Всеукраїнська молодіжна ГО "Національний альянс"

Емблеми, лого та прапори громадських організацій

Всеукраїнська молодіжна ГО "Національний альянс"

Повідомлення Oskar » 21 червня 2010, 16:15

Всеукраїнська молодіжна громадська організація „Національний Альянс” створена 29 січня 2005 року, що об’єднала навколо себе активістів „Помаранчевої революції” та національно свідому молодь із багатьох регіонів України.
Майже в кожній області української держави функціонують осередки Національного Альянсу, найдієвіші з яких представлені у місті Луцьку, Львові, Івано-Франківську, Житомирі, Києві,Черкасах, Кривому Розі, Кіровограді та інших.
Першим і незмінним керівником організації є Ігор Гузь, депутат Волинської обласної ради та відомий громадсько-політичний діяч України.
(http://nation.org.ua/about/standard217/index.html)
Аватар користувача
Oskar
 
Повідомлення: 1152
З нами з: 21 грудня 2009, 15:54

Re: Всеукраїнська молодіжна ГО "Національний альянс"

Повідомлення Oskar » 21 червня 2010, 16:20

Логотип Національного Альянсу

Кожна емблема, герб чи будь-який інший символ через елементи, представлені в них несуть певне смислове навантаження. ВМГО "Національний Альянс", котра сповідує ідеологію українського націоналізму має теж свою емблему, котра передає її зміст.
Отже, емблемою Національного Альянсу є рука з смолоскипом та полум’ям, на якому знаходиться стилізоване зображення тризуба. Малюнок покладений на чорне тло, яке має форму квадрата. Отже, смолоскип у руці у руці символізує націоналістичний запал, котрий веде до перемог.
Стилізований Державний Герб, що повторює обриси полум’я - боротьба за добробут Української Держави, захист її культурних та духовних цінностей. Чорний фон навколо смолоскипа символізує родючість, багатство чорноземів, любов до батьківської землі. Червоне полум’я – це кров синів і дочок українського народу, пролита в жорстокій боротьбі за Україну.
Допоки в серці молодої людини палає смолоскип свободи, нескореності духу та вічного поступу за право Нації на повноцінне життя, доти в неї в серці житиме Україна та любов до неї. Національний Альянс є тією силою, яка запалює в серцях молодих українців ці смолоскипи і веде молодь до великих звершень в ім’я нашої Батьківщини.
(http://nation.org.ua/about/standard221/index.html)
Приєднані файли
NA_logo.JPG
NA_logo.JPG (25.16 Кб) Переглянуто 4242 разів
Аватар користувача
Oskar
 
Повідомлення: 1152
З нами з: 21 грудня 2009, 15:54


Повернутись в Емблематика громадських організацій

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість