Відзнаки Івано-Франківської обласної ради

Колари, нагрудні знаки та значки, запроваджені місцевими радами

Відзнаки Івано-Франківської обласної ради

Повідомлення ABG » 20 квітня 2010, 22:30

Засновано нагрудну почесну відзнаку до 100-річчя від дня народження Степана Бандери
23 Грудня 2008
27 сесія Івано-Франківської обласної ради затвердила Положення “Про Почесну відзнаку “100-річчя від дня народження Головного провідника ОУН Степана Бандери”.
Нагрудною Почесною відзнакою “100-річчя від дня народження Головного провідника ОУН Степана Бандери” нагороджуватимуться учасники національно-визвольної боротьби українського народу, а також державні, політичні, громадські діячі, науковці, іноземні громадяни та активні учасники українського державотворення, які своєю працею утверджують та розбудовують незалежну Україну.
Подання про нагородження Почесною відзнакою здійснюються органами державної влади, місцевого самоврядування, оргкомітетом з підготовки та відзначення 100-річчя від дня народження Головного Провідника ОУН Степана Бандери, ветеранськими й громадськими організаціями області.
Рішення про нагородження Почесною відзнакою “100-річчя від дня народження Головного провідника ОУН Степана Бандери” приймається на сесії обласної ради.

Опис відзнаки:
Аверс відзнаки: перший рівень – хрест з мечами розміром 40 на 40 мм; латунь, гаряча емаль, гальванічна позолота. Хрест в основі – чорна емаль з темно-червоною облямівкою, діагонально перехрещені позолочені мечі, у центрі – коло з темно-червоного кольору з написом золотими літерами “1909-2009 Степан Бандера”. Реверс відзнаки гладка поверхня металу, позолочена, з викарбуваним текстом: ”100-річчя Головного провідника ОУН – Степана Бандери”, а також викарбувані номери відзнаки.
Другий рівень - портрет Степана Бандери в латуні.

(http://pravda.if.ua/news-5987.html)

СБ.jpg
СБ.jpg (21.94 Кб) Переглянуто 4389 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8629
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Івано-Франківської обласної ради

Повідомлення Mykola Chmyr » 23 серпня 2015, 01:46

Бійцям АТО з Франківщини вручили медалі «За заслуги перед Прикарпаттям»
П'ятниця, 21 Серпня 2015, 16:52
З нагоди Дня Незалежності України Олег Гончарук та Василь Скрипничук вручили нагороди прикарпатським військовослужбовцям. Урочистості відбулися у обласному музично-драматичному театрі імені Івана Франка.
Так, орден «за мужність» ІІІ ступеня отримав Тарас Кукуляк, а медалями «За заслуги перед Прикарпаттям» нагородили Анатолія Березюка Анатолія, Володимира Глизнера, Миколу Корнієнка, Тараса Кравченка, Романа Лушпу, Тараса Мокляка, Романа Монастирецького, Андрія Семчука, Олександра Слободяна, Ігоря Сокола, Ярослава Суширибу, Володимира Хороба.


ІФ.jpg
ІФ.jpg (37.28 Кб) Переглянуто 4389 разів
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 1856
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ

Re: Відзнаки Івано-Франківської обласної ради

Повідомлення ABG » 24 вересня 2015, 10:59

Івано-Франківська ОДА нагороджуватиме медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям»
07 липня, 2010
Івано-Франківська облдержадміністрація заснувала дві заохочувальні відзнаки – медаль «За заслуги перед Прикарпаттям» і Почесну грамоту облдержадміністрації для відзначення громадян і трудових колективів, які досягли високих професійних успіхів, вагомих результатів у різних сферах, сприяють розвиткові економіки краю, збереженню його культурних традицій, захисту соціальних прав громадян, повідомили у прес-службі облдержадміністрації з посиланням на розпорядження губернатора Михайла Вишиванюка.
Цими відзнаками нагороджуватимуть з нагоди державного та професійного свята, ювілею, пам’ятних та історичних подій.
Медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» та Почесною грамотою ОДА можуть бути нагороджені не лише громадяни України і мешканці краю, а також іноземці та особи без громадянства, які своєю професійною і громадською діяльністю зробили вагомий внесок у розвиток області.
Нагородження медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» може здійснюватись і посмертно.
(http://zik.ua/ua/news/2010/07/07/236095)

За_заслуги.jpg
За_заслуги.jpg (51.21 Кб) Переглянуто 4334 разів
За_заслуги_перед_Прикарпаттям.jpg
За_заслуги_перед_Прикарпаттям.jpg (62.29 Кб) Переглянуто 4334 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8629
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів


Повернутись в Відзнаки органів місцевого самоврядування

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron