Програма конференції* (Львів, вул. Винниченка, 24)П'ятниця, 8 жовтня 2021 р.
10.00-12.00Відкриття конференції
(інститут української археографії та джерелознавства)1. Микола ЧМИР (Київ):
Централізована розробка нарукавних емблем військових частин Збройних Сил України у 2016–2021 рр.: тенденції та проблеми
2. Максим ХОРОШУНОВ (Київ):
Затверджена символіка територіальної оборони ЗС України: спроба первинного аналізу
3. Михайло СЛОБОДЯНЮК (Львів):
Патріотично-пропагандиська нарукавна емблематика військовослужбовців Збройних Сил України у війні з російською агресією на Сході України
4. Орест КРУКОВСЬКИЙ (Львів):
До питання встановлення Ордена «За здобуття Львова» та Гуцульського Хреста УСС
5. Віталій МАНЗУРЕНКО (Львів):
Псевдогерой «Зимової війни» (1939–1940 рр.)
6. Микола ОМЕЛЬЧЕНКО (Слов'янськ):
Нова відзнака президента «Національна легенда України»
7. Микола БАНДРІВСЬКИЙ, Михайло БІЛИК (Львів):
Нові підвісні печатки з археологічних розкопок на Бережанщині із 2006 та 2012 рр.
8. Роман ГОЛІЙ (Львів):
Проблема достовірності сфрагістичного матеріалу на неофіційних документах (на прикладі Ювілейного альбому до тридцятиліття митрополичої праці А. Шептицького 1930 р.)
9. Андрій СОВА (Львів):
Печатки читальні «Просвіта» в Грушатичах (перша третина ХХ ст.)
12.00-12.25Перерва 12.25-14.50Пленарне засідання
(інститут української археографії та джерелознавства)10. Олександр ЦЕЛУЙКО (Львів):
(Не)написані підручники зі спеціальних (допоміжних) історичних дисциплін у Львові у радянський час
11. Ірина СКОЧИЛЯС (Львів):
Книга «Замойський провінційний собор руської Унійноії Церкви 1720 р. Кн. 1: Діяння та постанови» (Львів, 2021) як джерело до просопографії руського духовенства І-ї половини XVIII ст.
12. Ігор КРИВОШЕЯ, Ірина КРИВОШЕЯ (Умань):
Офіціалісти та посесори Уманських маєтків графів Потоцьких (кінець XVIII – перша третина ХІХ ст.)
13. Ігор СМУТОК (Дрогобич):
Ошляхетнення священицьких родів Галичини наприкінці XVIII – початку XIX ст.: масштаби і прецеденти
14. Іван СВАРНИК (Львів):
Родинний архів як джерело до генеалогічної реконструкції
15. Сергій ЛИСЕНКО (Боярка):
Генеалогічні фальшивки на прикладі родоводів окремих гілок Незабитовських
16. Ігор ЯНУШКЕВИЧ (Миколаїв):
Герб і прапор села Божиківці
17. Андрій ГРЕЧИЛО (Львів):
Символи нових районів Львівської області
15.00-15.20Організаційні збори УГТ та підбиття підсумків конференції
(інститут української археографії та джерелознавства)* У програму конференції можуть вноситись зміни, з огляду на відсутність окремих учасників.
Для учасників "он-лайн":Тема: the 31st Heraldic Conference
Час: 8 жовтня 2021 10:00 (Київ)
Подключитися до конференції Zoom можна буде з 10 год.:
https://us04web.zoom.us/j/78794207206?p ... B3ZW1pdz09Ідентифікатор конференції: 787 9420 7206
Код доступу: N3Ut6p