Лого Маріуполя

Емблеми меморіальних, ювілейних і інших заходів, лого міст і територій

Лого Маріуполя

Повідомлення ABG » 18 вересня 2016, 11:16

Маріуполь отримає новий логотип міста
17.05.2016
У Маріуполі Донецької області оголосили конкурс на розробку логотипу цього приморського міста.
"Фонд розвитку Маріуполя за підтримки Маріупольської міськради оголошує конкурс на розробку логотипу міста. Конкурс покликаний сприяти пошуку оригінального символу і стилю для подальшого використання як неофіційної символіки міста", - сказано у повідомленні.
У міськраді підкреслили: аби Маріуполь став конкурентоздатнішим, привабливішим для туристів та інвесторів, необхідно створити сучасний бренд - «сильного, розумного міста, такого, що надихає, в якому хочеться жити, працювати і творити».
Взяти участь у конкурсі можуть усі бажаючі. Призовий фонд складає 35 000 гривень.
Підведення проміжних підсумків конкурсу відбудеться 8 липня. Кращі роботи винесуть на обговорення громадськості.
Імена переможців конкурсу стануть відомі 15 липня, повідомили у міськраді.
http://www.ukrinform.ua/rubric-doneccin ... mista.html

201.jpg
201.jpg (8.74 Кб) Переглянуто 1613 разів
2_71.jpg
2_71.jpg (7.48 Кб) Переглянуто 1613 разів
3_11.jpg
3_11.jpg (10.53 Кб) Переглянуто 1613 разів

http://donbass.comments.ua/news/123313- ... ibrat.html
http://vchasnoua.com/donbass/41287-zhit ... ego-goroda
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 7792
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Лого Маріуполя

Повідомлення ABG » 18 вересня 2016, 11:19

Мариуполь выбрал логотип города
16.09.2016
Как уже рассказывал «ПР», в Мариуполе с размахом отметили День города. И на главном шоу на Театральной площади во время праздничного концерта были подведены итого конкурса на логотип нашего города.
Новый логотип презентовал городской голова Вадим Бойченко и вручил призы победителям. Диплом лауреата за третье место и сертификат на пять тысяч гривен был вручен Юлии Назаренко, переехавшей жить из Донецка в Бахмут и много раз бывавшей в Мариуполе.
Второе место занял логотип дизайнеров компании «Вай нот групп», сертификат на десять тысяч гривен был вручен арт-директору компании Ольге Сокун.
Победителем конкурса стал Сергей Родионов. Так как Сергей в этот день не был в Мариуполе, то сертификат на двадцать тысяч гривен был вручен участнице из его команды Юлии Сосновской.
По решению организаторов конкурса, специальном дипломом были награждены воспитанники школы искусств Мариуполя, которые под руководством Любови Макаренко приняли активное участие в конкурсе на разработку логотипа города.
«Я верю в каждого из вас, - говорил в завершение торжественной церемонии награждения Вадим Бойченко. – Верю в наш славный город Мариуполь».
http://pr.ua/news.php?new=44057

n2.jpg
n2.jpg (5.75 Кб) Переглянуто 1613 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 7792
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Лого Маріуполя

Повідомлення ABG » 18 вересня 2016, 11:21

“Вартий твоєї уваги” Маріуполь отримав новий бренд
12/09/2016
Під час святкування Дня Маріуполя міський голова оголосив результати конкурсу на найкращий бренд для Маріуполя.
Переможцем став Сергій Родіонов із проектом “Маріуполь. Вартий твоєї уваги”, інформує “Приазов TV”.
“Маріуполь. Вартий твоєї уваги” – це не тільки логотип, а повноцінний бренд.
На офіційному сайті проекту ця ідея описана так:
“Бренд підкреслює сильні сторони міста та протидіє слабким. Також він окреслює та візуалізує напрямок розвитку міста в очах мешканців, відвідувачів, інвесторів і студентів.
Сильні сторони Маріуполя: Азовське море, промисловий та економічний потенціал, історія, мультикультурність, розвинена інфраструктура, активна молодь, громадські ініціативи.
Слабкі сторони Маріуполя: близькість військового конфлікту, ускладнене транспортне сполучення, екологія, чутки, що залякують.
Бренд Маріуполя привертає увагу до принад міста і руйнує хибні стереотипи. Він яскравий і оптимістичний. Маріуполь вартий уваги. Вартий уваги та піклування маріупольців, тому що це – їхній дім, який саме вони роблять красивішим і комфортнішим. Вартий уваги мандрівників, тому що на них чекають мальовничі морські краєвиди й унікальні індустріальні пейзажі, мультикультурність і гостинність мешканців. Вартий уваги інвесторів і політиків, тому що саме тут будується нова Україна та її громадянська лінія оборони.
На жаль, брендинг не зможе вирішити інфраструктурні та економічні проблеми, але він допоможе подолати стереотипи та зробити Маріуполь привабливішим”.
Окрім безпосередньо логотипу, бренд пропонує стилізований під грецький шрифт, легку для сприйняття візуальну мову піктограм, просту систему навігації містом, універсальну схему слоганів з використанням хештегу #ТутВарто та єдиний стиль для міських оголошень.
Проект бренду “Маріуполь. Вартий твоєї уваги” знайшов велику підтримку серед маріупольців у соціальних мережах, зазначає “Приазов TV”.
Ідея лого описана так: “Маріуполь вже має виразний, місткий та добре впізнаваний знак – це якір із потоку розпаленої сталі, що ллється із металургійного ковша. Він зображений на офіційному гербі міста, автором якого є Юхим Харабет, відомий український дизайнер-медальєр, маріуполець, грек за походженням.
У цьому знаку відображена суть міста – з одного боку промислового, а з іншого – морського. Якір – це символ місця та відданості до нього, позначення Маріуполя на мапі як портового міста.
Водночас відомий київський дизайнер Богдан Гдаль жартома коментує лого Маріуполя так: “…А ще це нагадує трубу водостоку каналізації в море… Або переливання з однієї труби в іншу напівтрубу відкритого типу”.
Відкритим залишається питання, коли міська навігація буде приведена в порядок з урахуванням новоприйнятого бренду та змін у топоніміці відповідно до закону про декомунізацію.
Розробник бренду міста Сергій Родіонов – уродженець Маріуполя, який уже тривалий час живе за кордоном і реалізовує проекти по всьому світу. У 2010 році він уже розробляв проект бренду Маріуполя, який називався “Свіже місто”, проте тоді брендування міста не стояло на порядку денному.
http://novynarnia.com/2016/09/12/vartyj ... vyj-brend/

мар.jpg
мар.jpg (7.85 Кб) Переглянуто 1613 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 7792
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів


Повернутись в Емблематика різних заходів, лого міст і територій

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість