Відзнаки Київської міської ради

Колари, нагрудні знаки та значки, запроваджені місцевими радами

Відзнаки Київської міської ради

Повідомлення ABG » 02 вересня 2010, 09:28

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія XXIII скликання

РІШЕННЯ від 1 червня 2000 року N 141/862
Про встановлення звання "Почесний громадянин міста Києва" та заохочувальних відзнак Київського міського голови

Відповідно до статті 22 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та статті 3 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", з метою заохочення і стимулювання працівників підприємств, установ та організацій міста Києва, громадян України, іноземних громадян за визначні заслуги у розвитку економіки та соціальної сфери міста Києва, збагачення національної інтелектуальної і культурної спадщини, плідну громадську діяльність:
1. Встановити звання "Почесний громадянин міста Києва".
2. Затвердити Положення про звання "Почесний громадянин міста Києва" і його опис (додатки 1, 2).
3. Встановити нагрудний знак "Знак Пошани".
4. Затвердити Положення про нагрудний знак "Знак Пошани" і його опис (додатки 3, 4).
5. Встановити Почесну грамоту Київського міського голови.
6. Затвердити Положення про Почесну грамоту Київського міського голови і опис нагрудного знака до неї (додатки 5, 6).
Міський голова О. Омельченко


ОПИС нагрудного знака "Почесний громадянин міста Києва"
Нагрудний знак "Почесний громадянин міста Києва" виготовляється з позолоченого срібла і має форму чотирикутньої зірки з пучками розбіжних променів, стилізованих під лист каштана. Розмір зірки між протилежними кінцями променів 60 мм. Посередині зірки розміщено герб Києва.
Герб оточує біла стрічка з написом малиновими буквами "Почесний громадянин". Усі зображення і напис на знаці рельєфні.
Зворотний бік знака плоский з вигравіруваним номером та прізвищем, ім'ям, по батькові почесного громадянина міста Києва.
Нагрудний знак за допомогою кільця та вушка з'єднується з шовковою муаровою стрічкою шириною 30 мм. На стрічці - поздовжні смужки - широкі синя і біла по 13,5 мм посередині, вузькі - жовта і малинова по краях шириною 1,5 мм кожна.
Мініатюра нагрудного знака діаметром 30 мм прикріплюється до одягу за допомогою горизонтальної шпильки, закріпленої на зворотньому боці мініатюри. Носиться на правому боці грудей.


ОПИС нагрудного знака "Знак Пошани"
Нагрудний знак "Знак Пошани" являє собою хрест білої емалі з рельєфними зображеннями золотого каштанового листя на діагоналях та центральним круглим медальйоном синьої емалі з рельєфним золотим зображенням Архістратига Михайла. Пружки рельєфні з жовтого металу. За допомогою кільця хрест з'єднано вгорі з колодкою-бантом.
Колодка являє собою вертикальне плоске кільце з рельєфним зображенням золотого каштанового листа. Через плоске кільце колодки пропущено подвійний бант з муарової стрічки.
Колір стрічки білий, з широкою горизонтальною смужкою синього кольору у центрі з подвійним жовтим кантом.
На зворотньому боці хреста по колу рельєфний напис "Знак Пошани", у центрі номер нагороди. На зворотньому боці колодки застібка для кріплення знака до одягу.
Розміри знака: висота 70 мм, ширина - 45 мм. Ширина стрічки 22 мм.
Мініатюра знака являє собою емалевий синій круглий медальйон діаметром 20 мм із зображенням хреста нагрудного знака "Знак Пошани".

(http://kmr.ligazakon.ua/SITE2/l_docki2. ... enDocument)
Приєднані файли
Знак_пошани.jpg
Знак_пошани.jpg (31.48 Кб) Переглянуто 16532 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8655
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Київської міської ради

Повідомлення ABG » 02 вересня 2010, 09:30

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ
від 27 травня 2004 року N 260/1470

Про затвердження Положення та опису про пам'ятний нагрудний знак "60 років визволення м. Києва від фашистських загарбників"
Відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 25.09.2003 N 15/889 "Про встановлення пам'ятного нагрудного знака "60 років визволення м. Києва від фашистських загарбників", враховуючи подання Управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 23.02.2004 N 073-694, Київська міська рада вирішила:
1. Затвердити Положення про пам'ятний нагрудний знак "60 років визволення м. Києва від фашистських загарбників" згідно з додатком 1 та опис пам'ятного нагрудного знака "60 років визволення м. Києва від фашистських загарбників" згідно з додатком 2.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови - секретаря Київради Ялового В. Б., постійну комісію Київради з питань гуманітарної політики.
Київський міський голова О. Омельченко


ОПИС пам'ятного нагрудного знака "60 років визволення м. Києва від фашистських загарбників"
Пам'ятний нагрудний знак "60 років визволення м. Києва від фашистських загарбників" виготовляється з нейзильберу і має форму круга. Діаметр круга 39 міліметрів. У центральній частині круга - рельєфне зображення скульптури "Батьківщини-Матері". Над зображенням скульптури - карбована п'ятикутна зірка, покрита емаллю рубінового кольору. В нижній частині пам'ятного нагрудного знака, обабіч зображення скульптури, - карбовані цифри "1943" "2003", покриті емаллю рубінового кольору.
На зворотному боці пам'ятного нагрудного знака - рельєфний втоплений напис, розміщений по колу: "60 років визволення Києва від фашистських загарбників" з п'ятикутною зіркою перед цифрою 60. У центральній частині - карбований напис: "МІСТО-ГЕРОЙ КИЇВ 60".
До верхньої частини пам'ятного нагрудного знака прикріплене кільце з вушком, яке сполучається з м'якою колодкою металевим трикутником. Розмір колодки: довжина - 63 міліметри, ширина - 28 міліметрів. Стрічка знака шовкова муарова малинового кольору з повздовжніми білою, синьою та жовтою смужками. Біла смужка, завширшки 3 міліметри, віднесена на 7 міліметрів від лівого краю, поряд синя смужка, завширшки 3 міліметри, за нею - жовта смужка, завширшки 1,5 міліметра. У верхній частині колодки - металевий герб міста Києва, орнаментований лавровим листям.
Пам'ятний нагрудний знак "60 років визволення Києва від фашистських загарбників" кріпиться до одягу двома застібками типу "батерфляй", розміщеними на зворотному боці верхньої частини колодки.

(http://kmr.ligazakon.ua/SITE2/l_docki2. ... enDocument)
Приєднані файли
60_років.jpg
60_років.jpg (20.84 Кб) Переглянуто 16532 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8655
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Київської міської ради

Повідомлення ABG » 03 червня 2013, 11:50

Рішення Київської міської ради № 202/7539 від 15 березня 2012 року

Про заснування пам’ятної медалі з нагоди 1530-річчя Києва

З метою вшанування 1530-річчя від дня заснування міста-героя Києва та відповідно до статті 22 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” Київська міська рада
ВИРІШИЛА:

1. Заснувати пам’ятну медаль “На відзначення 1530-річчя Києва”.
2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):
2.1. Розробити та до 23.03.12 подати на затвердження до Київської міської ради Порядок вручення пам’ятної медалі “На відзначення 1530-річчя Києва”.
2.2. Розробити протягом березня 2012 року дизайнерський проект пам’ятної медалі “На відзначення 1530-річчя Києва”.
2.3. Профінансувати виготовлення та закупівлю 1530 пам’ятних медалей та футлярів до них за рахунок асигнувань, передбачених у бюджеті міста Києва на 2012 рік Управлінню справами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на нагородження визначних людей.
2.4. Забезпечити вручення пам’ятної медалі відповідно до Порядку вручення пам’ятної медалі “На відзначення 1530-річчя Києва”.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв’язків та інформаційної політики.

Київський міський голова Л. Черновецький

(http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4263/d ... 30074.html)
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8655
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Київської міської ради

Повідомлення ABG » 03 червня 2013, 11:52

Рішення Київської міської ради № 483/7820 від 26 квітня 2012 року

Про затвердження порядку вручення пам'ятної медалі "На відзначення 1530-річчя Києва"

Відповідно до рішення Київської міської ради від 15.03.12 № 202/7539 "Про заснування пам'ятної медалі з нагоди 1530-річчя Києва" Київська міська рада
ВИРІШИЛА:

1. Затвердити порядок вручення пам'ятної медалі "На відзначення 1530-річчя Києва", що додається.
2. Це рішення набуває чинності з моменту його офіційного оприлюднення.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язків та інформаційної політики.

Київський міський голова Л. ЧерновецькийДодаток до рішення Київської міської ради від 26 квітня 2012 року № 483/7820

Порядок вручення пам'ятної медалі "На відзначення І530-річчя Києва"

1. Цей порядок визначає процедуру внесення до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) клопотаня про відзначення пам'ятною медаллю "На відзначення 1530-річчя Києва" та вручення її.
2. Пам'ятна медаль "На відзначення 1530-річчя Києва" (далі — пам'ятна медаль) установлена для відзначення громадян України та іноземців з нагоди 1530-річчя столиці України — міста Києва.
Громадяни України відзначаються за значний особистий внесок у розвиток економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров'я фізичної культури та спорту, бізнесу, заслуги у благодійній, гуманістичній громадській діяльності, зміцнення міжнародного авторитету столиці України — міста Києва.
Іноземці відзначаються пам'ятною медаллю за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста Києва, збагачення національної культурної та духовної спадщини, за благодійну, гуманістичну та громадську діяльність.
3. Клопотання про відзначення пам'ятною медаллю (далі — клопотання разом з характеристикою особи, яку представляють до відзначення, подаються підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
До відзначення представляються працівники з високим рівнем виконання посадових обов'язків, ділових та професійних якостей. У характеристиці зазначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання. Характеристика підписується керівником суб'єкта внесення клопотання, підпис якого скріплюється печаткою зазначеного суб'єкта.
Пам'ятною медаллю відзначаються працівники підприємств, установ та організацій, які мають загальний трудовий стаж не менше 10 років.
Особи, які мають не зняті дисциплінарні стягнення, чи протягом року до яких застосовувалися адміністративні стягнення, або які притягалися до кримінальної відповідальності, представленню до відзначення пам'ятною медаллю не підлягають.
4. Пам'ятна медаль вручається в урочистій обстановці Київським міським головою, заступником міського голови — секретарем Київської міської ради, головою Київської міської державної адміністрації або за його дорученням одним із заступників голови Київської міської державної адміністрації.
5. Особам, які відзначені пам'ятною медаллю, вручається медаль та посвідчення до неї.
6. Про вручення пам'ятної медалі складається акт, що передається до управління справами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації").
7. Утрачена медаль або посвідчення до неї повторно не видаються.

Заступник міського голови — секретар Київради Г. Герега

(http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4025/d ... 58606.html)
Приєднані файли
512174_200.jpg
512174_200.jpg (38.69 Кб) Переглянуто 16540 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8655
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Київської міської ради

Повідомлення ABG » 03 червня 2013, 11:59

До Дня Києва випустять пам'ятну медаль «1530-річчя Києва»
18 травня, 2012
Столична влада планує випустити до Дня Києва пам'ятну медаль "1530-річчя Києва".
Про це в п'ятницю на засіданні колегії Київської міської держадміністрації поінформував заступник голови КМДА Олександр Пузанов, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.
"До дня міста буде випущено 1530 пам'ятних медалей" 1530-річчя Києва "", - сказав Пузанов.
За його словами, медаль отримають кияни, які зробили значний внесок у розвиток столиці і мають робочий стаж в місті не менше 10 років.
Варто зазначити, що медаль виконана зі срібла.
Пузанов також розповів, що до Дня Києва державні нагороди України отримають більше 50 киян. Крім того, "трьом жителям столиці буде присвоєно звання" Почесний громадянин Києва "", - розповів чиновник.
(http://www.day.kiev.ua/uk/news/111112-d ... hya-kiieva)
Приєднані файли
1530.jpg
1530.jpg (10.04 Кб) Переглянуто 16532 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8655
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Відзнаки Київської міської ради

Повідомлення TheDarkMax2 » 11 вересня 2014, 23:38

Знак пошани Подільського району міста Києва.
Зображення
Чесно кажучи, я шокований! Район міста має власну нагороду. Це нормально?
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1107
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Відзнаки Київської міської ради

Повідомлення Mykola Chmyr » 12 вересня 2014, 09:53

А чому ні? Київський район за кількістю мешканців може дорівнювати деяким обласним центрам.
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 1857
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ

Re: Відзнаки Київської міської ради

Повідомлення TheDarkMax2 » 12 вересня 2014, 10:40

Якось не сприймаю я міський район як якийсь суб'єкт. В Харкові просто, наприклад, міські райони навіть рад власних не мають. :(
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1107
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Відзнаки Київської міської ради

Повідомлення Mykola Chmyr » 12 вересня 2014, 13:38

Так, але в Києві районні ради були.
За Януковича їх скасували. Зараз лунають голоси, щоб відновити.
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 1857
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ

Re: Відзнаки Київської міської ради

Повідомлення TheDarkMax2 » 12 вересня 2014, 13:58

У нас теж колись були, але то дуже давно було.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1107
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків

Re: Відзнаки Київської міської ради

Повідомлення Mykola Chmyr » 12 вересня 2014, 15:14

Тим паче.
Зрештою, дозволено все, що не заборонено.
По-хорошому, такі питання мають законодавчо регулюватися.
Аватар користувача
Mykola Chmyr
Moderator
 
Повідомлення: 1857
З нами з: 19 грудня 2009, 18:12
Звідки: Київ


Повернутись в Відзнаки органів місцевого самоврядування

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron