Сторінка 1 з 1

Відзнаки Чернівецької міської ради

ПовідомленняДодано: 13 квітня 2010, 22:54
ABG
Опис медалі «На славу Чернівців»
4 липня, 2009 10:48

ПОЛОЖЕННЯ
про почесну відзнаку Чернівецької міської ради – медаль «На славу Чернівців» та її ОПИС
Медаллю Чернівецької міської ради «На славу Чернівців» нагороджуються громадяни України та іноземних держав, які внесли найбільший внесок у підготовку та відзначення 600-ліття першої письмової згадки про Чернівці, своєю активною діяльністю сприяли та сприяють соціально-економічному розквіту міста, утвердженню його європейського статусу, колиски мистецтва, архітектури, літератури, музики, науки.
Нагородження відбувається за рішенням виконавчого комітету міської ради за поданнями міського оргкомітету з підготовки свята, громадської ради сприяння підготовці та проведенню ювілею, виконавчих органів міської ради, районних в місті рад, громадських організацій та осередків політичних партій, окремих підприємств, установ та організацій всіх форм власності.
Медаль носиться на лівій стороні грудей та розташовується після державних нагород України, СРСР.
Медаль виконана із срібла із позолотою, має форму кола діаметром 28 мм. Планка медалі білого кольору з червоними смужками, що відповідає кольорам прапора Чернівців. Внизу планки – букова віть. На аверсі зображено герб Чернівців та напис – «На славу Чернівців». На реверсі – офіційний логотип ювілею.
(http://chernivtsy.eu/portal/?p=854)

Re: Відзнаки Чернівецької міської ради

ПовідомленняДодано: 31 серпня 2010, 20:50
ABG
У Чернівців тепер є своя медаль:
http://www.city.cv.ua/Ukrainian/600_25.shtml