Сторінка 1 з 1

Відзнаки Черкаської обласної ради

ПовідомленняДодано: 20 квітня 2010, 22:36
ABG
Обласна рада започаткувала відзнаку «Почесний громадянин Черкащини»

Обласна рада своїм рішенням від 28 березня 2008 року заснувала відзнаку «Почесний громадянин Черкащини». Це звання щорічно присвоюватиметься за вагомий особистий внесок у розвиток Черкаської області, її економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров’я, спорту, створення матеріальних та духовних цінностей, миротворчу, доброчинну діяльність, мужність і відвагу при врятуванні людей, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та стихійного лиха.
(http://www.oblrada.ck.ua/pochest-concurs/)

Re: Відзнаки Черкаської обласної ради

ПовідомленняДодано: 20 квітня 2010, 22:37
ABG
Додаток до рішення обласної ради від 06.06.2008 № 18-23/У

ОПИС НАГРУДНОГО ЗНАКА "ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН ЧЕРКАЩИНИ"
Нагрудний знак "Почесний громадянин Черкащини" складається з медальйону та колодки, які з'єднані кільцем.
Медальйон являє собою срібний хрест, кінці якого тризубоподібні. Від кінців зубців у напрямку середини хреста відходять проміні, що утворюють на його поверхні грані. Горизонтальна перекладина хреста обтяжена написом золотими буквами "ГРОМАДЯНИН". Хрест обвитий темно-червоною стрічкою з золотим кантом, яка проходить під низом його горизонтальних перекладин і зверху – вертикальних. У верхній частині стрічка має напис золотими буквами "ПОЧЕСНИЙ", у нижній – "ЧЕРКАЩИНИ". Під хрестом між його кожною перекладиною два срібних листка калини, між якими срібний кетяг калини. Діаметр медальйону 35 міліметрів.
Колодка являє собою п'ятикутник з витягнутим донизу кутом. На колодці три рівнодільні вертикальні смуги: темно-червона, срібна і темно-червона. Ширина колодки 30 міліметрів, ширина кожної смуги 10 міліметрів. Загальна висота колодки 28 міліметрів, в тому числі висота прямокутної частини 8 міліметрів.