А вже є й невдоволена реакція. Ось, на
http://www.rukhpress.com.ua/010331/index.phtml :
"Ролик с Гімном України російською мовою обурив російськомовне населення
Поява в українському телеефірі соціального ролика до Дня Незалежності України ображає національну гідність "російськомовного населення" України.
Про це заявив голова громадського руху «За единую Русь» Владімір Тюнін від імені громадськості "Севас", як повідомив «Фокус» із посиланням на матеріали ЗМІ.
Ролики до Дня Незалежності України виходять в ефір на телеканалі "Інтер" з 10 серпня.Всього відзнято 14 роликів - за кількістю народностей, які мешкають в Україні. В роликах люди різних національностей освідчуються в любові до України, а затим співають Гімн України рідною мовою - й так чотирнадцятьма мовами. Автори сценарію роликів - Анна та Марк Грисі.
Проте ролик "Україна - Батьківщина для 8,4 млн. українських росіян» обурив російськомовне населення.
«Євреї показані у школі, вірмени - за роботою, грузини - на танцювальних підмостках, а цигани - в полі, з гітарою, в усіх одухотворені, розумні обличчя і грамотна мова. А росіяни навпаки - головний герой спить на вулиці, просинається, чухає низ живота, сам зарослий, у тільняшці й морському кашкеті, встає, йому підносять єндову з розсолом. А потім з'являється компанія з гармошкою. Гармоніст у якихось шортах, босий, неголений, і обличчя у всіх, м'яко кажучи, неодухотворені", - сказав Тюнін.
Громадські організації міста (Севастополя, -Ред.) підготували листа до президента Віктора Януковича з вимогою припинити трансляцію подібних роликів на телеканалі "Інтер" і розпочати розслідування за фактом публічної образи національної гідності російськомовної частини населення України.
Як раніше повідомлялося, Гімн України перекладено 14 мовами, в тому числі - російською, білоруською, ідиш, грузинською, вірменською, мовою рома (циганською). Кліпи з гімном створив телканал "Інтер", який належить керівникові Служби безпеки України- олігархові Валерію Хорошковському.
За текстом заяви руху "За единую Русь", якому позаздрив би й сам пан Подерв'янський, наразі не зрозуміло, про гідність якої ж національності дбають обурені заявники. Білоруси говорять білоруською, росіяни - російською, грузини - грузинською, рома - ромською тощо. Яку спільноту репрезентує "російськомовне населення", втямити важко, бо з ким воно себе ототожнює - з російськими служками хіба?..
І проте: ми пишаємося цим проектом. Він упродовж останніх років - чи не єдиний, який справді сприяє єдності української політичної нації. Коли ми різними мовами співаємо Наш Гімн, коли - різними мовами - ми говоримо: "Слава Україні!" - Україна направду не вмерла. І пребуде завжди. А в російському ролику нічого образливого ми не побачили. Не комплексуйте, російськомовні, ви все одно ж бо - українці!"