Герб Чернігівської області

Область і райони

Re: Герб Чернігівської області

Повідомлення Krutyvus » 25 грудня 2009, 20:15

ABG написав:Якщо так "ручки сверблять" щось поліпшити, то пораджу почати з сусіднього Прилуцького району. Там ще "той шедевр", а про герб області можете наразі "фантазувати". :roll:

Дякую. Наразі готую пропозиції до ради змінити облямівку навколо щита на чергування золотого полум"я (газ), соняха (с/г) та колеса (промисловість). Не дійду єдиної думки про співвідношення. Буду вдячний за допомогу :)
Робота займає час відведений на неї.
Аватар користувача
Krutyvus
 
Повідомлення: 811
З нами з: 19 грудня 2009, 19:18

Re: Герб Чернігівської області

Повідомлення ABG » 25 грудня 2009, 20:19

Krutyvus написав: Наразі готую пропозиції до ради змінити облямівку навколо щита на чергування золотого полум"я (газ), соняха (с/г) та колеса (промисловість). Не дійду єдиної думки про співвідношення. Буду вдячний за допомогу

Якщо не помиляюся, автором цього герба є голова райдержадміністрації. Якщо він ще "на посаді", то рада, мабуть, нічого не поміняє.
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12721
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Герб Чернігівської області

Повідомлення Krutyvus » 25 грудня 2009, 20:24

ABG написав:
Krutyvus написав: Наразі готую пропозиції до ради змінити облямівку навколо щита на чергування золотого полум"я (газ), соняха (с/г) та колеса (промисловість). Не дійду єдиної думки про співвідношення. Буду вдячний за допомогу

Якщо не помиляюся, автором цього герба є голова райдержадміністрації. Якщо він ще "на посаді", то рада, мабуть, нічого не поміняє.

Герб району затверджено рішенням сесії Прилуцької районної ради 19.09.2003 р.

http://pladm.cg.gov.ua/single_page.php? ... renev_menu

З 17 березня 2005 року призначений на посаду голови Прилуцької районної державної адміністрації.

http://pladm.cg.gov.ua/single_page.php? ... renev_menu

Шанси є!!! ;)
Робота займає час відведений на неї.
Аватар користувача
Krutyvus
 
Повідомлення: 811
З нами з: 19 грудня 2009, 19:18

Re: Герб Чернігівської області

Повідомлення ABG » 25 грудня 2009, 20:34

Krutyvus написав:Шанси є!!!

Тоді інша справа. Хоча варто почекати місцевих виборів, коли зміниться склад ради, бо зараз "на прощання" депутатам буде не до герба.
Варто у гербі "відцентрувати" щиток (бо занадто піднятий вгору). Ідея зміни фігур на зеленій широкій облямівці добра, але в депутатів може виникнути "синдром колоска". Чи можна їх переконати, що символ соняха уособлює с/г (чи ця культура характерна для Прилуччини)?
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12721
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Герб Чернігівської області

Повідомлення Krutyvus » 27 грудня 2009, 21:07

Народ на базарі насіння лускає :lol:
Робота займає час відведений на неї.
Аватар користувача
Krutyvus
 
Повідомлення: 811
З нами з: 19 грудня 2009, 19:18

Re: Герб Чернігівської області

Повідомлення olenasambul » 27 грудня 2009, 22:20

Не знаєш як робити - роби за законом. Якщо вексилологія робить прапор окремим від герба, то, звісно, все в наведеному тандемі законодавчо правильно.
Хоча я особисто теж підтримую гармонію між символікою і схиляюся до ідентичності, якщо і герб і прапор разом пропагандуються.
Був би чудовий варіант коли на прапорі замість зеленого поля було б синє. Було б досить гармонійно й без зміни цільового призначення синього кольору на щиті.
Хоча якщо первісний варіант затверджено і не є помилкою тоді це питання можна закрити.
Посміхайтеся - це всіх дратує ))) Член УГТ Олена Степанівна Самбул. http://www.olenasambul.com/
Аватар користувача
olenasambul
 
Повідомлення: 94
З нами з: 25 грудня 2009, 22:06
Звідки: м. Київ

Re: Герб Чернігівської області

Повідомлення Sotnyk » 13 червня 2011, 18:30

Я думаю що чернігівському орлу треба відрубати одну голову,а щит поставити червоного кольору і забрати щит з грудей орла
Аватар користувача
Sotnyk
 
Повідомлення: 17
З нами з: 10 червня 2011, 10:08

Re: Герб Чернігівської області

Повідомлення Krutyvus » 14 червня 2011, 13:47

Sotnyk написав:Я думаю що чернігівському орлу треба відрубати одну голову,а щит поставити червоного кольору і забрати щит з грудей орла

Московити вже голову рубали. Проте, ми живучі... :twisted:
Робота займає час відведений на неї.
Аватар користувача
Krutyvus
 
Повідомлення: 811
З нами з: 19 грудня 2009, 19:18

Re: Герб Чернігівської області

Повідомлення Sotnyk » 15 червня 2011, 07:39

Тобто ? Вони не хочуть збігу Гербу Чернігівщини з їхним гербом ?
Аватар користувача
Sotnyk
 
Повідомлення: 17
З нами з: 10 червня 2011, 10:08

Re: Герб Чернігівської області

Повідомлення Krutyvus » 16 червня 2011, 11:47

Sotnyk написав:Тобто ? Вони не хочуть збігу Гербу Чернігівщини з їхним гербом ?

Авжеж. Двоголовий орел був на воєводському гербі. Після Переяславської ради орла позбавили голови і вручили як компенсацію хрест - щоб герб провінції не конкурував із гербом царства. 8-)
Робота займає час відведений на неї.
Аватар користувача
Krutyvus
 
Повідомлення: 811
З нами з: 19 грудня 2009, 19:18

Поперед.

Повернутись в Чернігівська область

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron