана з латуні Л-63 методом штампування та вкрито шаром гальвонічної позолоти. Накладка кріпиться до хреста за допомогою штифта.

На зворотному боці розташовано номер нагороди.

Усі зображення і написи рельєфні, виготовлені методом штампування, кольорові зображення – з емалі.

За допомогою кільця з вушком нагрудний знак з’єднується з прямокутною колодкою, яку виготовлено із золотистого металу і обтягнуту стрічкою. Розмір колодки: висота – 23 мм, ширина – 30 мм. Стрічка, якою обтягнута колодка,цупказ двома горизонтальними смужками синього та жовтого кольорів по 7 мм кожна, розташованих відповідно у верхній та нижній частинах колодки.

На зворотньому боці колодки розміщено булавку розміром 19 мм з місцем для пайки та заглушкою. Кріплення методом «Бабочка»
(гвоздик-бабочка) не передбачається.

Нагрудний знак укомплектовано оксамитовим футляром з вертикальним відкриттям на шарнірі, розміром 71х94х32 мм. Всередині футляра нижня частина тверда, вислана оксамитом. Тканинний шлейф між двома створками футляру з цупкої, атласної тканини. Верхня частина футляру зсередини вислана цупкою, атласною тканиною білого кольору.

У комплекті зі знаком передбачається посвідчення.



ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення пленарного засідання двадцятої сесії обласної ради сьомого скликання
12 липня 2018 № 769

ОПИС
Нагрудного знаку «За вірність народу України» IІ ступеня


Нагрудний знак IІ ступеня, виготовлений з латуні Л-63 методом штампування, вкритий шаром гальванічного нікеля і має форму хреста. Загальний розмір хреста 40х40 мм. Хрест (латунь Л-63 з шаром срібла) рельєфний, покладено на сині діагональні промені, за формою, по загальному контуру, наближену до квадрату, габаритні розміри – 32х32 мм. Промені василькового кольору, зі срібними краплями по центральним, діагональним променям з чотирьох сторін (виготовлено методом штампування). На лицьовому боці знаку, накладка в формі кола, діаметром 26,5 мм, у верхній половині якого зображено срібний лавровий вінок діаметром 23мм, по центру вгорі золота римська цифра «ІІ», нижня половина кола прикрита срібною стрічкою, діаметром 26,6 мм з написом «За вірність народу України», по колу. У центрі на фоні кола із василькової емалі розташований срібний тризуб. Накладка виконана з латуні Л-63 методом штампування та вкрито шаром гальванічного нікеля. Накладка кріпиться до хреста за допомогою штифта.

На зворотному боці розташовано номер нагороди.

Усі зображення і написи рельєфні, виготовлені методом штампування, кольорові зображення – з емалі.

За допомогою кільця з вушком нагрудний знак з’єднується з прямокутною колодкою, яку виготовлено зі срібного металу і обтягнуту стрічкою. Розмір колодки: висота – 23 мм, ширина – 30 мм. Стрічка, якою обтягнута колодка,цупказ двома горизонтальними смужками синього та жовтого кольорів по 7мм. кожна, розташованих відповідно у верхній та нижній частинах колодки.

На зворотному боці колодки розміщено булавку розміром 19 мм з місцем для пайки та заглушкою. Кріплення методом «Бабочка» (гвоздик-бабочка) не передбачається.

Нагрудний знак укомплектовано оксамитовим футляром з вертикальним відкриттям на шарнірі, розміром 71х94х32 мм. Всередині футляра нижня частина тверда, вислана оксамитом. Тканинний шлейф між двома створками футляру з цупкої, атласної тканини. Верхня частина футляру зсередини вислана цупкою, атласною тканиною білого кольору.

У комплекті зі знаком передбачається посвідчення.

Re: Відзнаки Полтавської обласної ради

ПовідомленняДодано: 01 лютого 2021, 21:15
ABG
На Полтавщині затвердили нагороду "За вірність народу України"
18.06.2015
Нагрудний знак офіційно зареєстрували Депутати Полтавської обласної ради затвердили нагороду “За вірність народу України” - для учасників антитерористичної операції та волонтерів. Нагрудний знак “За вірність народу України” має два ступені. Нагрудний знак за особливі заслуги отримуватимуть військовослужбовці Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, особи рядового, начальницького складу, працівники Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, бійці добровольчих батальйонів, військовослужбовці інших утворених відповідно до законів України військових формувань. Також нагороджені будуть і волонтери за благодійну та громадську діяльність, спрямовану на захист державних інтересів України. Нагорода буде виготовлятися за рахунок коштів обласного бюджету.

https://www.telegraf.in.ua/yandex/2015/ ... 46079.html
ПТ1.jpg
ПТ1.jpg (18.41 Кб) Переглянуто 3850 разів
ПТ2.jpg
ПТ2.jpg (19.12 Кб) Переглянуто 3850 разів


Обласна рада має намір офіційно затвердити Козацький Хрест
27 Лютий 2017

Депутати Полтавської обласної ради ініціювали розробку нового дизайну почесної відзнаки облради – нагрудного знаку “За вірність народу України”. Відтепер, він має форму козацького хреста. Також змінили стрічку на колодці нагороди, на ній не буде вишиванки, залишили лише кольори державного прапору.

За дорученням постійної комісії Полтавської обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій, розробниками нового дизайну відзнаки стали депутат обласної ради Руслан Рогов та полтавська дизайнер-архітектор Ірина Особік.

За словами Рогова, за віковими традиціями, козацький хрест є символом Українського козацтва. Його зображували на печатках, прапорах та гербах козацьких полків, а нині він є емблемою Збройних сил України.

«До того ж, форма оновленої відзнаки Полтавської облради є символічною для Полтавщини, адже на прапорі нашої області, також зображений козацький хрест», – додав він.

Руслан Рогов зазначив, що відтепер відзнаки будуть номерними, тому у випадку втрати, її буде простіше відновити. Змінили і вигляд посвідчення на більш статусний.

Як і раніше відзнака матиме два ступені: І-го виготовлена у золотавому кольорі, ІІ-го – у срібному, повідомляють Новини Полтавщини.

Варто зазначити, що цю нагороду було започатковано Полтавською обласною радою у 2015 році з метою відзначення героїзму, мужності та відваги військовослужбовців і волонтерів у справі захисту територіальної цілісності України в зоні проведення антитерористичної операції.

http://kremen.today/2017/02/27/oblasna- ... kij-hrest/

av232.jpg
av232.jpg (26.65 Кб) Переглянуто 3850 разів