Сторінка 1 з 2

Тризуб на біометричному паспорті

ПовідомленняДодано: 05 квітня 2013, 22:45
ABG
На http://ukranews.com/uk/news/ukraine/2013/03/22/92566 :
Кабмін затвердив зразки біометричних паспортів
2013-03-22
Кабінет Міністрів затвердив єдині зразки бланків документів, що засвідчують особу та підтверджують громадянство України.
Це визначено постановою уряду від 13 березня №185 "Деякі питання виконання закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр і документи, що підтверджують громадянство України, засвідчують особу чи її спеціальний статус".
Із дня набуття чинності цієї постанови необхідно ввести виготовлення, оформлення та видачу документів із застосуванням засобів Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування.
Крім того, Кабмін встановив, що документи, видані до набуття чинності цієї постанови, діють протягом строку, на який вони були видані.
Посвідчення водія на право керування транспортними засобами категорій А, А1, В і В1, оформлені та видані після набуття чинності цією постановою, є дійсними протягом 20 років з дати їх видачі, інших категорій - протягом 10 років із зазначеної дати. Такі посвідчення підлягають обміну в установленому порядку. До впровадження та видачі документів вони оформлюються з використанням бланків попередніх зразків.
Крім цього, Кабмін доручив Міністерству внутрішніх справ і Державній міграційній службі забезпечити визначення виконавців робіт із виготовлення бланків документів, зразки яких затверджено цією постановою.
Як пише "Дело", бланк закордонного паспорта має вигляд зшитої нитками обрізаної книжечки розміром 88х125 мм, що містить безконтактний електронний носій і складається з обкладинки, 32 паперових сторінок та сторінки даних, яка виготовлена ​​з багатошарового полімерного матеріалу і зшита між лівим форзацом і першою паперовою сторінкою паспорту.
У правій нижній частині обкладинки паспорта для виїзду за кордон вживлений безконтактний електронний носій (чіп), на який вноситься:
- Інформація, що записана на сторінці даних паспорта для виїзду за кордон,
- Додаткова змінна інформація (про місце реєстрації, про сімейний стан, про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, про видачу приватизаційних паперів),
- Додаткові біометричні дані, параметри (оцифровані відбитки пальців рук). Раніше Голова Державної міграційної служби України Микола Ковальчук зазначав, що в біометричних паспортах відбитки пальців будуть вноситися тільки за бажанням громадянина,
- Основні біометричні дані, параметри (оцифроване фото особи, оцифрований підпис),
- Дані для забезпечення захисту інформації, яка міститься на безконтактному електронному носії, відповідно до вимог Закону "Про Єдиний державний демографічний реєстр" і документів Міжнародної організації цивільної авіації.
Бланк паспорта громадянина України (внутрішній паспорт) має вигляд багатошарової пластикової картки типу ID-1 розміром 54х85,6 (±0,75) міліметра, з обох боків якої способом офсетного друку виконано фонові графічні малюнки та внесено інформацію про особу та реквізити паспорта.
У паспорт вживлений безконтактний електронний носій, на який вноситься:
- Інформація, що розміщена на лицьовій і зворотній стороні паспорта,
- Додаткова змінювана інформація,
- Додаткові біометричні дані, параметри (оцифровані відбитки пальців рук),
- Основні біометричні дані, параметри (оцифровані фото особи та підпис),
- Дані для забезпечення захисту інформації, яка записана на безконтактному електронному носієві, відповідно до вимог Закону та документів Міжнародної організації цивільної авіації.

22 березня Верховна Рада ратифікувала угоду між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до договору між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз. Документ передбачає, що українці, які мають дійсні біометричні службові паспорти, можуть відвідувати країни-члени ЄС без віз.
Минулого тижня президент Віктор Янукович доручив розпочати видачу біометричних паспортів вже цього року, хоча голова Держміграції Микола Ковальчук припускав початок їх масового виробництва не раніше від 2015 року.

паспорт.jpg
паспорт.jpg (48.5 Кб) Переглянуто 19364 разів

Re: Тризуб на біометричному паспорті

ПовідомленняДодано: 02 лютого 2014, 22:57
pantrik
Ці придумали біометричні паспорти, а у США та Європі з травня 2014 року взагалі дітям будуть чіпи вживляти і кожні 2 роки поновлювати. МАРАЗМ!

Re: Тризуб на біометричному паспорті

ПовідомленняДодано: 13 лютого 2014, 12:48
airskiy097
pantrik написав:Ці придумали біометричні паспорти, а у США та Європі з травня 2014 року взагалі дітям будуть чіпи вживляти і кожні 2 роки поновлювати. МАРАЗМ!Це точно якісь маразми :lol:

Re: Тризуб на біометричному паспорті

ПовідомленняДодано: 06 травня 2014, 23:36
ABG
Уряд України призупинив дію постанови від 13 березня 2013 №185 щодо біометричних документів під назвою «Деякі питання виконання Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр» і документів, які підтверджують громадянство України, посвідчують особу або її спеціальний статус». Про це йдеться у постанові уряду №415 від 12 червня 2013 року.

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/415-2013-%D0%BF

Re: Тризуб на біометричному паспорті

ПовідомленняДодано: 07 травня 2014, 00:03
ABG
На http://ua.korrespondent.net/ukraine/pol ... -yatsenuik :
Українці зможуть отримати біометричні паспорти в нинішньому році - Яценюк
26 березня 2014, 15:02
Біометричні паспорти почнуть видавати вже в 2014 році
Вартість біометричного документа буде вдвічі нижчою від закордонного паспорта.
Біометричні паспорти громадянам України почнуть видавати вже в 2014 році. Про це в середу, 26 березня, на відкритті розширеного засідання уряду в Києві повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.
"Ми плануємо протягом цього року почати видавати біометричні паспорти. І сподіваємося на те, що наші європейські партнери після остаточного введення цих рішень прискорять процес безвізового режиму між Україною і ЄС", - передає слова прем'єра інформагентство Інтерфакс-Україна.
Яценюк підписав відповідний нормативний акт, в якому стверджується форма паспорта з біометричними даними. За словами прем'єр-міністра, вартість такого паспорта буде вдвічі нижчою від закордонних паспортів.

Re: Тризуб на біометричному паспорті

ПовідомленняДодано: 04 грудня 2014, 19:03
ABG
На УНІАН:
У Києві презентували українські біометричні паспорти
04.12.2014
На державному підприємстві "Поліграфічний комбінат "Україна" з виготовлення цінних паперів", що в Києві, відбулась презентація біометричних паспортів.
Журналістам продемонстрували водяні знаки та електронні чіпи, які використовуються для створення документів.
Представники підприємства зазначили, що повністю готові до запуску друку біометричних паспортів з 1 січня 2015 року.
На комбінаті розповіли, що виробництво біометричного паспорту складається з безпосередньо виготовлення самого паспорту та персоналізації бланку під конкретну людину (фото, текст, чіп).
При оформленні паспорту використовується історична тематика. На сторінках документа відображені всі етапи життя України, починаючи з трипільської культури", - повідомили у прес-службі.
На підприємстві запевняють, що захист паспорту виконано на найвищому рівні. "До цього питання тут підійшли ретельно, починаючи з вибору паперу. Він був спеціально розроблений Фабрикою банкнотного паперу НБУ. Папір для біометричних паспортів - із жовто-блакитними волокнами з фіксованим багатотоновим водяним знаком", - повідомили на комбінаті.
При цьому, український біометричний паспорт буде значно дешевшим за зарубіжні аналоги й коштуватиме близько 15 євро.
За словами працівників комбінату "Україна", підприємство може виготовляти близько 400 тисяч бланків на місяць, а центр персоналізації - близько 200 тисяч паспортів на місяць.

пасп14.jpeg
пасп14.jpeg (25.58 Кб) Переглянуто 18128 разів

Re: Тризуб на біометричному паспорті

ПовідомленняДодано: 05 грудня 2014, 12:36
Ігор90
Герб Битинського, фігури селян зі 100 гривень 1918 р. - це добре.

Re: Тризуб на біометричному паспорті

ПовідомленняДодано: 05 грудня 2014, 13:06
ABG
Ігор90 написав:Герб Битинського, фігури селян зі 100 гривень 1918 р. - це добре.

Це не "герб Битинського", а доволі огидна "реконструкція проекту 1917 р." (якого, мабуть, у графічному варіанті й не існувало).

image2.jpg
"реконструкція"
image2.jpg (52.41 Кб) Переглянуто 18119 разів

Та ж селянка та робітник - із кредитових білетів 100 гривень (1918 р.)

Зображення
Тому нічого доброго тут, на жаль, немає. Не варто пхати до паспорта казна-що, знайдене в інтернеті. :evil:

Re: Тризуб на біометричному паспорті

ПовідомленняДодано: 05 грудня 2014, 13:18
Ігор90
:shock: Дійсно, а думав що то "середній герб" за проектом Битинського. Та реконструкція ніби виходить з комплекту листівок "Клейноди України".

Re: Тризуб на біометричному паспорті

ПовідомленняДодано: 05 грудня 2014, 13:58
ABG
Ігор90 написав:Та реконструкція ніби виходить з комплекту листівок "Клейноди України".

Так.

Re: Тризуб на біометричному паспорті

ПовідомленняДодано: 05 грудня 2014, 18:51
Владислав
Ігор90 написав: Дійсно, а думав що то "середній герб" за проектом Битинського.


І взагалі то Нарбут. Дався вам той Битинський - тільки й сонця, що в вікні...

Re: Тризуб на біометричному паспорті

ПовідомленняДодано: 05 грудня 2014, 20:15
Ігор90
Я думав, що на паспорті проект середнього державного герба Битинського. За обрисами дуже схожий. Переплутав.

Неправда, Битинський це наше все.

Re: Тризуб на біометричному паспорті

ПовідомленняДодано: 21 травня 2015, 18:39
ABG
Ще новіший варіант - тепер уже пластикова картка як внутрішній паспорт:
http://www.hromadske.tv/society/uryad-p ... etrichnii/

Уряд показав, яким буде внутрішній біометричний паспорт
Середа, 20 травня 2015
Кабінет міністрів України опублікував зразок внутрішнього біометричного паспорту, оформлення та видача якого почнеться з 1 січня 2016 року.
Зразки подані у додатку до відповідної постанови.
Цим документом затверджено зразок та технічний опис бланка паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм. Також затверджено зразок бланка паспорта громадянина України, який не містить безконтактний електронний носій.


пас1.jpg
пас1.jpg (75.47 Кб) Переглянуто 17845 разів


Кабінет Міністрів України
Постанова від 25.03.2015 № 302
Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України

Re: Тризуб на біометричному паспорті

ПовідомленняДодано: 22 травня 2015, 08:39
Krutyvus
І знов герб не канонічний...

Re: Тризуб на біометричному паспорті

ПовідомленняДодано: 22 травня 2015, 09:04
ABG
Krutyvus написав:І знов герб не канонічний...

Не все так погано. Як додатки до постанови 1992 р. ми спеціально розробляли варіанти кольорового, чорно-білого та схематичного зображення малого Державного герба.
Поданий на картці-паспорті герб є "канонічним" чорно-білим зображенням. Єдине, що замість чорної фарби використано темно-синю, а біле поле щита виконане "прозорим" і через нього "проглядають" інші фонові деталі.

мг.gif
мг.gif (42.54 Кб) Переглянуто 17836 разів

Re: Тризуб на біометричному паспорті

ПовідомленняДодано: 22 травня 2015, 09:11
Krutyvus
Паспорт кольоровий? То чому герб має бути схематичним?