Сторінка 1 з 1

Всеукраїнська молодіжна ГО "Демократичний альянс"

ПовідомленняДодано: 21 червня 2010, 16:29
Oskar
Демократичний Альянс є всеукраїнською молодіжною громадською організацією, яка об'єднує молодь більшості регіонів України.
Місія організації: Формування на засадах християнської-демократії нової, відповідальної, патріотично-орієнтованої громадсько-політичної еліти країни шляхом створення умов для розвитку, вдосконалення і реалізації молоді на користь українського народу.
Перші ініціативні групи по створенню організації виникли в липні 1994 року у декількох містах України.
29 квітня 1995 року відбувся Установчий З’їзд, в якому взяли участь близько ста делегатів з більшості областей країни.
Зареєстрована організація була 26 січня 1996 року відповідно до рішення Міністерства юстиції за № 711.
Зареєстрована організація мала назву - ВМГО "Християнсько-демократична молодь України".
В червні 2007 року на З’їзді організації було прийнято рішення про її перейменування та здійснення суттєвих структурних реформ.
Нове ім'я організації - ВМГО "Демократичний Альянс".
(http://www.dem-alliance.org/main/rn/120 ... 0/lmn/179/)

Re: Всеукраїнська молодіжна ГО "Демократичний альянс"

ПовідомленняДодано: 21 червня 2010, 16:30
Oskar
Символіка організації
Стільник – символ плодовитої клітини. У вулику стільник виконує подвійну функцію накопичення меду та відтворення бджіл. Отже, стільник основа продуктивної впорядкованої системи.
Для християнських демократів стільник символізує первинну організацію в суспільстві, якою може виступати сім’я, група, громада тощо. Добробут і активність цієї первинної клітини забезпечує функціонування всієї суспільної системи. Кожен суспільний стільник має досягати власного добробуту та самовідтворення. Її цілісність та розвиток передумова стабільності сусідніх стільників, а далі й цілої системи.
Стільник – втілення християнсько-демократичних цінностей добробуту та відповідальності за майбутнє суспільства. Християнські демократи будують владу з низу: в першу чергу вони дбають про кожен окремий стільник і тоді, коли суспільство наповнюється «медом» вони його збирають і розподіляють. Представники цієї ідеології усвідомлюють, що добробут і безпека всієї системи лежать в кожному стільнику.
Відновлення українського «стільнику», його добробуту та безпеки – наша мета. Ми прагнемо повернути цінності в українську сім’ю, повернути відповідальність українському бізнесу, чесність українській владі.
І починати нам треба з первинної клітини, зі стільника.
(http://www.dem-alliance.org/main/rn/120 ... 0/lmn/178/)