Плагіат. Українські муніципальні символи

Герби, печатки, прапори та гімни міст, селищ і сіл

Плагіат. Українські муніципальні символи

Повідомлення FCSD » 11 січня 2010, 12:55

Прапор селища Чорноморське :
Зображення
Я сподіваюсь не буде заперечень що це плагіат ?
Смішно те що журавель трансформувався в лебідя (так говоритсья в описі) , а "автор" прапора навіть не спромігся вкоротити дзоба своєму "лебедеві" :oops:
До речі стаття про символи селища була навіть подана в "Знаку" № 37.
Хотілося б отримати коментар ABG з цого приводу.
Востаннє редагувалось FCSD в 11 січня 2010, 13:38, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
FCSD
 
Повідомлення: 35
З нами з: 21 грудня 2009, 20:40

Re: Плагіат. Українські муніципальні символи

Повідомлення olenasambul » 11 січня 2010, 13:01

а герб є подивитись?
Посміхайтеся - це всіх дратує ))) Член УГТ Олена Степанівна Самбул. http://www.olenasambul.com/
Аватар користувача
olenasambul
 
Повідомлення: 94
З нами з: 25 грудня 2009, 22:06
Звідки: м. Київ

Re: Плагіат. Українські муніципальні символи

Повідомлення FCSD » 11 січня 2010, 13:10

Зображення
Аватар користувача
FCSD
 
Повідомлення: 35
З нами з: 21 грудня 2009, 20:40

Re: Плагіат. Українські муніципальні символи

Повідомлення olenasambul » 11 січня 2010, 15:05

дивно. чого б так і на прапорі не зробити? або просто кольори залишити.
Посміхайтеся - це всіх дратує ))) Член УГТ Олена Степанівна Самбул. http://www.olenasambul.com/
Аватар користувача
olenasambul
 
Повідомлення: 94
З нами з: 25 грудня 2009, 22:06
Звідки: м. Київ

Re: Плагіат. Українські муніципальні символи

Повідомлення Krutyvus » 11 січня 2010, 19:15

А мені прапор ідейно сподобався. Подібна ідея використана і в символіці Узбекистану, ПАР...
Головний недолік - відсутність творчого опрацювання :(
Робота займає час відведений на неї.
Аватар користувача
Krutyvus
 
Повідомлення: 811
З нами з: 19 грудня 2009, 19:18

Re: Плагіат. Українські муніципальні символи

Повідомлення ABG » 11 січня 2010, 21:07

FCSD написав:Прапор селища Чорноморське ... Хотілося б отримати коментар ABG з цого приводу.

А що тут коментувати, як і так все видно? Авторові про це я сказав зразу ж, як лише побачив цей малюнок. Однак на той час місцева рада вже його затвердила й виготовила прапор у матеріалі. Можна хіба порадити, щоб Чорноморське знайшло собі місто-побратима в Японії. :D
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12719
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Плагіат. Українські муніципальні символи

Повідомлення FCSD » 11 січня 2010, 23:56

А що тут коментувати, як і так все видно? Авторові про це я сказав зразу ж, як лише побачив цей малюнок.

Побачили плагіат і надрукували ... Це нормально ? ! :evil: Я власне просив факт публікації прокоментувати ,не більше...( це фактично Ви побачили як людина поцупила портмоне у ближнього а потім ми надрукували в пресі що портмоне е власністю злодія...)
ЗІ Це звісно окрема тема , але я років вісім тому навіть уявити не міг що українська геральдика (зокрема міська та особова) опиниться далеко позаду російської ( за якістю та "геральдичною чистотою" ) . Чи не зайвий лібералізм УГТ ( я теж до речі член УГТ і з себе провини не знімаю ) у цьому винний ?!
ЗЗІ Нічого особистого . Але подальше сповзання у прірву, української геральдики, я не хочу спостерігати. тому і буду такі теми підіймати.
Аватар користувача
FCSD
 
Повідомлення: 35
З нами з: 21 грудня 2009, 20:40

Re: Плагіат. Українські муніципальні символи

Повідомлення ABG » 12 січня 2010, 00:23

FCSD написав: Це звісно окрема тема , але я років вісім тому навіть уявити не міг що українська геральдика (зокрема міська та особова) опиниться далеко позаду російської ( за якістю та "геральдичною чистотою" ) . Чи не зайвий лібералізм УГТ ( я теж до речі член УГТ і з себе провини не знімаю ) у цьому винний ?!
ЗЗІ Нічого особистого . Але подальше сповзання у прірву, української геральдики, я не хочу спостерігати. тому і буду такі теми підіймати.

Я би радив поменше емоцій та узагальнень. "Позаду", "попереду" - в нас що, "соцзмагання"? До чого такі безглузді узагальнення про якісь "сповзання в прірву", особливо, коли не знається всієї ситуації та не працюється безпосередньо з місцевими радами. :evil:
Чому цей матеріал був опублікований у "Знаку"? Елементарно - щоб кожен побачив і зробив висновки. Для розумних цього досить.
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12719
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Плагіат. Українські муніципальні символи

Повідомлення Lisnychenko » 20 січня 2010, 10:28

А як вам такий "однорожик"?

Trushky_s.png
Trushky_s.png (10.04 Кб) Переглянуто 25847 разів

Merkine_COA.gif
Merkine_COA.gif (33.44 Кб) Переглянуто 25847 разів

с. Трушки Білоцерківського району, певно, має якийсь зв'язок з м. Меркіне у Литві :lol: Не інакше, як той самий пан і там, і там кріпаків гнобив! :cry:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Merecz
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1% ... 0%BA%D0%B8
Аватар користувача
Lisnychenko
 
Повідомлення: 59
З нами з: 20 січня 2010, 10:21

Плагіат. Українські муніципальні символи

Повідомлення Bernar » 21 січня 2010, 10:27

У мене у власній геральдичній практиці є досить цікавий випадок. Кілька років тому я розробляв символи для села Бедевля у моєму рідному Закарпатті. На підставі старовинної печатки розробив герб: яблуня на пагорбі з двома садовими лілеями; справа від яблуні цап, зліва – білка. Стан відбитку печатки був настільки поганий, що ідентифікувати вид дерева було досить складно. Тому, взявши за основу один з місцевих преказів, що в селі в урочищі Яблунівка колись був православний монастир, я і обрав остаточно сáме яблуню. Віддав (навіть без (!) авансу за роботу) сільському голові малюнки проектів символів + текст проекту рішення про затвердження символів села. Через два тижня я зустрівся з мером, який повідомив мені „благу звістку”: місцевий сільський художник виготовив і “свій” проект герба, який разом із моїм проектом буде розглядатися на черговій сесії. На запропонованому мені для огляду малюнку я побачив ... мій же проект, на якому замість яблук на дереві було зображено кілька „чорнобильських” жолудів, які перебільшували ... бідолашну білку. Я не став сваритися, бо знав, що ПРАВДА ЗАВЖДИ ПЕРЕМОЖЕ. І вона таки перемогла! Адже на сесії депутати проголосували сáме за мій проект герба.
Востаннє редагувалось ABG в 21 січня 2010, 18:06, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Перенесено до відповідної теми, офф-топ вилучено.
Аватар користувача
Bernar
 
Повідомлення: 8
З нами з: 21 грудня 2009, 09:50

Re: Плагіат. Українські муніципальні символи

Повідомлення Lisnychenko » 24 січня 2010, 17:17

І ще два близнюки:

Герб_села_Казацкое.png
Герб_села_Казацкое.png (3.45 Кб) Переглянуто 25799 разів

10pal05.jpg
10pal05.jpg (19.8 Кб) Переглянуто 27101 разів

Пиво "Палій" і герб села Козацьке Донецької області
Аватар користувача
Lisnychenko
 
Повідомлення: 59
З нами з: 20 січня 2010, 10:21

Re: Плагіат. Українські муніципальні символи

Повідомлення ABG » 24 січня 2010, 17:44

Lisnychenko написав:І ще два близнюки: Пиво "Палій" і герб села Козацьке Донецької області

А хто з них "був першим"?
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12719
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Плагіат. Українські муніципальні символи

Повідомлення Lisnychenko » 24 січня 2010, 17:53

Дату затвердження герба дізнатися не важко. Пиво Оболонь "Палій" виробляли недовго, ще, здається в 1990-х. Це був той період, коли наші броварні ще "намацували" свої бренди. ;) При бажанні можна дізнатися й про автора етикетки. Але й просто судячи з зображень складється враження, що зображення на гербі перемальоване з більш якісного зображення на етикетці.
Аватар користувача
Lisnychenko
 
Повідомлення: 59
З нами з: 20 січня 2010, 10:21

Re: Плагіат. Українські муніципальні символи

Повідомлення Lisnychenko » 26 січня 2013, 09:32

Не зовсім плагіат... але з фантазією у людей проблеми.
Щит герба смт Троїцьке Луганської області злизано з герба Тернопольської області.

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1% ... 1%82%D1%8C)?uselang=ru

Зображення

Зображення
Аватар користувача
Lisnychenko
 
Повідомлення: 59
З нами з: 20 січня 2010, 10:21


Повернутись в Муніципальні символи

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей