Відзнаки Одеської обласної ради та ОДА

Колари, нагрудні знаки та значки, запроваджені місцевими радами

Відзнаки Одеської обласної ради та ОДА

Повідомлення ABG » 20 квітня 2010, 22:14

Почесна відзнака Одеської обласної ради
Заснована обласною радою 4 травня 2007 р.

ОПИС Почесної відзнаки Одеської обласної ради
Знак Почесної відзнаки Одеської обласної ради (далі - знак) виготовляється з білого металу і має форму щита, у центрі якого розташований герб Одеської області. Навколо щита розміщений вінок колосся, обвитого виноградною лозою та доведений до верхньої горизонтальної лінії знаку, де змикається з малим Державним Гербом України. Край щита закруглений. Під нижньою частиною щита знаходиться надпис „Почесна відзнака”.
Знак виготовляється з срібла 925 проби, середньою вагою 7 - 8 грамів.
Розмір знаку: висота - 30 мм, ширина - 25 мм. Розміри щита з зображенням герба Одеської області: висота - 20 мм, ширина - 15 мм. Ширина вінка колосся, обвитого виноградною лозою - 3 мм. Розміри надпису „Почесна відзнака”: висота - 5 мм, ширина у верхній частині - 12 мм, у нижній частині - 10 мм. Зображення герба Одеської області та надпис „Почесна відзнака” - гладкі. Зображення малого Державного Герба України та вінка колосся, обвитого виноградною лозою - рельєфні.
Зображення герба Одеської області, який розміщено у центрі знаку, виготовляється технікою емалі з використанням червоного, синього та золотого кольорів. Малий Державний Герб України та вінок колосся, обвитий виноградною лозою, позолочені. Надпис „Почесна відзнака” виготовляється технікою емалі з використанням жовтого, блакитного та золотого кольорів.
Зворотній бік знаку з зазначенням порядкового номера – плоский, з застібкою для прикріплення до одягу.
(http://oblrada.odessa.gov.ua/Main.aspx? ... 964&id=462)
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8649
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Одеської обласної ради

Повідомлення ABG » 20 квітня 2010, 23:02

Про обласну відзнаку - звання «Почесний громадянин Одеської області»
рішення обласної ради від 11 вересня 2009 року № 907-V
(http://oblrada.odessa.gov.ua/Main.aspx? ... 791&id=462)


Рішення обласної ради від 30 жовтня 2009 року № 946 - V:

Опис та еталонний вигляд нагрудного знаку звання «Почесний громадянин Одеської області»
Нагрудний знак «Почесний громадянин Одеської області» виготовлений зі срібла 925 проби, покритого позолотою, та кольорових емалей. Розмір 100 х 80 мм.
Знак складається із золотистого обрамлення у вигляді зубців розміром 15 мм з насічкою, зображення герба Одеської області та напису «Почесний громадянин Одеської області», виконаних на кольорових емалях.
В центрі знаку розташований овал, виконаний кольоровими емалями, розміром 65 х 55 мм. По краю овалу на червоній емалі шириною 5 мм золотими буквами розміщено напис «Почесний громадянин Одеської області». В центрі овалу на синій емалі овальної форми розміром 57 х 42 мм розташоване зображення герба Одеської області.
Знак закріпляється на одязі за допомогою булавки.

Опис та еталонний вигляд малого нагрудного знаку (фрачний варіант) звання «Почесний громадянин Одеської області»
Малий нагрудний знак «Почесний громадянин Одеської області» (фрачний варіант) виготовлений зі срібла 925 проби, покритого позолотою, та кольорових емалей. Розмір 30 х 24 мм.
Знак складається із золотистого обрамлення у вигляді зубців розміром 4 мм з насічкою, зображення герба Одеської області та напису «Почесний громадянин Одеської області», виконаних на кольорових емалях.
В центрі знаку розташований овал розміром 20 х 15 мм, виконаний кольоровими емалями. По краю овалу на червоній емалі шириною 2 мм золотими буквами розміщено напис «Почесний громадянин Одеської області». В центрі овалу на синій емалі овальної форми розміром 17 х 13 мм розташоване зображення герба Одеської області.
Знак закріпляється на одязі за допомогою булавки.

(http://oblrada.odessa.gov.ua/Main.aspx? ... 643&id=462)
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8649
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Одеської обласної ради

Повідомлення Oskar » 21 травня 2011, 15:08

На http://ua.politics.comments.ua/2011/05/ ... lisya.html:

Одеські депутати не наважилися дати Агафангелу знак «масона Рішельє»
20.05.2011
Депутати Одеської обласної ради не підтримали рішення про присвоєння нагрудного знаку «Почесний громадянин Одеської області» імені Армана Еммануеля де Рішельє
Як передає кореспондент «Одеса. Коментарі», про це стало відомо під час сьогоднішньої сесії зборів.
У ході обговорення проекту рішення виникла дискусія - депутати не розуміли, з чим пов´язаний вибір саме цієї персони, а депутат від Народної партії Сергій Степаненко заявив, що такому знаку взагалі не потрібно ім´я.
«Я не розумію, навіщо нагрудному знаку давати ім´я, і не розумію, чому саме Рішельє. Адже коли він жив на території Одеси, Одеської області як такої ще не існувало. Крім того, я хотів би запитати у його Високопреосвященства (депутат від Партії регіонів, митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел, - ред.), який є Почесним громадянином області, чи стане він носити знак з ім´ям Рішельє, масона, між іншим», - заявив він.
Аватар користувача
Oskar
 
Повідомлення: 1152
З нами з: 21 грудня 2009, 15:54

Re: Відзнаки Одеської обласної ради

Повідомлення Oskar » 21 травня 2011, 15:09

На http://ua.life.comments.ua/2011/05/20/1 ... timut.html:

Почесним одеситам вручатимуть знак «масона Рішельє»
20.05.2011
Депутати Одеської обласної ради прийняли рішення про присвоєння нагрудним знакам «Почесний громадянин Одеської області» імені Армана Еммануеля де Рішельє
Як передає кореспондент «Одеса. Коментарі», таке рішення було прийнято під час сьогоднішньої сесії.
Представники фракції Партія регіонів в облраді звернулися до голови зборів Миколи Пундика із проханням повторно винести на голосування рішення про присвоєння нагрудним знакам «Почесний громадянин Одеської області» імені Армана Еммануеля де Рішельє. Заступник голови облради Микола Тиндюк заявив, що під час попереднього голосування, коли цей проект рішення був провалений , депутати не врахували, що присвоєння саме цього імені знакам - особиста ініціатива Миколи Пундика, а також того, що Рішельє був не тільки градоначальником Одеси, але і генерал-губернатором Новоросійського краю, до якого входили і землі Одеської області. При повторному голосуванні проект підтримали 84 депутати, і рішення було прийнято. Потім обранці затвердили нове художнє оформлення знаків.
Як повідомляли Коментарі, раніше депутат від Народної партії Сергій Степаненко заявив : «Я не розумію, навіщо нагрудному знаку давати ім´я, і не розумію, чому саме Рішельє. Адже коли він жив на території Одеси, Одеської області як такої ще не існувало. Крім того, я хотів би запитати у його Високопреосвященства (депутат від Партії регіонів, митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел, - ред.), який є Почесним громадянином області, чи буде він носити знак з ім´ям Рішельє, масона, між іншим».
Аватар користувача
Oskar
 
Повідомлення: 1152
З нами з: 21 грудня 2009, 15:54

Re: Відзнаки Одеської обласної ради та ОДА

Повідомлення ABG » 07 листопада 2011, 13:05

Одеський губернатор викинув чверть мільйона на пам’ятні золоті значки
29 червня 2011
Одеська облдержадміністрація за результатами тендеру 20 червня уклала угоду з ПП «Ізумруд-2» на придбання 170 ювелірних виробів на суму 238 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».
Ювелірна фірма повинна до серпня 2011 року виготовити нагрудні знаки Почесної відзнаки голови Одеської облдержадміністрації у велюровому (оксамитовому) футлярі синього або вишневого кольору вартістю 1,4 тис грн. за штуку.
Згідно з технічним завданням, знак виготовляється з жовтого золота 585 проби і має форму якоря, стилізованого під тризубець, у центрі якого розташовано «маяк» з камінцем (фіаніт). Під «маяком» зображені «морські хвилі». У верхній частині розміщена «чайка», яка виготовлена з золота та покрита родієм білим. Знак виготовляється вагою 3,5+0,3 грама. Розмір знака: висота – 30 мм, ширина – 15 мм. Всі зображення рельєфні. Зворотний бік знака плоский з застібкою для прикріплення до одягу.
Нагадаємо, раніше Одеська ОДА уклала угоду на проведення банкетів у будинку представництв облради вартістю 636 тис грн.
(http://nashigroshi.org/2011/06/29/odesk ... chky-foto/)
Приєднані файли
znak_zoloto[1].jpg
znak_zoloto[1].jpg (12.2 Кб) Переглянуто 7436 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8649
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів


Повернутись в Відзнаки органів місцевого самоврядування

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість