Всеукраїнська ГО "Український Молодіжний Собор"

Емблеми, лого та прапори громадських організацій

Всеукраїнська ГО "Український Молодіжний Собор"

Повідомлення Oskar » 22 червня 2010, 09:56

Всеукраїнська громадська організація „Український Молодіжний Собор” була створена на Установчому З’їзді 18 листопада 2000 року. Ініціаторами створення виступили молоді активісти Української народної партії „Собор” та студентські позапартійні середовища, передусім, з Національного університету „Києво-Могилянська Академія” та Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут”.
Організаційний комітет з утворення Молодіжного Собору очолив Єгор Репецький. Першим головою організації було обрано Бориса Білого, його заступником став Олександр Свириденко. На початках своєї діяльності Молодіжний Собор зосередив свою діяльність на розбудові внутрішньої структури, участі в акціях протесту проти авторитарного режиму Л.Кучми (зокрема, в рамках Форуму національного порятунку, акціях „Україна без Кучми” та „Повстань Україно!”). У 2002 році "Український Молодіжний Собор" об’єднався з всеукраїнською громадською організацією „Молоді республіканці”, того ж року І З’їзд організації схвалив діяльність УМС за попередній період та переобрав Бориса Білого головою на наступну дворічну каденцію.
Сьогодні серед пріоритетів діяльності УМС – сприяння УРП „Собор” в утворенні єдиної правоцентристської партії та пропаганда євроатлантичної інтеграції України.
(http://www.umsobor.org/aboutus2/istoriya2)
Приєднані файли
UMS1.png
UMS1.png (5.71 Кб) Переглянуто 3650 разів
Аватар користувача
Oskar
 
Повідомлення: 1152
З нами з: 21 грудня 2009, 15:54

Повернутись в Емблематика громадських організацій

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей