Лого Хмельниччини

Емблеми меморіальних, ювілейних і інших заходів, лого міст і територій

Лого Хмельниччини

Повідомлення ABG » 08 травня 2018, 11:52

Бренд Хмельниччини обиратимуть он-лайн голосуванням
Опубліковано: 11.08.2016
Сьогодні в обласній державній адміністрації представили чотири варіанти брендування та логотипу Хмельницької області. Долучитись до остаточного вибору зможуть всі охочі: впродовж тижня на сайті ОДА обіцяють розмістити он-лайн голосування. Над розробкою проекту безкоштовно працювало київське PR-бюро маркетингових технологій.
Перед тим як взятись до розробки бренду, було проведено соціологічне дослідження серед мешканців області. Як зазначив директор бюро маркетингових технологій Назар Алі, під час дослідження вони намагались зрозуміти, чим область може відрізнятись від інших регіонів України.
Через брендування хочуть спростувати стереотип про єдину атракцію області – ринок Хмельницького та показати, що насправді в області є великий потенціал. Брендинг окремого регіону – це можливість його продати, залучити не тільки внутрішній туризм, а й зовнішній.
“Ми розуміємо, що хтось казатиме про погані дороги, відсутність інфраструктури і навіть можливості доїхати до того чи іншого місця, однак треба з чогось починати. Всі регіони, які зараз туристично цікаві починали із представлення себе, а потім вже підтягувались кошти: в тому числі і від туристів”, – наголосила представниця PR-бюро Ніна Алі.
Наразі представили чотири варіанти візуалізації бренду області, кожен з яких передбачає інший логотип.

01.jpg
01.jpg (32.57 Кб) Переглянуто 725 разів

Перший варіант – перехрестя стихій та історій. У цьому варіанті представлені сонце – як образ сонячної природи, зелень – уособлення великого зеленого фонду області та вода. Цей знак виглядає сучасно і може використовуватись по-різному: у сувенірній продукції, на дороговказах, будь-якій продукції.

02.jpg
02.jpg (32.35 Кб) Переглянуто 725 разів

Другий варіант – більш самобутній та автентичний. У ньому використано вишиванковий орнамент, характерній Поділлю. У цьому логотипі намагались зобразити сучасне перехрестя стихій та історій Хмельниччини.

03.jpg
03.jpg (38.46 Кб) Переглянуто 725 разів

Третій варіант – найбільш класичний. Він відображає перехрестя історії, природи та комплексно демонструє цікавинки Хмельниччини. Він більш гербовий, однак прямо показує, чим наш регіон відрізняється від інших. На гербі лаконічно зображені цікавинки Хмельниччини: замок, як уособлення замків, фортифікацій та старовинних маєтків; воду, як уособлення Дністра та інших річок та водоспадів, а також зелені пагорби – уособлення природи, зелені, краси печер. Знак простий і прямо пов’язаний із Хмельницькою областю.

04.jpg
04.jpg (31.2 Кб) Переглянуто 725 разів

Четвертий – найбільш трендовий і сучасний варіант. За словами Ніни Алі, такий динамічний логотип могло б мати будь-яке європейське місто. В ньому відображені дві основні букви регіону. Разом з тим, елементи, з яких побудована буква Х є двома серцями, що перехрещуються. Це символізує поєднання зелені природи, її багатств та краси із серцями людей, які тут живуть.
https://ngp-ua.info/2016/08/28582
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8432
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Лого Хмельниччини

Повідомлення ABG » 08 травня 2018, 11:59

Депутати Хмельницької облради "погодили" бренд області
Depo. 22 грудня 2017
Депутати Хмельницької облради "погодили" бренд області. Логотип області мають тепер офіційно запатентувати.
На сесії облради депутати "дозволили" облдержадміністрації використовувати новостворений бренд краю.
Обранці практично одноголосно вирішили, що така річ, як бренд області, цілком належить повноваженням виконавчим органам. Відтак, посадовці можуть почати процедуру патентування й використовувати його з метою формування позитивного іміджу, поширення інформації про Хмельницьку область, як привабливого регіону для життя, ведення бізнесу та інвестування, приваблення туристів до історично-культурних пам'яток області.
Рекомендували й органам місцевого самоврядування, райдержадміністраціям, поширювати логотип бренду Хмельницької області.
Нагадаємо, графічний знак, що став брендом - самобутній. Відображає культурно-історичну компоненту Хмельниччини. Будова графічної частини та її вигляд є відображенням стилістики та виконання узорів, якими прикрашали вишиванки саме на території області, і цим він додатково поєднаний з місцевістю. Легкі та цікаві кольори доповнюють цей узор, розповідаючи про багатогранність та різнобарвність Хмельниччини. Стиль будуєся на використанні кольорових елементів знаку, як тих, що створюють аутентичні патерни та їх поєднання.
Його маркетологи презентували ще рік тому.
https://khm.depo.ua/ukr/khm/deputati-hm ... 1222698136

ХмО.jpg
ХмО.jpg (19.58 Кб) Переглянуто 725 разів
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 8432
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів


Повернутись в Емблематика різних заходів, лого міст і територій

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість