Програма конференції* (Львів, вул. Винниченка, 24)П'ятниця, 28 жовтня 2022р.
10.00-12.20Відкриття конференції
(інститут української археографії та джерелознавства)1. Олександр АЛФЬОРОВ (Київ):
Знак короля Міндовга: нова атрибуція за сфрагістичними джерелами
2. Ірина СКОЧИЛЯС (Львів):
Печатки галицького митрополита Михайла Левицького (1816-1858)
3. Андрій СОВА (Львів):
Печатки організації «Пласт» у Самборі (1920-і рр.)
4. Віталій МАНЗУРЕНКО (Львів):
Фінська пам'ятна медаль за Зимову війну 1939-1940 рр.
5. Микола БРИВКО (Київ):
Місця поховання жертв сталінських політичних репресій у пам’ятних знаках України (на прикладі Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили»)
6. Микола ЧМИР (Київ):
Почесні відзнаки - новий вид нагород України
7. Максим ЦАРЕНКО (Вінниця):
Відзначення українських офіцерів медичної служби державними нагородами: статистичний аналіз першого півріччя війни
8. Марина МІРЗАЄВА (Київ):
Символи та гасла українського визвольного руху 1940-х років на Закерзонні: вступ до дослідження
9. Максим ХОРОШУНОВ (Київ):
Розробка та затвердження нової символіки Військової служби правопорядку на етапі стандартизації символіки військових частин Збройних Сил України (2017-2019 рр.)
10. Михайло СЛОБОДЯНЮК (Львів):
Деякі напрямки удосконалення системи військової нарукавної емблематики Збройних Сил України
12.20-12.45Перерва 12.45-15.10Пленарне засідання
(інститут української археографії та джерелознавства)11. Олександр ЦЕЛУЙКО (Львів):
Виклади спеціальних (допоміжних) історичних дисциплін у вищих школах Львова у міжвоєнний період
12. Микола ОМЕЛЬЧЕНКО (Слов’янськ):
Періодичний журнал та рекламні презентаційні буклети Національного банку України
13. Іван СВАРНИК (Львів):
Орест Мацюк і Українське геральдичне товариство
14. Ігор КРИВОШЕЯ (Умань):
Матеріали до біографій ксьондзів Уманського костела (ХІХ - початок ХХ ст.)
15. Сергій ЛИСЕНКО (Боярка):
Економічна і політична декласація чиншової шляхти Біскупщини (Фастівщина) у ХІХ ст.: на прикладі родоводів Пшонок і Блищановичів
16. Ігор СМУТОК (Дрогобич):
Матеріали про підтвердження шляхетства митрополита Андрея Шептицького
17. Владислав БЕЗПАЛЬКО (Київ):
Місце гербів в ідентифікації шляхетських портретів з колекції Національного музею історії України
18. Роман ГОЛІЙ (Львів):
Питання інтерпретації давніх гербів у сучасних книжкових виданнях
19. Андрій ЛЕВИК (Львів):
Геральдичні знаки на палаці Балів у селі Тулиголови
20. Андрій ГРЕЧИЛО (Львів):
Символи селища Стрижавка (Вінницька область)
15.15-15.45Організаційні збори УГТ та підбиття підсумків конференції
(інститут української археографії та джерелознавства)* У програму конференції можуть вноситись зміни, з огляду на можливість виступів окремих учасників (передовсім он-лайн), а також через імовірні повітряні тривоги.
Для учасників "он-лайн":Тема: the 32nd Heraldic Conference
Час: 28 жовтня 2022 10:00 (Київ)
Підключитися до конференції Zoom можна буде з 10 год.:
https://us05web.zoom.us/j/88945075711?p ... Bvc1N2dz09Ідентифікатор конференції: 889 4507 5711
Код доступу: 7ZxTre